Роздрукувати сторінку

Міжнародна академія екології та медицини, МАЕМ

« Назад

10.06.2015 15:34

Медична освіта завжди буде одною з найбільш затребуваних. Технології самої професії перетерплюють істотні зміни: комп'ютерна діагностика, нано технології в процесі операбельного втручання, проведення хірургічних операцій за допомогою роботів. Тим не менш від студентів вимагаються хороша посидючість в процесі навчання, висока відповідальність і гуманне ставлення до пацієнтів. Якщо ви мрієте стати лікарем педіатром або хірургом, то повинні уважно поставитися до підготовки до вступу і, вивчивши освітні сайти, познайомитися з програмами надходження в кожен ВУЗ.Міжнародна академія екології та медицини, МАЕМ

 

У кожному місті є ряд Вузів, які користуються великою популярністю серед абітурієнтів нашої країни. Іноді має сенс приїхати вчитися в інше місто, щоб отримати освіту, яка дійсно буде відповідати сучасним вимогам на ринку праці. Саме до таких навчальних закладів можна віднести Інститут екології та медицини. Фахівці вузу затребувані за своїми спеціальностями і виправдовують очікування роботодавців.

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародна академія екології та медицини" знаходиться за адресою - Україна, м. Київ, Харківське шосе, 121.

Багато випускників МАЕМ вирішили продовжити свою освіту і захистити дисертацію з обраної спеціальності. Цей факт зайвий раз підтверджує високий рівень знань, які можуть отримати студенти, які вступають у ВУЗ.

 За всі свої роки існування Інститут екології та медицини випустив багато фахівців, які внесли і сьогодні продовжують вносити неоціненний внесок у розвиток міста і нашої країни в цілому.

У МАЕМ процес навчання побудований за принципом диференційованого підходу до кожного студента. За час навчання у Вузі студенти отримують знання від провідних практикуючих фахівців. По кожній спеціальності передбачена практика, яка допомагає закріпити отримані на лекціях знання. Дуже часто буває так, що студентів після проходження практики роботодавці запрошують на роботу без попередньої співбесіди, знаючи вже про їх рівень підготовки.

Напрями навчання:

- Біологія і екологія;

- Медицина і ветеринарія.

Загальні відомості про ВНЗ

Перша, на території незалежної України, академія, яка справила об'єднання екології і медицини в навчальний процес, і отримала Благословення священнослужителя, який вніс великий внесок у всесвітнє Православ'я – Митрополита Київського і всієї України, Його Блаженства Блаженнішого Володимира.

Початком існування інституту є 1994 рік. Головними пріоритетами і завданнями інституту екології і медицини є надання якісної вищої освіти відповідної міжнародним стандартам. Заклад гарантує, що після його закінчення буде працевлаштований, практично, кожен випускник на українському (внутрішньому) та зарубіжному (міжнародному) ринку праці.

Так само у Вузі є військова кафедра, яка є паралельною підготовкою, пов'язаної з медициною. Згідно з наказом Міністерства оборони України, вона входить у загальний склад кафедр Міністерства охорони здоров'я України. Завдяки наказу МОУ, для студентів існує можливість навчатися і стати офіцерами медичної служби запасу. Оскільки випускники Інституту екології та медицини мають унікальну можливість проходження військової підготовки і в підсумку їм можуть бути присвоєні військові звання "молодший лейтенант медичної служби запасу".

2002 рік був ознаменований тим, що Інститут зайняв гідне місце на міжнародній арені освіти. Встановлено зв'язки з подібними закладами Європи та Сполучених Штатів Америки. Відбувається постійний обмін інформацією в плані досвіду між Інститутом та вищими навчальними закладами США, Великобританії, Франції, Канади та Росії. В Інститут, для навчання, запрошуються закордонні професори. В майбутньому буде розглядатися міжнародний обмін студентами.

Факультети МАЕМ і можливість отримання спеціальностей

Серед найпопулярніших професій сучасної медицини, тут присутні практично всі:

- Стоматологічний факультет;

- Медичний факультет;

- Екологічний факультет.

МАЕМ

У кожному з факультетів можна отримати певну спеціальність. У медичному напрямку Вузу можна відзначити:

- Лабораторну діагностику;

- Лікувальна справа.

Ну і, нарешті, в екологічному факультеті, є ряд спеціальностей:

- Охорона і екологія;

- Екологія навколишнього середовища.

Інститут екології та медицини є недержавним закладом освіти, що володіє III рівнем акредитації. В даний час у розпорядженні даного вищого навчального закладу знаходиться багата матеріально-технічна база, яка сприяє проведенню навчального процесу у ВНЗ у відповідності з кращими стандартами і нормами. Інститут екології та медицини відповідає всім ліцензійним вимогам Міністерства освіти і науки України.

Навчання у вузі здійснюється лише на денному відділенні.

Навчально-виховним процесом в інституті керує висококваліфікований професорсько-викладацький колектив. На сучасному рівні обладнані аудиторії та навчальні кімнати дистанційного навчання (кафедра телемедицини), працюють два комп'ютерні класи. Кабінети клінічної стоматології обладнані сучасною технікою і забезпечені необхідними матеріалами та інструментарієм.

В інституті за останні роки створені всі необхідні умови для успішного навчання та плідної роботи.

В процесі навчання студенти безкоштовно беруть на дім і користуються дорогими рідкісними підручниками, відвідують бібліотеки і читальні зали, де є доступ до цінної інформації в електронному вигляді.

Сюди вступають тільки цілеспрямовані люди, для яких процес навчання в області екології та медицини — це найкраще проведення часу. Але все ж студенти МАЕМ знаходять час для спільних туристичних поїздок.

З задоволенням беруть участь у спортивних змаганнях і показують вокальні і танцювальні здібності на творчих конкурсах.

Для поправки здоров'я в будь-який час працює санаторій-профілакторій, де хлопці рідко прислухаються до порад своїх колег - лікарів, але з задоволенням ходять на безкоштовний масаж і користуються талонами безкоштовного харчування у студентській їдальні.

Академії належить гуртожитки. Студенти з інших міст та областей забезпечуються житлом на період навчання.

Велика увага приділяється самостійності та дослідницькій роботі студентів. Для цього призначений центр науково-інноваційного розвитку.

Міжнародна академія екології та медицини, МАЕМ

Отже, як бачимо, Міжнародна академія екології та медицини – це сучасний заклад освіти, який надає всім без винятку отримати міцні ґрунтовні знання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!