Роздрукувати сторінку

Київський університет права Національної академії наук України, КУП НАНУ

« Назад

05.04.2015 14:46

Київський університет права був заснований в 1995 році як вищий навчальний профільний заклад Національної академії науки України. Сьогодні КУП є в Україні одним з найбільш авторитетних навчальних закладів і єдиним державним закладом освіти, підлеглим безпосередньо Національної академії науки України.

Київський університет права Національної академії наук України, КУП НАНУ

Київський університет права - це державний вищий заклад, що володіє високим, четвертим рівнем акредитації. Головна мета КУП - ефективна підготовка висококваліфікованих професіоналів, здатних вести плідну діяльність, спрямовану на розвиток правової незалежної демократично орієнтованої країни і зміцнення міжнародних відносин України.

Київський університет права має концепцію діяльності, побудовану на інтеграції відмінної юридичної освіти і бази фундаментальних теоретичних знань у галузі права.

У складі навчального закладу працює шість кафедр, які очолюють провідні у своїй галузі доктора наук та вчені. КУП має свою сучасну матеріальну базу, яка складається з мультимедійних класів, навчальних лабораторій, наукових бібліотек, професійних залів і профільних аудиторій. У навчальному закладі є військова кафедра, може бути надано комфортабельний гуртожиток для студентів, працюють різні спортивні секції та творчі гуртки. Після закінчення навчання в університеті студентам присвоюють звання лейтенанта запасу.

У даному вищому навчальному закладі, навчання проводиться тільки на платній основі і має три основні форми: денна, заочна, а також дистанційна. По закінченні вищого навчального закладу, випускники отримують диплом бакалавра (спеціаліста або магістра) встановленого державного зразка.

Даний юридичний навчальний заклад є правонаступником Вищої школи права при Інституті держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України. Основа діяльності даного Київського університету полягає в інтеграції юридичної освіти, а також фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права та юриспруденції.

У цьому юридичному Вузі викладають наукові працівники Національної академії наук України, які прагнуть передати свої знання та багаторічний досвід молодшому поколінню. Студенти КУП НАНУ отримують гідний і високий рівень знань, завдяки досвідченого, кваліфікованого викладацького складу і завдяки оптимальному об'єднанню освіти і фундаментальної науки.

Історія Київського університету права НАН України починається в 1995 році, коли був організований ВНЗ на базі Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України. Сьогодні університет має IV рівень акредитації , і по праву вважається одним з найавторитетніших установ освіти України і єдиним навчальним закладом, підпорядкованим Національної академії наук України.

КУП НАНУ

В даний час при університеті діють наступні факультети:

- Факультет права;

- Факультет міжнародних відносин.

На вивчення студентам пропонуються наступні спеціалізації:

- Теорія та історія держави і права;

- Конституційне, адміністративне та фінансове право;

- Правові основи забезпечення підприємницької діяльності;

- Цивільне та трудове право;

- Суд, адвокатура, прокуратура;

- Європейське право.

При вузі також працює підготовче відділення з дистанційною формою навчання. Четвертий рівень акредитації дає можливість абітурієнтам отримати диплом бакалавра, спеціаліста і магістра державного зразка.

Київський університет права Національної академії наук України, КУП НАНУ

Студенти ВНЗ навчаються на денному (5 років), заочному (6 років), заочному на базі вищої освіти (3 роки 6 місяців) та дистанційному (на базі Інтернет-технологій) відділеннях. При вузі також працює магістратура, де мають змогу навчатися фахівці з вищою юридичною освітою. З 2001 року при університеті функціонує військова кафедра здійснює підготовку студентів за програмою офіцерів запасу.

Навчально-виховним процесом на 6-ти кафедрах у вузі керують висококваліфіковані та досвідчені викладачі, багато з яких - провідні науковці НАН України, серед них 1 академік, 4 члени-кореспонденти НАН України, 20 докторів наук, понад 60 кандидатів наук, доцентів і асистентів. У навчальному процесі успішно поєднуються фундаментальна наука і сучасні освітні технології, що сприяє цікавого і професійного проведення занять в університеті.

Ректор університету - кандидат юридичних наук, доцент Бошицький Юрій Владиславович.

Київський університет права Національної академії наук України розташований за адресою р. Київ, вул. Доброхотова, 7а.

Абітурієнти можуть підвищити свої знання на підготовчих курсах, що проводяться університетом з повною оплатою за навчання.

Бажаючі продовжити свою освіту можуть поступити в аспірантуру і докторантуру університету.

Юнаки можуть пройти навчання на військовій кафедрі на базі Військового інституту при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з отриманням звання лейтенант запасу.

Іногородні студенти можуть звернутися за наданням їм місць для проживання у гуртожитку, яке університет орендує.

КУП готує фахівців (юристів) для правоохоронних та державних органів, наукової сфери, сфери ринкової економіки за спеціальностями міжнародне право та правознавство.

ВУЗ має свої філії, які розташовані в місті Рівному та Ужгороді.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

В КУП НАНУ є наступні напрями навчання:

- юриспруденція і правознавство;

- історія.

Київський університет права Національної академії наук України

Спеціалізації КУП НАНУ:

- історія держави і права, теорія;

- правове забезпечення підприємницької діяльності;

- трудове та цивільне право;

- конституційне, адміністративне, фінансове право;

- суд, прокуратура, адвокатура.

Для отримання детальної інформації про вступні іспити у даний вищий навчальний заклад, терміни подачі документів, умови прийому абітурієнтів і по іншим можливим питань, звертайтесь безпосередньо до приймальної комісії КУП НАНУ.

Отже, університет IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів для здобуття вищої професійної освіти з навчанням за багаторівневою системою на денною, заочною, заочно-дистанційною формами на бюджетній та контрактній основі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!