Роздрукувати сторінку

Київський університет імені Бориса Грінченка, КУБГ

« Назад

Київський університет імені Бориса Грінченка – модерний та успішний вищий учбовий заклад територіальної громади м. Києва. Університет забезпечує неперервну освіту конкурентоспроможних спеціалістів за світовими положеннями – від молодших фахівців до докторантів – та збільшення спеціалізації викладачів навчальних установ столиці України.

Київський університет імені Бориса Грінченка, КМІУУ

Ціль Університету – надавати кожному в всесторонньому становленню і лідерському формуванні, служити людині, громаді, суспільству.

Візія Університету – вдосконалювати корпоративну культуру лідерства, забезпечувати запровадження університетського стандарту освіти і наукових досліджень; формувати сприятливе середовище, інфраструктуру та умови для становлення особистості, мобільності педагогів та студентів; слугувати територіальній громаді м. Києва.

Контакти КУБГ

Адреса приймальної комісії: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, каб. 116.

Тел. 428-34-07.

E-mail:abiturient@kubg.edu.ua.

КМІУУ

Ключові цінності КУБГ:

- Людина;

- Громада;

- Довіра;

- Духовність;

- Лідерство-служіння;

- Відповідальність;

- Професіоналізм;

- Громадянська ідентичність.

Київський університет імені Бориса Грінченка, КМІУУ

Історія заснування КУБГ

Київський міський педагогічний університет ім. Б. Д. Грінченка черпає початок свого становлення від 16 березня 1874, тоді було створено педагогічні курси покращення педагогів початкових народних училищ учбового округу Києва, з яких все і розпочалося. І ось вже 8 жовтня 2009 - Постановою ради міста Києва, Київського міського педагогічного університету імені Б. Д. Грінченко не стало, він був реорганізований у Київський педагогічний університет імені Грінченка.

Університет включений до територіальної громади м. Києва

Діяльність КУБГ:

- Учбова:

Сертифіковані та акредитовані кваліфікації - наукова. У неї включено багато, тут і вчена рада, стажування, наукові тижні, семінари, конференції, рада молодих вчених, товариство студентів наукознавців. Ну і звичайно аспірантура, видання і школи.

- Соціально-гуманітарна:

Об’єднує в себе здійснення свят та благодійності.

- Світова:

Київський педагогічний університет ім. Грінченка володіє міжнародними зв'язками, запрошуються закордонні гості.

Інтерактивна. Об’єднує в собі дистанційну освіту, електронне тестування, електронну бібліотеку, електронне видання, електронний каталог видань. Є в КУБГ та рейтингова структура, відео конференц-зал, збільшення спеціалізації, правова компетентність викладачів. Варто звернути увагу, що КУБГ дає унікальну змогу паралельно здобувати освіту за двома напрямами навчання за заочною формою зі зменшеною оплатою - 50% затвердженої вартості навчання. Зарахування в КУБГ відбувається на 2-ий курс.

Київський державний університет імені Бориса Грінченка був сформований в 1874 році. Освіта у Вузі відбувається на платній або безоплатній основі. Форма навчання: денна, заочна або дистанційна. Після завершення вищого учбового закладу, студенти одержують диплом державного значення (бакалавр, спеціаліст або магістр).

Головною ціллю даного вищого учбового закладу є цілісне становлення людини, лідерське формування особистості та служіння суспільству, а філософія, на якій сформована дана ціль - це служіння людині і суспільству в цілому. Саме це відрізняє Київський університет імені Бориса Грінченка від великої кількості інших учбових установ.

Студенти та співробітники даного учбового закладу знають, що на особистісне становлення, навчання лідерству та збільшення якості життя людей в цілому - в Вузі здійснюється важливий акцент. Кожен може оприділити для себе, чи відповідає філософія університету персональним поглядам на життя і здійснити вибір - брати чи ні участь у здійсненні місії освітнього закладу.

В учбовому закладі є наступні кваліфікації навчання:

- психологія та педагогіка;

- філологія та іноземні мови;

- історія;

- інформатика і комп'ютерні технології;

- спорт і фізкультура.

Київський-університет-імені-Бориса-Грінченка

Факультети КУБГ:

- Інститут суспільства;

- Гуманітарний інститут;

- Інститут людини;

- Педагогічний підрозділ;

- Інститут мистецтв;

- Інститут післядипломної педагогічної освіти;

- Університетський коледж.

КУБГ надає унікальну змогу підготуватися до ЗНО з таких предметів:

• українська мова і література;

• історія України;

• англійська мова;

• математика;

• біологія;

• хімія;

• фізика;

• географія;

• рисунок.

Звертайтеся в приймальну комісію закладу для одержання більш повної інформації про тривалість і умови прийому вступників, а також з питання екзаменів.

Військова кафедра не створена. Одержати вищу освіту в закладі Грінченка можна на денній, заочній формі навчання, а також дистанційній формі на державній і платній основі. Продовжити отримання освіти можна в аспірантурі та докторантурі.

Київський університет імені Бориса Грінченка, КМІУУ

Типи освітньо-спеціалізованих рангів КУБГ:

- молодший фахівець;

- спеціаліст;

- бакалавр;

- магістр.

Студенти денної форми навчання звільняються від служби в армії на час освіти.

Для вступу на підрозділ «Фізвиховання» і «Мистецтво» вступники здають додатково фізпідготовку і за вибраною кваліфікацією здійснюють творчий конкурс: постановка голосу, музичний інструмент, хореографія, журналістика.

Студенти закладу по завершенні освіти одержують дипломи державного значення.

Робота закладу направлена на спеціалізоване покращення керівних і педагогічних співробітників різноманітних кваліфікацій і напрямків, навчання педагогічних кадрів, створення і запровадження методики і теорії виховання і навчання в сфері вищої та середньої освіти, психологічних основ освіти дорослих.

КМІУУ

Інфраструктура Київського університету імені Бориса Грінченка

- Спортивна структура з басейном, тренажерними та спортивними залами;

- Більше 80 SMART – аудиторій;

- Wi-fi зони;

- Актові та хореографічні зали;

- Телестудія;

- Майстерні ювелірного мистецтва, кераміки;

- Модерна бібліотека.

У 2001 році ВУЗ розпочав публікувати збірник наукових праць «Педагогічна освіта: практика та теорія. Педагогіка. Психологія», який включений до кількості фахових наукових видань України.

Університет проводить активну світову роботу з:

- учбовими закладами 17 держав світу (в тому числі з Університетом Париж-Сорбона);

- світовими організаціями (ООН, Альянс USETI та ін.);

- компаніями Intel та Microsoft;

- світовими проектами за егіди Європейської Комісії (Tempus, IRNet, Desire, ELITE).

Київський університет імені Бориса Грінченка

У складі Університету діє 6 інститутів та Університетський коледж, в якому здобуває освіту більше 8 тис. студентів та функціонує більше 690 педагогів.

У структурі Університету створена 41 кафедра.

Отже, Київський університет імені Бориса Грінченка – це модерний заклад, який надає високоякісну освіту.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!