Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 133. Коледж "Слов'яно-грецький колегіум" Київського славістичного університету, КСГК КСУ

Коледж "Слов'яно-грецький колегіум" Київського славістичного університету, КСГК КСУ

« Назад

На ринку освітніх послуг України Київський славістичний університет сформувався в 1993 році, коли був утворений недержавний ВНЗ завдяки вченим, дипломатам і викладачам, які цілком  розуміли вагомість слов’янознавчих розвідок в країні, а також становлення високоосвічених спеціалістів, які розуміються на питаннях слов’янізму. На сьогоднішній день ВУЗ має ІІІ рівень акредитації і проводить підготовку молодих і необхідних кадрів на очній, заочній та дистанційній формах навчання.

Коледж "Слов'яно-грецький колегіум" Київського славістичного університету, КСГК КСУ

На даний час у закладі функціонують такі факультети:

- Історичний факультет;

- Факультет міжнародних відносин;

- Філологічний факультет;

- Психологічний факультет;

- Факультет економіки і підприємництва;

- Факультет менеджменту;

- Факультет право;

- Факультет геодезії, картографії та землеустрою;

- Факультет комп'ютерних наук;

- Факультет специфічних категорій.

Навчання у закладі відбувається за 12 профілями, 19-ма кваліфікаціями освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та 8-ми кваліфікаціями рівня «магістр». При закладі також функціонує аспірантура з 5-х професій та докторантура. Студентам Київського славістичного університету дається змога здобувати освіту за напрямком формування офіцерів запасу.

Одним із структурних підрозділів закладу є «Слов'яно-грецький колегіум».

Коледж «Слов'яно-грецький колегіум» є функціональним підрозділом Київського славістичного університету та провадить учбову роботу з вересня 2004 року.

Коледж проводить становлення спеціалістів за освітньо-професійними напрямками молодшого спеціаліста за профілями: «Журналістика та інформація» (напрям «Видавнича справа та редагування»); «Культура» (напрям  «Організація туристичного обслуговування»); «Економіка і підприємництво» (напрями «Фінанси і кредит» та «Економіка підприємства»), а також, згідно ліцензії Головного управління освіти і науки м. Києва, дає можливість отримання повної загальної середньої освіти.

Робота коледжу спрямована на забезпечення учбового процесу студентів в обраних спеціальностях, їх відповідну підготовку до майбутньої професійної діяльності.

Абітурієнти, які вступили після закінчення 9-го класу, навчаються 3 роки; абітурієнти з повною загальною середньою освітою - 2 роки.

КСГК КСУ

Студенти початкових курсів здобувають освіту за шкільною загальноосвітньою програмою 10-11-го класу, з другого курсу розпочинається кваліфікація за програмами вибраних кваліфікацій.

Заняття в коледжі здійснюють високоосвічені викладачі Київського славістичного університету, які мають вчені ступені, вчителі вищої категорії.

Майбутні журналісти мають можливість співпрацювати з такими організаціями, як Національна спілка журналістів України, Київська міська спілка журналістів, редколегія журналу «Університет», газета «Хрещатик», видавничий центр КСУ, іншими виданнями, приймають участь у зйомках телепрограм, знайомляться з працею видавництв комбінату «Преса України» та видавництва «Київська правда», роботою редакцій київських газет і журналів.

Учбово-виробнича практика студентів, які проходять навчання за спеціальністю «Туризм» здійснюється в туристичних компаніях «Каліпсо тур» «Лояль», «Ассоль», «Феєрія», готелі «Либідь», «Прем'єр-палац», ресторани «Гетьман», «Фенікс» і т. д.

Студенти економічного відділення проходять практичну підготовку на Українській фондовій біржі, при якій сформована студентська фондова біржа, банках «Аваль», «Ощадбанк», «Приватбанк» і т. д.

Студенти коледжу отримали нагороди Міжнародного Фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості «Барви осені», є лауреатами щорічного міжнародного фестивалю преси, телебачення і дитячої творчості «Золота осінь Славутича», постійно приймають участь у предметних тижнях, які проводять кафедри КСУ, являються учасниками міжнародної конференції «Від духовних джерел Візантії до сучасної України», приймають творчу участь у святкуванні Днів слов'янської писемності і культури в Україні.

Студенти ІІІ курсу, які в період практики продемонстрували знання і навички практичної діяльності, отримують можливість на запрошення адміністрації влаштуватися на роботу в ці організації.

Більшість випускників працюють за спеціальністю – у готелях, фінансових установах, ЗМІ, або продовжують навчання в Київському славістичному університеті та інших ВУЗах України.

Окрім навчання, студенти коледжу заохочуються до позаурочних заходів, здійснюваних у КСУ.

Коледж "Слов'яно-грецький колегіум" Київського славістичного університету, КСГК КСУ

В цьому році здійснився другий випуск молодших фахівців. Велика кількість випускників здобуває освіту на третьому курсі відповідних кваліфікацій в КСУ і працюють у туристичних агентствах, готелях, фінансових установах; мають творчі роботи - публікації в київських засобах масової інформації, що діють на телебаченні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!