Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 153. Київський навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, КНКП НУК ім. адм. Макарова

Київський навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, КНКП НУК ім. адм. Макарова

« Назад

Київський учбово-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова знаходиться за адресою м. Київ, вул. Електриків 26.

Київський навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова КНКП НУК ім. адм. Макарова

Навчально-консультаційний пункт (НКП) - функціональне відділення  вищих і середніх навчальних закладів, які організовуються для надання учбової та методичної допомоги студентам, які навчаються на заочних або вечірніх факультетах (підрозділах) за місцем їх роботи і проживання. НКП формуються в містах та інших населених пунктах, при великих промислових організаціях, радгоспах, колгоспах, будівництвах, в установах при наявності не менше 150-200 студентів (учнів).

Міжнародне співробітництво Національного університету кораблебудування імені адм. Макарова спрямоване на входження університету в міжнародний загальноосвітній процес з ціллю збільшення світових зв'язків та ініціації спільних науково-дослідних, учбово-методичних та освітніх заходів, і це є єдиним із стратегічних переваг становлення закладу в XXI столітті. З ціллю цілеспрямованого здійснення світового співтовариства у науково-технічній, освітній та культурній галузях в університеті створений та діє Навчально-науковий центр світового співробітництва (ННЦМС) при Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.

Університет підтримує багаторічні плідні зв’язки з університетами, науково-дослідними організаціями та промисловими установами США, Великобританії, Німеччини, Норвегії, Китаю, Польщі, Румунії, Туреччини, Болгарії, Ірану, Іспанії, В'єтнаму та держав СНД. Головним напрямком міжнародної роботи Національного університету кораблебудування є участь викладачів, працівників, аспірантів і молоді університету у конкурсах для одержання стипендій або грантів світових товариств та фондів, таких, як Німецька Служба Академічних Обмінів (DAAD), Фонду Олександра фон Гумбольдта (ФРН), Програма академічних обмінів імені Фулбрайта, Рада з міжнародних досліджень і обмінів IREX (США), Фонд «Освіта для демократії» (Польща), і т. д.

В Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова освіту здобувають на платній основі громадяни Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччини, Китайської Народної Республіки, Соціалістичної Республіки В'єтнам, Ірану, Пакистану, Йорданії, Туреччини, Лівану, Лівії, Індії, Саудівської Аравії, Тунісу, Нігерії, Камеруну, Гвінеї, Кенії та країн СНД – Росії, Білорусі, Туркменістану, Грузії, Казахстану, Молдови.

Київський навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, КНКП НУК ім. адм. Макарова

В НУК функціонують умови не тільки для навчання, але і для гарного відпочинку, становленню природних задатків і здібностей закордонних студентів. На території всіх корпусів університету для полегшення контактів з рідними і близькими іноземних студентів діють безкоштовні точки доступу до Інтернету через Wi-Fi і в спеціалізованих комп'ютерних класах. Кількість іноземних громадян, які хочуть навчатися в університеті, з кожним роком зростає.

В 1992 році для підготовки спеціалістів різних освітньо-кваліфікаційних рівнів для судноплавних і суміжних підприємств та організацій Київського регіону був створений навчально-науково-виробничий комплекс у складі Миколаївського кораблебудівельного інституту, заводу «Ленінська мельниця», Київського суднобудівельного технікуму та ЦКБ «Шхуна». При технікумі функціонував Київське відділення НКІ, яке навчало студентів на перших та других курсах за планами інституту, а далі вони продовжували освіту в базовому вузі в Миколаєві.

КНКП НУК ім. адм. Макарова

Київський навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова утворений на базі Київського відділення УДМТУ ім. адм.. Макарова Наказом Міністерства освіти та науки України №404 від 21 грудня 200 р. за клопотанням Міністерства промислової політики України, керівництва Подольської районної в м. Києві державної адміністрації та Миколаївської обласної державної адміністрації, Київського міського та Миколаївської обласної ради народних депутатів та АО «Завод «Ленінська мельниця».

На сьогодні він знаходиться в приміщенні Коледжу морського та річного флоту Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Київський УКП є структурним підрозділом заочного та дистанційного навчання НУК. Керівництво пунктом здійснює дирекція цього інститут, а безпосереднє керівництво діяльністю УКП – його завідуючий. З 1992 – 2004 роки завідуючим Київського УКП був Микола Миколайович Пономаренко. З 2004 року пунктом керує Ірина Олексіївна Григоренко.

Сьогодні він готує спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст» за напрямками «Суднобудування та океанотехніка», «Інженерна механіка» та спеціальностями «Кораблі та океанотехніка», «Судові енергетичні установки та обладнання» та «Технології машинобудування», а також проводить культурно-просвітницьку діяльність серед населення регіону.

Запроваджена методика ступінчастої освіти: студентів приймають на третій курс після закінчення технікумів, коледжів чи ПТУ, вони навчаються за інтегрованим навчальним планом тільки заочно. Заняття відбуваються сесійно.

В Київському УКП НУК ім. адм.. Макарова вчаться студенти із Сумської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Київської області та міста Києва. Випускники пункту захищають дипломні проекти в базовому вузі в Миколаєві.

Київський навчально-консультаційний пункт Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, КНКП НУК ім. адм. Макарова

Учбовий процес створює професорсько-викладацький склад Миколаївського кораблебудівного університету ім. адм.. Макарова. До нього також залучаються доценти та викладачі Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного, Національного технічного університету України «КПІ», Національного авіаційного університету та викладачі вищої категорії коледжів Києва.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!