Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 139. Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КМРФКДАВТ

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КМРФКДАВТ

« Назад

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного є спадкоємцем Київського суднобудівного технікуму створеного в 1940 році відповідно до розпорядження Народного комісара суднобудівної промисловості СРСР від 20 березня 1940 №59 / К.

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КМРФКДАВТ

За десятки років свого становлення Київський суднобудівний технікум сформував тисячі високоосвічених  фахівців для суднобудівної галузі України.

У 1998 році учбова установа потерпіла корінного перекваліфікування, згідно з Указом Кабінету Міністрів України №1970 від 14.12.1998 р. Наказу Міністерства освіти України № 467 від 29.12.1998 р. з 1 лютого 1999 Київський суднобудівний технікум закрито і сформовано Київську державну академію водного транспорту, до структури якої увійшов Суднобудівний технікум як функціональний підрозділ.

Постановою КМУ від 29.01.2003 р. Київської державної академії водного транспорту надано ім'я гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

Згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки України від 02.06.2004 р. №439 Суднобудівний технікум Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного перейменовано в Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного.

Функціонування в структурі вищого учбового закладу дещо збільшує перед Коледжем морського і річкового флоту перспективу загального розвитку.

Згідно з положеннями керівництва вищого учбового закладу, Коледж морського і річкового флоту формує спеціалістів за тими ж кваліфікаціями що і Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного. Така форма дає можливість КМРФ застосовувати для навчання своїх студентів учбово-методичну і матеріально-технічну базу академії. Крім цього деканатами Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного разом з учбовою частиною Коледжу створені інтегровані учбові плани, що дають змогу зачислювати студентів КМРФ в академію за певними обраними кваліфікаціями відразу на 3 курс на очну форму навчання так і на заочну.

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного є модерною учбовою установою, що проводить підготовку студентів на високому професійному рівні, застосовуючи у своїй роботі сучасні методи діяльності. Плідна увага надається поліпшенню учбово-методичної та матеріально-технічної основи коледжу. При цьому слід зауважити, що Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного є першим і одним в Україні учбовим закладом I рівня кваліфікації, який за напрямами «Судноводіння на морських шляхах» та «Експлуатація суднових енергетичних установок» формує спеціалістів поєднаного ріко-море плавання.

У своїй структурі коледж містить функціональні відділи: денні та заочні підрозділи, предметні (циклові) комісії, учбові лабораторії та аудиторії, філіал бібліотеки Академії з читальним залом, спортивні спорудження, учбово-виробничі приміщення, соціально-культурні об'єкти (медпункт, їдальня, актовий зал, спортзал).

КМРФКДАВТ

Навчальний корпус оснащений необхідним обладнанням та програмними засобами, що дозволяють забезпечувати високу якість навчання спеціалістів середньої ланки по заявленим програмам. Студенти, які здобувають освіту за спеціальностями плавскладу («Судноводіння», «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики») під час навчання проходять тренажерну підготовку в навчально-тренажерному центрі університету згідно з положеннями світової конвенції мореплавання.

Невід'ємною складовою навчального процесу є виробнича практика учнів. Основне завдання практики - закріпити теоретичні знання та набути практичні навички професійної діяльності. Плавальні практики проходять на суднах, де курсанти можуть застосувати отримані знання в умовах виробничої та експлуатаційної діяльності судна.

Коледж має комфортабельні гуртожитки для розміщення іногородніх учнів.

Студенти, які вступили на бюджетні місця спеціальностей плавскладу на період навчання забезпечуються харчуванням, форменим обмундируванням.

Коледж здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців середньої ланки для підприємств галузі, створюючи всі умови для успішного навчання, занять спортом, організації відпочинку учнів, допомагаючи тим самим кожному з них розкрити і реалізувати свій особистісний потенціал.

Перелік кваліфікацій:

- монтаж і створення суднових машин і механізмів;

- використання суднових енергетичних установок;

- програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем;

- судноводіння;

- правознавство;

- бухгалтерський облік.

Коледж морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, КМРФКДАВТ

Вчитися у вузі не тільки цікаво, але й престижно: якість освіти забезпечує випускникам роботу за фахом і впевненість у завтрашньому дні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!