Роздрукувати сторінку

Коледж Київського університету культури, ККУК

« Назад

Київський коледж Київського університету культури - вищий учбовий заклад I-II рівня акредитації було створено в 1947 році. За період свого становлення, його назву було змінено декілька раз: було технічним, культурно-освітнім училищем, а з 2007 року - коледж культури і мистецтв.

Коледж Київського університету культури, ККУК

Київський коледж культури і мистецтв забезпечує навчання згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Слід зауважити, що студенти вузу можуть отримати при купівлі спеціальності сертифікат повної загальної середньої освіти, що дає їм великі переваги для вступу у вузи.

Коледж культури і мистецтв - один з провідних культурних навчальних закладів столиці, не рахуючи університету, єдиний учбовий заклад в галузі підготовки кадрів для закладів культури регіону. Має наступні функції: національна художня творчість, хореографія, бібліотечна справа.

Науково-дослідна діяльність коледжу Київського університету культури вчителів та учбова та науково-дослідна діяльність студентів в коледжі є невід'ємною частиною учбового процесу.

Учбовий процес на факультеті створюють кращі викладачі міста – доктори наук і професори. Крім місцевих спеціалістів у ВНЗ здійснюють лекції та майстер-класи київські педагоги – викладачі Київського національного університету культури і мистецтв.

Навчання відбувається в інноваційних мультимедійних лабораторіях та комп'ютерних аудиторіях. Вже з першого курсу студенти опановують спеціалізовані предмети і практикуються в спеціалізованих  установах області та Україні.

Важливий акцент робиться на комунікативну компетенцію студентів факультету, яка поєднує  вивчення іноземних мов (англійської, французької, німецької), соціально-культурний розвиток молоді та становлення вміння вчитися.

На факультеті КНУКіМ діють  особливі правила прийому для випускників коледжів, технікумів, училищ. Зокрема, всі вступники, які володіють дипломом «Молодшого спеціаліста», зараховуються до університету без ЗНО одразу на третій курс, абітурієнти з дипломами «Кваліфікованого робітника» можуть вступити на другий курс відповідної спеціальності.

ККУК

Основними напрямками коледжу Київського університету культури:

• організація і проведення науково-практичних конференцій, форумів і семінарів;

• публікація статей у наукових збірниках;

• науково-дослідна робота в рамках Студент випускних кваліфікаційних робіт;

• проектна діяльність бізнес-інкубатора;

• проведення фольклорно-етнографічних експедицій.

Під час періоду навчання студенти коледжу Київського університету культури, беруть участь у підготовці і написанні есе, доповідей, презентацій і створення сценаріїв.

Коледж Київського університету культури складається з 3-х установ.

В цих будівлях розташовані лекційні зали, спеціалізовані класи для практичних занять за спеціальностями (хореографія, уроки хорового, клас оркестру, навчальний театр, класи для індивідуальних занять у проведенні занять вокалу, фортепіано), бібліотека, бар, кіноконцертний зал.

Широкий спектр спеціальностей і спеціалізацій коледжу Київського університету культури вимагає складних і різноманітних навчальних і лабораторних установок. В коледжі є класи для лекцій та індивідуальних занять, кабінети науки, аудиторії викладачів, навчальних і адміністративних приміщень. Для навчання мистецтву відкриті танцювальні зали, хоровий та оркестровий клас, сценічний рух, естрадний вокал, гардеробна, роздягальні.

Є друкарня, музична бібліотека, виставковий зал, концертний зал. Бібліотека з читальним залом.

За договором студентам коледжу Київського університету культури надається в експлуатацію тренажерний зал, що складається з декількох залів, роздягалень, душу.

Коледж Київського університету культури, ККУК

Навчальний процес коледжу Київського університету культури неможливий без професійного та повного задоволення інформаційних запитів студентів, викладачів та співробітників інституту. Таким чином, головне завдання бібліотекарів розглянути інформаційно-бібліографічне забезпечення навчального процесу, оперативних інформаційних потреб бібліотечних користувачів, підвищення рівня інформаційної культури особистості, науково-дослідних ресурсів для інформаційних технологій та їх ефективного використання у відповідності з підготовки, що здійснюється в коледжі.

Основними напрямками діяльності коледжу Київського університету культури:

- Формування фонду відповідно до вказівок навчання;

- Розширення сфери ресурсного забезпечення бібліотечних та інформаційних послуг шляхом впровадження інформаційних та комунікаційних технологій;

- Підвищення кваліфікації бібліотекарів.

Кількість бібліотечних користувачів - 405 осіб.

На даний час, бібліотека коледжу Київського університету культури більш ніж 56 000 книг, аудіовізуальні документи та CD, DVD документи. В окремий фонд виділена друкована музична література. Бібліотека вузу - це загальний простір, що поєднує в собі підписку на книгосховище і читальний зал на 18 місць. З них 3 місця оснащені комп'ютерами для Інтернету. Бібліотечний фонд визнається в якості за допомогою традиційних каталогів і картотек, а також електронної бібліотеки пошукової системи. Бібліотека сьогодні створює медіа-бібліотеку.

Коледж Київського університету культури

Отже, коледж Київського університету культури - це сучасний заклад освіти, який надає міцні знання своїм студентам і створює всі умови для комфортного навчання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!