Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 51. Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління, ККМГ АМУ

Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління, ККМГ АМУ

« Назад

05.04.2015 13:33

На даний час життя столиці, великого центру або іншого визначного міста важко усвідомити без світла, міського транспорту, організації водопостачання, ліфтового господарства.

Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління, ККМГ АМУ

Фахівців для таких потрібних міських організацій і підготовляє Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління.

Учбова установа відома далеко за кордонами України, адже її історія веде свій початок з далекого 1946 року, коли було ухвалено рішення про організацію в Києві житлово-комунального технікуму. В 1947 році було реорганізовано ім’я технікуму - Київський технікум міського електротранспорту. Нова віха історії закладу почалася в 1998 році - Розпорядженням Кабінету Міністрів України технікум перейменовано в Київський коледж міського господарства Академії Муніципального Управління.

З 2009 року коледжом керує Романова Маргарита Іванівна.

21 жовтня 2011 року Коледж відзначав 65 років від дня становлення.

На даний період Київський коледж міського господарства проводить підготовку студентів для міського господарства за кваліфікаціями:

- використання, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту;

- обслуговування електротехнічного устаткування і автоматичного обладнання будівель і споруд;

- монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технології виробництва;

- використання апаратури контролю навколишнього середовища;

- діловодство.

ККМГ АМУ

В коледжі освіту здобуває більше ніж 500 студентів на двох денних факультетах і близько 100 - на заочному факультеті.

Забезпечення учбово-виховного процесу

Учбово-виховний процес формують вісім циклових (предметних) організацій, де здійснюють діяльність 45 штатних викладачів, поміж яких 8 вчителів-методистів, 15 - вчителів вищої та першої кваліфікації. Більшу частину свого життя віддали навчанню студентів у коледжі професори Александров А. Н., Пермінов А. С., Романчук В. Н., Федотов А. В., Шаман О. М.

Щороку коледж формується новими викладачами, крім того і колишіми студентами коледжу. Повернулися в коледж і здійснюють свою діяльність викладачі Авершина Л. Р., Бондарчук В. М., Тимохін Т. В., Король Т. В., Сафіна О. В.

Матеріально-технічне оснащення

Для формування високоосвічених фахівців коледж має хороше матеріальне оснащення: оснащені класи та лабораторії, комп'ютерні класи, бібліотеку з читальним залом, спортивний та тренажерний зали, актовий зал.

Функціонує в коледжі і запашна їдальня. Всім іногороднім студентам надається гуртожиток, який знаходиться недалеко від учбової будівлі.

Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління, ККМГ АМУ

Практичні навички та здібності

Практичні уміння і навички здобувають студенти під час здійснення учбових та виробничих практик на організаціях міського електротранспорту КП "Київпастранс", КП "Київський метрополітен", ліфтового господарства Києва, ВАТ АК "Київводоканал", теплокомуненерго, монтажних і пусконалагоджувальних фірмах, житлово-комунальних організаціях, архівних установах.

Захопливо відзначають свій вільний від навчання час студенти коледжу. Посвята в студенти, Осінній ярмарок і День студента, "Українські вечорниці" та Свято закоханих, Міс коледжу і КВК, екскурсії, конкурси - заходи, які вже зарекомендували себе як традиції. Ініціаторами та керівниками їх здійснення є студенти профспілкової організації коледжу.

Кращі студенти отримують іменні стипендії Президента України, Верховної Ради України, Київського міського голови.

Талановита молодь - творча учасниця міських заходів, олімпіад, спортивних конкурсів. Створені команди коледжу з волейболу, футболу, шахів постійно отримують перші місця в змаганнях "Під золотими куполами Печерська", в змаганні Академії команда коледжу вже декілька років поспіль займає визначну 1 сходинку.

За 63 роки функціонування учбова установа стала рідним домом для понад 23 тисяч випускників. Заклад пишається випускниками, які діють в організаціях різноманітних форм власності, які займають визначні посади, керують організаціями на всій території України, а також в державах ближнього кордону. ВУЗ гордиться не одним десятком сімей, для яких коледж став  майданчиком-поштовхом у професійному становленні.

Товаришування з ВУЗами вищих рівнів кваліфікації

Випускники коледжу мають змогу здійснювати навчання в Академії муніципального управління факультету міського господарства за кваліфікацією "Автоматика і автоматизація на транспорті", поступлення яких здійснюється поза межами конкурсу на III курс та на відділенні менеджменту за кваліфікацією "Документознавство та інформаційна робота", зарахування яких формується поза межами конкурсу на ІІ-ІІІ курс.

Київський коледж міського господарства АМУ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Автоматика та управління;

- Природничі науки;

- Культура;

- Будівництво та архітектура;

- Електротехніка і електромеханіка.

Привілеї коледжу:

- Коледж – державний учбовий заклад;

- Студенти одержують стипендію;

- Студентам з інших міст і районів надається гуртожиток;

- Учбова будівля і гуртожиток знаходяться в центрі Києва (м. Дружба Народів);

- Студенти коледжу отримують відстрочку від призову від Збройних Сил України.

Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління

До уваги студентів:

- модерні лабораторії та навчальні класи, комп’ютерні кабінети

- спортивна та тренажерна зали;

- бібліотека, Інтернет;

- актова зала та різні креативні студії;

- їдальня.

Практика – на базових організаціях Києва.

Забезпечення робочими місцями всіх випускників!

Випускники коледжу здійснюють навчання на ІІ-ІІІ курсах академії Муніципального управління !

Функціонує підготовчий факультет, випускники якого мають змогу продовжувати навчання в академії!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!