Роздрукувати сторінку

Київський кооперативний інститут бізнесу і права, ККІБП

« Назад

10.06.2015 15:46

Київський кооперативний інститут бізнесу і права є продовжувачем першого в Україні вищого учбового закладу системи споживчої кооперації – Українського Кооперативного Інституту ім. М. І. Туган–Барановського, створеного ще в січні 1920 року. Тож ВУЗ не є першопрохідцем в структурі вищої освіти. За декілька  років утворено високоосвічений кадровий потенціал. На даний час – це сучасна вища учбова установа із ступеневим навчанням: «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст» та «бакалавр».

Київський кооперативний інститут бізнесу і права, ККІБП

Ґрунтуючись на  світових кооперативних принципах, виявляючи турботу про високу якість кваліфікації майбутніх спеціалістів, лише за останнє півстоліття  інститут випустив понад 30–ти тис. професіоналів своєї справи.

Внаслідок фінансової підтримки Спілки споживчої кооперації Київщини матеріально-технічна база інституту постійно збільшується, покращується, осучаснюється, поповнюється модерним обладнанням.

В інституті студенти мають змогу не тільки одержати міцні знання та оволодіти обраною професією, а цікаво й змістовно провести вільний час. У розпорядженні студентів – актова зала, спортивний комплекс з тренажерами, інформаційний центр з електронною бібліотекою та виходом до всесвітньої мережі Інтернет, комфортабельний гуртожиток, студентське кафе, студії з хореографії та вокалу, тир.

Роки навчання в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відкриють перед студентами нові широкі обрії пізнання, плідними будуть старання, щирим студентське братство!

Для вступників, які потребують поселення, надається гуртожиток інституту, який розрахований на 680 місць. Така кількість забезпечує 100% поселення іногородніх абітурієнтів. Комфортабельний п'ятиповерховий гуртожиток знаходиться поруч з інститутом.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права, який очолює Віталій Гиджелицький, створений у 2010 році на базі УО «Київський кооперативний економіко-правовий коледж». Інститут готує кадри для системи споживчої кооперації України, а також підприємств інших форм власності за спеціальностями «фінанси і кредит», «бухгалтерський облік», «товарознавство та комерційна діяльність», «виробництво харчових продуктів», «правознавство».

Вища освіта у приватному інституті, має ІІІ рівень акредитації, здійснюється тільки на платній основі на денній та заочній формах навчання.

Інститут бізнесу та права готує фахівців, які можуть реалізувати отримані знання у сферах фінансових послуг, управлінні, на виробництві, у підприємницькій діяльності.

Іногороднім студентам надається гуртожиток.

Інститут володіє великою мережею філій, що знаходяться у Вінниці, Запоріжжі, Ніжині, Білій Церкві, Луганську, Житомирі, Умані.

Не забувають в інституті і про позанавчальне життя студентів. Студентське самоврядування влаштовує різні заходи, серед яких організація туристичних походів, відвідування концертів, театрів, кінотеатрів, проведення екскурсій по Україні, відвідування виставок, музеїв, проведення дискотек та ін.

Яскраво та різноманітно проводяться святкові заходи, серед яких проведення Дня студента, Посвята в студенти, вечір знайомства першокурсників зі старшокурсниками, Дня Святого Валентина, Новорічний бал, проводяться спортивні змагання з аеробіки, армреслінгу, футболу. В гуртках творчої самодіяльності беруть участь не тільки студенти, але й викладачі, проводячи концерти і свята до різних значимих дат.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

ККІБП

Зараз у структурі вузу 5 факультетів:

• Факультет міжнародного бізнесу та економічної безпеки:

- Світова економіка;

- Міжнародні відносини.

Факультет психології:

- Психологія;

- Клінічна психологія;

- Психологічна корекція і психотерапія.

• Факультет реклами, маркетингу та управління:

- Реклама;

- Менеджмент організації.

• Факультет економіки та фінансів:

- Бухгалтерський облік, аналіз та аудит;

- Фінанси і кредит.

Юридичний факультет:

- Юриспруденція.

• Факультет дистанційного навчання:

- Реклама;

- Менеджмент організації.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права, ККІБП

Навчання у вузі побудовано на принципах інтенсивного (модульного) методу з послідовним вивченням предметів і безперервним контролем рівня знань, що дозволяє студентам рівномірно розподіляти навчальне навантаження протягом всього навчального року і уникати стресів, характерних для сесій в традиційних вузах.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права має досить багату матеріально-технічну базу. Заняття у студентів проходять в сучасно обладнаних і естетично оформлених аудиторіях, лабораторіях, оснащених необхідними технічними обладнаннями, комп'ютерними класами з доступом в мережу Інтернет. У розпорядженні студентів інституту є їдальня, спортивний і тренажерний зал, бібліотека, читальний зал.

Підготовку молодих фахівців веде п'ять докторів, одинадцять кандидатів наук, викладачі-методисти, викладачі вищої категорії, які забезпечують якісний учбово-виховний процес. Студенти вузу вивчають дві іноземні мови. У навчально-виховний процес активно упроваджується світовий і вітчизняний досвід викладання і новітніх педагогічних технологій.

Студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права активно беруть участь в міжнародних проектах, науково-практичних конференціях, спортивних змаганнях. Велика увага в закладі приділяється міжнародному співробітництву. Сьогодні інститут бізнесу і права підтримує тісні зв'язки з вузами України, Польщі, Німеччини, США.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права

Отже, Київський кооперативний інститут бізнесу та права є сучасним навчальним закладом, який надає міцні ґрунтовні знання своїм абітурієнтам. Саме студенти вузу стають затребуваними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!