Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 35. Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету, КІТЗ НАУ

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету, КІТЗ НАУ

« Назад

05.04.2015 12:35

На даний період Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ є одним із визначальних учбових закладів міста Києва і включений як організаційний філіал до складу Національного Авіаційного університету України.

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету, КІТЗ НАУ

Професії, за якими здобувають освіту студенти коледжу, сучасні і потрібні,  дають випускникам можливість отримувати освіту відповідного рівня і бути конкурентоздатними на трудовому ринку. Це такі кваліфікації як:

- "Геодезична діяльність та використання геодезичного устаткування";

- "Картографічні роботи";

- "Землеустрій";

- "Діловодство";

- "Здійснення перевезень і управління на автотранспорті";

- "Створення програмного забезпечення";

- "Організація виробництва";

- "Фінанси і кредит".

В той же час набір навчання створюється на підставі базової середньої та повної загальної середньої освіти.

З 2008 року окрім освітньо-кваліфікаційного рангу "молодший спеціаліст" коледж здійснює формування "бакалаврів" за кваліфікаціями "Геодезія, картографія та землеустрій" та "Фінанси і кредит".

КІТЗ НАУ

Історія

10 березня 1944 постановою Раднаркому СРСР № 4788-р та розпорядженням директора Головного управління геодезії і картографії при Раднаркомі СРСР № 44 було сформовано Топографічне училище, пізніше став Київським топографічним технікумом.

У 2000 році указом Міністерства освіти і науки України КІТЗ увійшов до складу Національного авіаційного університету як персональне структурне відділення.

Ще в 1951 році в технікумі був створений заочний факультет, який вдало здійснює свою роботу і на даний момент. На заочному відділенні здійснюється формування професіоналів за категоріями "Геодезичні роботи та використання геодезичного устаткування", "Землевпорядкування" та "Діловодство".

У 1954 році було побудоване персональне учбове відділення, а згодом гуртожиток на 270 місць. Усе це принесло змогу підвищити кількість студентів і підвищити категорію формування спеціалістів. Подальше укріплення учбової бази - це організація в 1981 році 9-ти поверхового гуртожитку з гарними умовами проживання та реконструкції старого гуртожитку у іншому учбовому корпусі.

Для підприємств геодезичної галузі важливу роль має практичне формування випускників. У 1950 році, з призначенням до керівництва технікуму Скляра П. П., цілком утворилося постійне місце створення польових геодезичних практик - село Синява Рокитнянського району Київської області. При активній участі працівників учбового закладу та студентів на полігоні розпочалося створення їдальні, адміністративного корпусу, стадіону та спортивних майданчиків, будинків для педколективу та студентів. З 1981 року в Синяві почав здійснювати свою діяльність студентський спортивно-лікувальний табір "Топограф".

З 1958 року в технікумі почалося формування спеціалістів для іноземних держав. Було сформовано філіал закордонних студентів, яке випустило приблизно 300 фахівців для 28 держав світу.

Детальний підбір працівників, створення педколективу однодумців, спрямованих на формування не тільки фахівця, але й громадянина - було розпочато ще першими керівниками учбового закладу Александровим Т. Ф. і Скляром П. П. і продовжено подальшими його директорами - Антоненко Ст. Д., Катющенко М., Романовським М. І. та Паранічем В. П.

Викладачі учбового закладу захоплюються більшістю своїх випускників, які закарбували в серці вірність вибраній професії і провадять роботу на даний час за спеціалізацією на більшості підприємствах України та за її границями. Велика чисельність випускників, закінчивши після коледжу учбові заклади третього і четвертого рівнів кваліфікації, продовжують свою діяльність на високих посадах в різноманітних відділеннях області.

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету, КІТЗ НАУ

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ здійснює формування молодших фахівців за наступними категоріями:

- Геодезія та землеустрій;

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Культура;

- Менеджмент і адміністрування;

- Транспорт і транспортна інфраструктура;

- Економіка та підприємництво.

Матеріально-технічне забезпечення: учбові класи, лабораторії, комп'ютерні кабінети, парк геодезичних інструментів та приладів, читальний, спортивний та актовий зали, стадіон, гуртожиток, бібліотека, полігон.

У закладі освіту здобуває більше ніж 1500 студентів.

Високоосвічений педколектив. Форми навчання:денна, заочна; за державним замовленням і на платній основі.

Навчальна практика відбувається на учбовому полігоні п. Синява Київської області, виробнича - на підприємствах Державної служби геодезії, картографії та кадастру, Комітеті земельних ресурсів України та інших міністерствах і відомствах. До можливостей вступників - консультаційний центр приймальної комісії, де можна одержати усю необхідну інформацію по обраних професіях та порядок заповнення документів.

Випускники коледжу разом з дипломом мають атестат про повну загальну середню освіту.

У коледжі здійснюється формування «молодших спеціалістів»; з напрямів кваліфікації «Фінанси і кредит», «Геодезія, картографія та землеустрій» -«бакалаврів».

Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету

Коледж проводить загальну навчальну роботу у межах впровадження ступінчастої освіти з Національним авіаційним університетом, Національним транспортним університетом, де випускники коледжу мають змогу здобути навчання на старших курсах.

Випускники мають змогу широкого вибору місць трудового влаштування по всій території України.

Отже, коледж забезпечує своїх студентів всіма можливостями та умовами для здійснення навчальної та поза навчальної діяльності.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!