Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 135. Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права "КРОК", КЕПІТ УЕП КРОК

Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права "КРОК", КЕПІТ УЕП КРОК

« Назад

11.06.2015 02:36

По закінченні дев'ятого класу багато вчорашніх школярів залишають школу і обирають навчання, пов'язане з майбутньою професійною діяльністю. Закінчивши середню освіту, подальшу освіту можна отримати в різних навчальних закладах.

Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права "КРОК", КЕПІТ УЕП КРОК

Прикладом нам послужить Коледж економіки, права та інформаційних технологій (Україна).

Коледж економіки, права та інформаційних технологій - функціональний підрозділ Університету "КРОК". Він дає можливість завчасно професійно спрямовувати молодих людей, надати їм початкову вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у сфері економіки, права та комп'ютерних наук. Коледж - член всесвітньої мережі асоціативних шкіл ЮНЕСКО.

Студенти отримують різноманітну освіту в основному за економічними спеціальностями, а також з правознавства, бухгалтерського обліку та інших. Після закінчення коледжу вчорашнім студентам присвоюється звання молодшого спеціаліста.

В допомогу вчорашньому школяреві Коледж проводить щорічний День зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Проведений захід допомагає майбутнім студентам з нелегким вибором майбутньої професії.

Для визначення у своєму рішенні щодо вибору спеціальності, Коледж проводить прийом та підготовку абітурієнтів на підготовчих курсах. За дані курси відповідає факультет Університету за післядипломну освіту. Підготовка на курсах проходить двічі в тиждень по робочих днях невеликими групами по двадцять п'ять чоловік. Навчання проводять викладачі Університету та коледжу.

КЕПІТ УЕП КРОК

По закінченні коледжу, студенти за бажанням продовжують освіту в Університеті «КРОК», причому зараховують без іспитів і відразу на третій курс. Також можливий перехід в інші Вузи без здачі зовнішнього незалежного оцінювання.

Після закінчення Коледжу пошук роботи не становить праці. Високий рейтинг Коледжу, добре відомий гідний рівень професійної підготовки допомагають випускникам краще, без будь-яких  рекомендації при влаштуванні на роботу.

Часто студенти отримують пропозицію про роботу на підприємствах і в організаціях, у яких проходили виробничу практику.

Життя студентів Коледжу не обмежене тільки отриманням освіти за обраною спеціальністю.

Прямо з початку першого курсу студенти беруть участь у проведених естафетах, пробують себе у творчому фестивалі «Алло, ми шукаємо таланти», щорічному шоу «Міс і Містер Коледж» та інших заходах, що проводяться.

Неабияк відзначається День народження Коледжу - протягом тижня проходять концерти, конкурси, проводяться тематичні олімпіади, де студенти вже з першого курсу можуть проявити свої таланти.

Коледж багатий традиціями і, тим не менше, щороку з'являються все нові цікаві та незвичайні проекти.

Викладачі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій - фахівці вищої категорії з великим досвідом роботи. Вони створюють найбільш сприятливі умови для отримання вчорашніми школярами модерної освіти в області комп'ютерної науки, економічної, юридичної освіти. Всі педагоги відносяться до студентів Коледжу як до дорослих і, разом з тим виступають для них у якості друзів, добрих порадників.

Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права "КРОК", КЕПІТ УЕП КРОК

На старших курсах учбовий процес досить швидкий, ще більш інформаційно перевантажений, з ґрунтовним опануванням іноземних мов та комп'ютерних програм.

Для забезпечення виконання студентами своїх обов'язків та захисту їх прав у Коледжі сформоване студентське самоврядування. Воно сприяє всебічному розвитку особистості, формуванню професійних умінь для майбутньої діяльності, навчає поваги, терпимості, взаємній підтримці, демократизму у відносинах, оцінці діяльності кожного з реальними результатами. Майбутні бізнесмени, юристи, економісти, програмісти мають можливість перевірити свої лідерські якості, пройти загартування студентством.

У Коледжі сформовано чудовий мікроклімат не тільки для навчання, але і для активного дозвілля студентів-підлітків, які із задоволенням відвідують різноманітні гуртки, спортивні секції, беруть участь в іграх своєї команди КВК. Студенти також проводять цікаві літературні вечори, організовують різноманітні конкурси, екскурсії. Коледж - активний учасник регіональних конференцій "Модель ООН".

В Коледжі створені всі умови, щоб не тільки виховати і підготувати майбутніх фахівців для різних сфер діяльності, але і виховати творчі особистості. Клуб однодумців Коледжу організатор щорічної екологічної конференції.

Випускники коледжу одержують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» і можуть продовжити навчання в Університеті за відповідним напрямом підготовки з третього курсу.

Коледж економіки, права та інформаційних технологій Університету економіки та права "КРОК"

Термін навчання - 2-4 роки залежно від спеціальності і попереднього рівня освіти (9 або 11 кл.).

Студенти живуть одним життям з Коледжем і викладачам приємно бачити, як професійно зростають їхні учні.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!