Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 48. Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, КДІДПМіД ім. Михайла Бойчука

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, КДІДПМіД ім. Михайла Бойчука

« Назад

05.04.2015 13:23

При виборі вищого навчального закладу дуже часто виникає питання, чому популярність одного Вузу завжди вище інших. Відповідь очевидна: саме завдяки рівню професійної підготовки самих викладачів і того, як вони підносять матеріал студентам, навчальний заклад набуває популярність, повагу і престижність. До таких навчальних закладів у місті Києві можна віднести Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, де кожен може отримати вищу освіту.

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, КДІДПМіД ім. Михайла Бойчука

У списку міських Вузів КДІДПМіД займає одне з лідируючих місць. Всі випускники КДІДПМіД завжди знаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у роботодавців. Це пов'язано з тим, що в інституті студент може отримати не лише диплом, але і дуже хороший багаж знань і практичних навичок.

Вступаючи в Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, ви можете бути упевнені, що крім теоретичної бази ви отримаєте і практичний досвід. Більшість з викладачів вже не перший рік передають знання молодому поколінню, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації і, звичайно ж, підтверджуючи її в установленому законодавством порядку. Щорічно в КДІДПМіД збільшується число абітурієнтів і не тільки тих, хто поступає після школи.

У навчальному закладі можна отримати при бажанні другу вищу освіту, також сюди можна вступити на навчання в будь-якому віці.

Київський інститут декоративно-прикладного мистецтва створений на базі художньо-промислового технікуму в 1999 році. Але свою історію ВУЗ веде з рисувальної школи М. Мурашко, художнього училища і училища прикладного мистецтва. Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука розташований за адресою м. Київ, вулиця Кіквідзе, 32. Щороку інститут проводить для абітурієнтів та їх батьків День відкритих дверей, на якому можна отримати інформацію про нововведення при вступі, про самий освітній процес, подивитися результати творчості студентів, задати свої питання.

Абітурієнти можуть на підготовчих курсах, що проводяться інститутом, поліпшити свою майстерність предметів художнього напряму - живопису, малюнку, композиції.

КДІДПМіД ім. Михайла Бойчука

Державний інститут III рівня акредитації готує на денній формі навчання за рахунок коштів бюджету і на платній основі фахівців з вищою освітою за основними напрямами підготовки - дизайн, декоративно-прикладне мистецтво.

Громадяни інших держав можуть пройти навчання на підготовчих курсах і поступити в інститут за правилами вступу до Вузів України та чинним законодавством.

Для іногородніх студентів надаються місця для проживання в гуртожитку.

Позанавчальне життя студентів різноманіте і різнопланове. Для студентів організовуються екскурсії по містах України проводяться конкурси, святкові заходи до різних дат.

Інститут декоративно-прикладного мистецтва займає гідне місце серед державних і недержавних ВНЗ, що здійснюють підготовку фахівців у галузі культури і мистецтва в Україні.

Інститут заснований у 1996 році, дає якісну освіту в галузі культури і мистецтва, створює максимальні умови для практичної підготовки молодих фахівців, затребуваних на ринку праці. Студенти вивчають теоретичні і спеціальні дисципліни, які відповідають державним освітнім стандартам для творчих вузів.

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, КДІДПМіД ім. Михайла Бойчука

За час існування інституту сформувався сильний педагогічний колектив. Це відомі художники, дизайнери і архітектори, члени творчих спілок, досвідчені мистецтвознавці, філософи, історики, філологи.

Інститут створює сприятливі умови для участі студентів у конкурсах, оглядах, фестивалях, майстер-класах і виставках. Перші випускники і багато студентів інституту вже заявили про себе на вимогливому творчому Олімпі Києва. Випускники інституту стали членами Спілки художників та Спілки дизайнерів України.

Вчитися в інституті цікаво. Більшість спецкурсів розраховано на більш глибоке вивчення і застосування на практиці сучасних знань: цифрові інформаційні технології, нові художні засоби і матеріали, маркетинг і психологія управління.

До складу інституту входить 2 факультети:

- Факультет декоративно-прикладного мистецтва;

- Соціально-гуманітарний факультет.

Спеціальності ВНЗ:

- Культурологія;

- Педагогіка балету;

- Дизайн;

- Мистецтво інтер'єру;

- Декоративно-прикладне мистецтво;

- Графіка;

- Історія і теорія образотворчого мистецтва;

- Народна художня творчість.

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука створено в грудні 1999 року на базі Київського художньо-промислового технікуму. Проте “молодим” інститут не можна вважати, оскільки в його основі закладено давні традиції українського національного мистецтва. Свій родовід інститут починає з рисувальної школи Миколи Мурашка, Київського художнього училища (1900 – 1920) та Київського училища прикладного мистецтва (1938 – 1957), що стали першою фаховою школою для таких світочів українського малярства, як Микола Пимоненко, Олександр Мурашко, Іван Їжакевич, Фотій Красицький, Казимир Малевич, згодом Олександр Архипенко й  Іван Кавалерідзе, Анатоль Петрицький й Олександра Екстер і художники-бойчукісти Іван Падалка та Василь Седляр.

До заснування та розвитку навчального закладу причетні перший лауреат премії Катерини Білокур М. Тимченко, народний художник України М. Примаченко, І. Скицюк, І. Гончар, Т. Пата, М. Муха, П. Глущенко, Н. Вовк, П. Власенко, О. Кулик та багато інших.

У стінах інституту стверджується самобутня українська мистецька школа декоративно-прикладного мистецтва і дизайну, що є основою сучасної української культури.

До речі, протягом двох років на базі інституту проводиться унікальний фестиваль “Рутенія”, який охоплює мистецтво каліграфії Сходу, Азії, латинського Заходу, України та Росії.

Твори вихованців та викладачів зберігають музеї Німеччини, Австралії, США, Канади, Італії, Польщі, Росії, Румунії, Угорщини, Японії, Сирії, Чехії та інших країн.

Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, КДІДПМіД ім. Михайла Бойчука

Викладачі та випускники навчального закладу є авторами численних творів мистецтва, їхні композиції прикрашають інтер’єри палацу «Україна», Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського, залізничного вокзалу Києва, станцій метро «Золоті  ворота»,  «Мінська», станції метро «Хрещатик» (керамічні панно), Київського музею медицини (триптих «Голодомор»).  Серед викладачів інституту є ті, хто брав участь у відродженні київських святинь: Михайлівського Золотоверхого собору, Успенського собору  Києво-Печерської лаври, пам’ятника княгині Ользі, Ярославу Мудрому; автори пам’ятників Владиславу Городецькому, Леоніду Бикову, паркових скульптур.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!