Роздрукувати сторінку

Київська Академія перукарського мистецтва, КАПМ

« Назад

10.06.2015 13:44

При виборі вищого навчального закладу дуже часто виникає питання, чому популярність одного Вузу завжди вище інших. Відповідь очевидна: саме завдяки рівню професійної підготовки самих викладачів і того, як вони підносять матеріал студентам, навчальний заклад набуває популярність, повагу і престижність. До таких навчальних закладів у місті Києві можна віднести Міжнародний інститут моди Київської академії перукарського мистецтва, де кожен може отримати вищу освіту. У списку міських Вузів займає одне з лідируючих місць.

Київська Академія перукарського мистецтва, КАПМ

Всі випускники МІМКАПМ завжди знаходять добре оплачувану роботу і знаходяться на високому рахунку у роботодавців. Це пов'язано з тим, що у вузі студент не тільки може отримати диплом, але і дуже хороший багаж знань і практичних навичок. Вступаючи в Міжнародний інститут моди Київської академії перукарського мистецтва, ви можете бути упевнені, що крім теоретичної бази ви отримаєте і практичний досвід. Більшість з викладачів вже не перший рік передають знання молодому поколінню, регулярно підвищуючи свій рівень кваліфікації і, звичайно ж, підтверджуючи її в установленому законодавством порядку. Щорічно в МІМКАПМ збільшується число абітурієнтів і не тільки тих, хто поступає після школи. У навчальному закладі можна отримати при бажанні другу вищу освіту, також ви можете вступити на навчання в будь-якому віці.

 

Школярі можуть записатися на платні курси інституту, підвищити знання шкільних предметів, а також предметів за професійним спрямуванням майбутньої професії.

Отримати вищу освіту в державному навчальному закладі ІІІ рівня акредитації можна тільки на денній формі та заочній формах навчання на безкоштовній і платній основах.

Основними напрямками у підготовці бакалаврів в інституті моди є: дизайнер одягу, інтер'єру, макіяжу, зачіски, візажу, стилю, комп'ютерної графіки і ін.

Інститут не має власного гуртожитку.

Випускники академії по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Київська Академія перукарського мистецтва, КАПМ

 

Отже, Київська академія перукарського мистецтва прагне розвиватися та не стояти на місці, щоб Ви могли отримати тільки актуальні знання, які застосовуються в сучасній практиці. Перукарське мистецтво - це особлива дорога, зміцниться на якій, можуть тільки справжні професіонали і КАПМ прагне зробити Вас такими.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!