Роздрукувати сторінку

Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин, КАМЕМВ

« Назад

10.06.2015 13:43

Час йде, але необхідність у вищій освіті залишається. Сьогодні складно знайти гарну роботу без освіти і певного рівня підготовки. У нашій країні є багато Вузів, які готують відмінних фахівців. Серед них особливе місце займає Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин. Висококваліфікований викладацький склад, нові сучасні методики викладання і широкий вибір спеціальностей дозволяють отримати дійсно вищу освіту. За роки свого існування КАМЕМВ заробила репутацію одного з найбільш престижних Вузів. Випускники академії змогли добитися кар'єрного зростання, стати чудовими фахівцями, деякі з них продовжили наукову діяльність. Студенти можуть самостійно вибрати підходящу форму навчання, в академії допускається контрактне та бюджетне навчання.

Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин, КАМЕМВ

Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин приділяє величезну увагу не тільки питанню отримання знань, а й вихованню. У Вузі всі взаємини між викладачами та студентами навчального закладу будуються на взаєморозумінні та повазі. До кожного абітурієнта підбирається індивідуальний підхід, особливо студентам сиротам чи з багатодітних сімей. Якщо ви приїхали з іншого міста, то КАМЕМВ завжди зможе допомогти вам з проживанням. ВНЗ надає житло в гуртожитках за доступною ціною.

Київська академія міжнародної економіки свою історію веде з 1992 року.

Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин розташована за адресою м. Київ-124, вул. Героїв Севастополя, 9а.

Для підготовки до вступу до ВНЗ в академії є підготовче відділення.

Приватний навчальний заклад ІІІ рівня акредитації готує студентів на денній, заочній, екстернатній формах навчання на економічному факультеті та факультеті міжнародної економіки на платній (контрактній) основі.

Військової кафедри в академії немає.

Інфраструктура академії включає в себе: спортивні майданчики, стадіони, спортивні зали, актові зали, бібліотеки, їдальні, медичні пункти, бази відпочинку.

В склад навчального закладу входять Кіровоградське, Ржищівське, Коростеньське, Канівське регіональні представництва.

Випускники університету по завершенні навчання одержують дипломи державного значення.

Здійснюється перепідготовка кадрів.

Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин (КАМЕМВ) була створена ще в 1992 році на базі Київського міжнародного університету цивільної авіації (нині НАУ) для формування, перекваліфікації та підвищення спеціалізації фахівців економічних та управлінських напрямів, попит на які зріс і з-за переходу на ринкові умови господарювання.

КАМЕМВ

У 1995 році заклад одержав ліцензію Міністерства освіти України на можливість займатись освітньою діяльністю з підготовки фахівців за напрямами «Міжнародна економіка» та «Економіка підприємства» та III рівень кваліфікації.

У 1999 році заклад було перейменовано в Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва. А в 2001-му було створено нові напрями навчання: «Облік і аудит» та «Економічна кібернетика» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», а в 2006-му — «спеціаліст».

З інституту у академію

У 2008 р. Київський інститут міжнародної економіки та підприємництва перейменовано на Київську академію міжнародної економіки і міжнародних відносин (КАМЕМВ), згідно з напрямами її роботи. У 2013 р. КАМЕМВ стала Академією економіки, що є правонаступником всіх прав і обов'язків КАМЕМВ.

Сьогодні Академія економіки формує становлення високоосвіченої молоді за чотирма кваліфікаціями:

• економіка підприємства;

• міжнародна економіка;

• облік і аудит;

• економічна кібернетика.

Зокрема, на факультеті міжнародної економіки діють такі спеціалізації, як:

• міжнародна комерційна діяльність;

• митна діяльність;

• міжнародне підприємництво.

На економічному факультеті:

• економіка підприємства;

• облік і аудит.

На факультеті економічної кібернетики:

• математичне моделювання економічних систем;

• інформаційні системи в економіці.

І нарешті, у відділення післядипломної освіти навчаються за такими напрямами:

• економіка підприємства;

• міжнародна економіка.

Крім навчальної діяльності студенти та співробітники вузу активно задіяні в культурно-освітній, видавничій, фінансово-господарській та науково-дослідній роботі. Проводиться клопітка спільна робота академії з організаціями, установами, фірмами України та за її кордонами для здійснення статутних положень.

На кафедрах закладу трудяться 54 викладача вищого рангу, серед яких – 7 докторів наук, професорів, 37 доцентів, кандидатів наук. Професорсько-викладацький склад КАМЕМВ відповідає найвищим вимогам здійснення ґрунтовного учбового навчання.

Близько 25 років академія плідно веде практику формування  спеціалістів для закордонних держав. За цей період випускниками стали приблизно 1500 осіб із 60 країн. На сьогодні в Академії економіки також функціонує програма навчання іноземних студентів, яких на теперішній час у закладі біля 250 з більш ніж 15 країн світу, які планують застосовувати свої знання не тільки в межах України, але і за кордоном.

Крім отримання підготовки за основними кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст і магістр, які здатний надати фактично будь-який навальний заклад, в академії також є можливість отримати освіту до рівня «молодший спеціаліст» за допомогою спеціалізованої довузівської підготовки.

Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин, КАМЕМВ

Отже, Київська академія міжнародної економіки і міжнародних відносин це сучасний заклад, який надає ґрунтовні знання і всі можливості для цікавого навчального студентського життя.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!