Роздрукувати сторінку

Інститут туризму Федерації професійних спілок України, ІТ ФПУ

« Назад

10.06.2015 15:44

Найскладніше для більшості майбутніх студентів – вибрати відповідний ВУЗ. Сьогодні в країні складається така ситуація, що навчальних закладів багато, а от бажаючих надходити все менше і менше. І щоб не втратити абітурієнта, Вузи намагаються запропонувати кращі умови навчання. Варто зауважити, що Інститут туризму Федерації профспілок України справляється з поставленим завданням на «відмінно». У Вузі ви знайдете багато сучасних спеціальностей.

Інститут туризму Федерації професійних спілок України, ІТ ФПУ

Отримавши освіту в ІТФПУ, ви в майбутньому зможете зайняти високу нішу в суспільному житті. Навчання в навчальному закладі дозволяє не просто отримати диплом фахівця, але і навчитися спілкуватися з людьми на новому рівні, знаходити способи вирішення навіть найскладніших завдань. Для багатьох випускників Інститут туризму Федерації профспілок України став сполучною ланкою між дитинством і дорослим життям. Випускники Вузу завжди можуть спокійно знайти собі роботу за обраною спеціальністю з упевненістю, що з роботою вони зможуть впоратися. У програму навчання впроваджені сучасні методи і форми, які дозволяють швидко донести студентам предмет і знайти спільну мову з кожним з них. Серед всіх навчальних закладів ІТФПУ зарекомендувала себе з кращого боку. Завдяки високому рівню професіоналізму викладачів та інноваційним підходам до всього процесу навчання, якому вдається випускати кваліфікованих спеціалістів.

Напрями навчання:

- Туризм і готельний бізнес;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Інститут туризму Федерації профспілок України: «кузня» кадрів для туристичної галузі.

ВНЗ створено у 1982 році на базі курсів по туризму республіканського призначення і став називатися Український філіал Всесоюзного інституту, який займається підвищенням кваліфікаційних навичок у громадян, які працюють у туристсько-екскурсійних організаціях. У 1988-му він став Українським навчально-методичним центром, а в 1992-му - Інститутом туризму Федерації профспілок України (ІТФПУ). А в 1994 році ІТФПУ став відповідати вузам з III рівнем акредитації, що надають вищу і другу вищу освіту за кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста.

У складі ІТФПУ 2 факультети:

• туристичного менеджменту;

• перепідготовки та підвищення кваліфікації туристсько-екскурсійних кадрів.

Факультет туристичного менеджменту

Спеціальності:

• менеджмент і адміністрування;

• менеджмент організацій;

• менеджмент туристичної індустрії.

Кваліфікації:

• основна — менеджер по туризму;

• додаткові — гід-перекладач, екскурсовод, сомельє.

ІТ ФПУ

Крім загальноосвітніх, студенти вивчають економіку, а також менеджмент, маркетинг та профільні туристські дисципліни. Значну роль відіграє вивчення кількох іноземних мов. Студенти стажуються ІТФПУ у великих туристичних компаніях України і всього світу, працюючи з іноземними туристами міжнародних туристичних ярмарках, салонах та на круїзних пароплавах в Єгипті, Польщі, США, Туреччини, Великобританії та інших країнах.

Крім того, протягом року студенти ІТФПУ можуть подорожувати по Україні, проходити маршрути, призначені для спортивного і оздоровчого туризму в Криму, Карпатах та інших місцевостях країни.

Слід зазначити, що ФПУ сприяє працевлаштуванню випускників в туристичні компанії, готелі, ресторани, представництва іноземних туристичних корпорацій.

Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації туристсько-екскурсійних кадрів

На цьому факультеті за замовленням органів державної влади, великих об'єднань і туристичних компаній отримали другу вищу освіту та підвищили свою кваліфікацію близько 40 тисяч працівників туристичної сфери:

• керівники туристичних компаній;

• головні бухгалтери;

• адміністратори готелів;

• економісти;

• гіди-перекладачі;

• методисти;

• екскурсоводи.

Інститут туризму Федерації професійних спілок України, ІТ ФПУ

Інститут туризму Федерації профспілок України розташований за адресою р. Київ, вул. Вишгородська, 12.

Абітурієнтам надається можливість пройти навчання на підготовчих курсах на платній основі з профільних предметів.

Студентам денної форми навчання надається відстрочка від служби в армії, військової кафедри в інституті немає.

Вищу професійну освіту в інституті III рівня акредитації можна отримати на денній і заочній формах навчання на контрактній основі.

Згідно правил прийому до ВНЗ України надаються пільги абітурієнтам та студентам.

Основні напрямки в отриманні спеціальностей в інституті: екскурсовод, менеджер з туризму, сомельє, гід-перекладач та ін.

Свого гуртожитку інститут не має, але абітурієнтам на час навчання в інституті  гарантуються місця в гуртожитку.

Харчування студентів і викладачів організовано в кафе.

Для занять є комп'ютерні класи, що мають вихід в інтернет. Для практичних занять з виїздом на місце їх проведення є комфортабельні автобуси.

Не забувають в інституті і про організацію дозвілля студентів. За своїми здібностями і творчими напрямками молодь може займатися в музичній студентській групі, в центрі спортивного туризму.

В інституті створено Центр зовнішніх зв'язків і маркетингу, який для абітурієнтів проводить Дні відкритих дверей, забезпечує студентів місцями проходження практик в країні і за кордоном, бере участь у виставках і т. д.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Передбачено післядипломну освіту - підвищення кваліфікації та курсова перепідготовка.

Інститут туризму Федерації професійних спілок України

Отже, інститут туризму Федерації професійних спілок України – це єдиний навчальний заклад, який надає можливість отримати ґрунтовні знання у туристичній галузі.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!