Роздрукувати сторінку

Фінансово-правовий коледж, ФПК

« Назад

11.06.2015 02:43

До часу закінчення 9 класу у школяра з'являється вибір подальшого шляху, по якому він зможе продовжити свою освіту: поступити в коледж чи технікум після 9 класу, або продовжити навчання в школі. Однак, враховуючи сьогоднішню ситуацію на ринку праці, ніщо більш високо не цінується, як професійний досвід. Це означає, що чим раніше учень почне опановувати ази професії, тим швидше він виявиться затребуваним фахівцем.

Фінансово-правовий коледж ФПК

Важливим буде зазначити, що сучасний світ глобалізується, відповідно змінюється і освіта, яка вимагає особливого підходу. Зараз найбільш актуальними і затребуваними є міжнародні програми. Саме такого роду освіту пропонує випускникам 9 класів фінансово-правовий коледж.

Тим, хто мріє отримати юридичну або економічну освіту і відбутися у професії, варто розглянути варіант безперервної освіти, що забезпечує спадкоємність отриманих знань під час навчання: після 9 класу вступити до нас у коледж права і фінансів, освоїти спеціальність «Право і організація соціального забезпечення (Правознавство)» (або «Економіка і бухгалтерський облік»), після чого, при бажанні, отримати вже вищу правову освіту (або економічний) у скорочені терміни.

ФПК готує фахівців за програмами середньої професійної освіти за очною та заочною формами навчання на базі основної загальної (9 класів) і середньої (повної) загальної (11 класів) освіти.

У 2003 році коледж пройшов державну атестацію і акредитацію, має право видавати дипломи державного зразка. Юнакам надається відстрочка від служби в армії.

Навчання в коледжі платне.

Вступні випробування проводяться у формі конкурсного тестування.

Абітурієнти, що вступають на економічне відділення на базі 11 і 9 класів, тестуються по українській мові, математиці.

Абітурієнти, що вступають на юридичне відділення тестуються з української мови, правознавства.

До проведення навчального процесу у коледжі залучені досвідчені педагоги та викладачі (в тому числі мають вчені звання і вчені ступені), провідні фахівці системи податкових органів, банків, досвідчені юристи.

Фінансово-правовий коледж проводить набір студентів на економічне та юридичне відділення за спеціальностями:

- Фінанси (спеціалізації “Фінанси та право“, “Податки і оподаткування“);

- Земельно-майнові відносини ("Ріелторська діяльність");

- Правознавство ("Юрист").

У відповідності з "Правилами про порядок прийому у Фінансово-правовий коледж", при вступі до ФПК абітурієнти подають до приймальної комісії:

- заяву на ім'я директора коледжу;

- оригінал або нотаріально завірений документ про освіту;

- шість фотокарток 3 х 4;

- медичну довідку;

- документ, що засвідчує особу.

Фінансово-правовий коледж, ФПК

З 2-го курсу студенти економічного відділення ФПК проходять виробничу практику у фінансових компаніях, економічних відділах підприємств і організацій, податкових органах, в банківській системі.

Студенти юридичного відділення – у правоохоронних органах, судовій системі.

В 2001 році зі стін коледжу був проведений перший випуск фахівців за спеціальностями «Фінанси», «Правознавство», «Банківська справа». Більше 60 % випускників коледжу в даний час навчаються за скороченою програмою.

Крім основної середньої професійної освіти за обраним фахом, студент Фінансово-правового коледжу має можливість пройти підготовку у відділі додаткових освітніх послуг за професійними програмами:

- "Користувач персонального комп'ютера";

- "Бухгалтерський облік, податки та оподаткування";

- "Секретар - референт".

День відкритих дверей в коледжі — одне з найбільш важливих подій в житті кожного абітурієнта, що бажає вступити в обраний ним навчальний заклад. Однак, багато Вузів в тому числі і коледж, сьогодні вирішили не обмежуватися одним днем, адже кількість охочих з кожним роком стає все більше. Дні відкритих дверей, які проводяться в коледжі, мають під собою чітку мету — допомогти випускникам 8-х, 9-х, 10-х та 11-их класів визначитися з вибором майбутньої професії.

У день відкритих дверей коледж відкритий для всіх школярів, студентів і їх батьків — з'являється реальна можливість з перших вуст отримати найбільш повну інформацію про професії, одержуваних спеціальностях, позанавчальних заходах та інших аспектах діяльності коледжу і факультету безперервної освіти в цілому.

Соціальні функції і сфери діяльності коледжу визначені попит фахівців на ринку освіти України і включають такі напрямки:

- освітня - задоволення потреб у висококваліфікованих кадрах юристів, бухгалтерів, банкірів і фінансистів;

- культурологічна - створення соціально-культурного середовища, необхідного для формування актуалізованої особистості;

- дослідницька - моніторинг, аналіз і прогнозування регіональних соціально-економічних процесів;

- інноваційна - впровадження нових перспективних інформаційних технологій і "ноу-хау" в області освіти;

- методична - створення прогресивних соціально-психологічних та інших спеціальних технологій навчання та підготовки фахівців;

- консультативна - сприяння раціональному використанню громадських матеріальних ресурсів держави, надання відповідним службам необхідної консультативної допомоги;

- профорієнтаційна діагностика та відбір обдарованих дітей для навчання за спеціальними програмами у відповідності з віком і напрямами виявлених здібностей;

- паблік рілейшнз - вивчення і формування громадської думки з питань соціально-економічних і соціально-правових нововведень;

- автодидактична - розвиток творчого потенціалу співробітників коледжу.

ФПК

Отже, приватний вищий навчальний заклад "Фінансово-правовий коледж" – це сучасний заклад освіти, яка дає ґрунтовні міцні знання студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!