Роздрукувати сторінку

Європейський університет, ЄУ

« Назад

05.04.2015 17:59

Європейський університет фінансів інформаційних систем, менеджменту і бізнесу один з найперших навчальних закладів вищого рангу навчання приватної форми власності. ЕУФІСМБ створений у 1992 році і це було відгуком на актуальну потребу кадрів для економіки ринку. ЕУФІСМБ ліцензований та акредитований Українським Міністерством освіти має четвертий ступінь акредитації.

Європейський університет, ЄУ

Процес навчання в ЕУФІСМБ здійснюється за допомогою планів і програм, які розробляють досвідчені науковці вищих українських навчальних закладів і НАН України з координуванням програм схожих навчальних закладів Німеччини, Фінляндії, Канади і США, відповідають і затвердженими вимогам Українського Міністерства науки і освіти.

Проводиться підготовка молодших бакалаврів, спеціалістів, магістрів економічних, магістрів з менеджменту, комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Вважається вищим навчальним закладом, що заслужив серед ділових і освітніх Українських шкіл високий авторитет. Випускники цього університету займають серйозні посади на перспективних фірмах, підприємствах і організаціях. Університет запрошує висококваліфікованих зарубіжних і вітчизняних вчителів для викладання. Навчатися можна як на очному і заочному відділенні. Також є і дистанційне навчання із застосуванням електронної бібліотеки, кейс-технологій, комп'ютерних можливостей.

Концепція створення Європейського Університету як вищого навчального закладу нового типу, який реалізує інноваційні освітні проекти, виникла в 1992 році. Місія закладу - виховання і навчання здорового покоління професіоналів – Інтегральної Людини - Цілісної Особистості - вільної, творчої, незалежної, високодуховної.

Університет має державну ліцензію, державну акредитацію і міжнародну акредитацію. У складі Міжнародної акредитаційної комісії, поряд з вченими педагогами Австрії, Німеччини, Італії, Польщі, Сан-Марино, Словаччини, брали участь і представники Росії.

Освітні програми Університету, відповідаючи українським державним освітнім стандартам, адаптовані до вимог європейського вищої освіти, забезпечують фундаментальну теоретичну і практичну підготовку майбутніх фахівців.

ЄУ

Поряд з вітчизняними педагогами, в Університеті викладають професори провідних вузів Німеччини, Франції, а також США.

Випускники Університету, які успішно виконали навчальну програму і пройшли державну підсумкову атестацію, отримують диплом державного зразка та міжнародний на трьох мовах.

Європейський університет - це один з тих вищих навчальних закладів, яким пишається Україна, послуги якого є привабливими для студентів, і де цікаво вчитися. Європейський університет має IV рівень акредитації, а також висококваліфікований професорсько-викладацький склад, багату матеріально-технічну і навчально-методичну бази. При університеті професійно організований не тільки навчальний процес, але і культурне життя студентів і співробітників вузу.

На сьогоднішній день студенти Європейського університету отримують вищу освіту на таких факультетах вузу:

- Факультет документознавства та інформаційної діяльності;

- Факультет правознавства;

- Факультет економіки підприємства;

- Факультет маркетингу;

- Факультет фінансів та кредиту;

- Факультет обліку і аудиту;

- Факультет менеджменту;

- Факультет екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування;

- Факультет комп'ютерних наук;

- Факультет програмної інженерії;

- Факультет управління інформаційною безпекою.

Європейський університет, ЄУ

Диплом даного вищого навчального закладу (бакалавр, спеціаліст або магістр) є популярним і престижним. Навчання у ВНЗ здійснюється на денному та заочному відділеннях.

При Європейському університеті також функціонують 25 філій по всій Україні. У розпорядженні ВНЗ також є кадрове агентство «Євроконсалт», гірськолижна база в Карпатах, автошкола.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій розташований за адресою р. Київ, бул. Академіка Вернадського, 16в.

Європейський університет є єдиним в Україні вищим навчальним закладом, у якому система освіти створена з дитячого садка до університету.

До складу університету входять такі інститути: Науково-дослідний інститут системних досліджень стабілізації і розвитку економіки, Навчально-науковий інститут права та безпеки підприємництва; факультети: інформаційних систем і технологій, економіки та менеджменту, безпеки підприємництва, юридичний, професійної адаптації, практичного підприємництва. У складі Вузу Гімназія, Бізнес-коледж, дитяча школа-сад.

Свої філії університет має у Вінниці, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Кам'янець-Подільський, Конотопі, Кривому Розі, Кузнецовську, Львові, Миколаєві, смт. Міжгір'я, Нетішині, Нікополі, Одесі, Пирятині, Полтаві, Рівному, Севастополі, Сімферополі, Тернополі, Умані, Херсоні, Черкасах, Чернігові, Ялті.

Європейський університет

Лекції у Європейському університеті читають професори з світовим ім'ям.

Іногороднім студентам надаються місця для проживання у комфортабельних гуртожитках. Для харчування студентів створено три студентських кафе, працюють магазини.

Отримати вищу освіту у Вузі можна більш ніж з двадцяти п'яти спеціальностей за багаторівневою системою на денній, заочній, дистанційній формах навчання на контрактній основі. Згідно з правилами прийому надаються пільги при вступі.

В головному університетському корпусі створений і працює Центр культури і мистецтв, до складу якого входять: колектив сучасного бального танцю, вокальна студія «Овації», хореографічна студія (брейк-данс, народні танці, степ), клуб бардівської пісні, інструментальний ансамбль, команда КВК, школа провідних конкурсно-розважальних і шоу програм.

Для занять спортом і фізичною культурою є чотири спортивні зали, в т. ч. два тренажерні зали, ігровий зал і зал східних єдиноборств, є стадіон, баскетбольні майданчики.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Продумана організація навчального процесу не тільки забезпечує студента усіма необхідними знаннями, але і ефективно формує його особистість, яка буде впевнено претендувати на своє місце в соціальній та економічній системі держави.

Серед інноваційних форм навчального процесу яскраво виражено наявність занять тренажерного виду, які проводяться певною тренувальною фірмою або банком навчально-тренувального плану. Таким чином, в момент навчального процесу, студенти мають можливість виконувати функції співробітника, які можуть бути: бухгалтерського, фінансового, комерційного, менеджерського та інших видів.

Більш того, даний університет завдяки домовленості з не менш, ніж з 200 комерційними організаціями, ефективно готує студентів в практичному плані. Система наскрізної практики протягом усіх курсів навчання та адаптації до реалій економіки дає практично 100% працевлаштування всіх випускників ЄУ.

Європейський університет, ЄУ

Одним словом, потужна матеріально-технічна база, науково-педагогічний персонал високопрофесійного рівня та оновлення навчальних методик з наявністю інноваційних комп'ютерних технологій надає величезний вплив на становлення особистості та ефективне освоєння нею майбутньої професії.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!