Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Київської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Київської області \ ЗВО (ВНЗ) Київської області та їх рейтинг \ 41. Економічний коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ЕК КНЕУ

Економічний коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ЕК КНЕУ

« Назад

05.04.2015 15:56

Економічний коледж Державного вищого учбового закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" є державною вищою учбовою установою першого рівня кваліфікації.

Економічний коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ЕК КНЕУ

Коледж проводить формування фахівців за освітньо-кваліфікаційною категорією "молодший спеціаліст" на ґрунті повної загальної середньої освіти і основної загальної середньої освіти за затвердженими учбовими планами формування бакалавра.

Головна ціль учбової установи - здійснення освітньої роботи, яка об’єднує учбову, виховну та наукову діяльність.

Робота коледжу відповідає головним спрямуванням Законів України "Про освіту", "Про вищу освіту", концепції, описаних у державній постанові "Освіта України ХХІ століття".

Історія закладу

Заснований коледж 29 травня 1962 р. положенням Ради Міністрів УРСР № 812-р, як Київський вечірній індустріальний технікум при підприємстві ім. Івана Лепсе (КП "Київтрактородеталь") Міністерства тракторного сільського господарства.

До 1984 році технікум був розміщений на базі фабрики. У 1984 р. підприємством ім. В. Лепсе було створено і укомплектовано потрібним матеріально-технічним устаткуванням 4-поверхове учбово-лабораторне відділення за адресою Василя Верховинця.

У 1991 році, Розпорядженням Президії Верховної Ради України від 30 липня 1991 року "Про передачу підприємств, організацій союзного підпорядкування, розміщених на території України, у підпорядкування держави" технікум переданий в МОН України з фінансуванням за ініціативою держбюджету.

ЕК КНЕУ

У 1995 році, відповідно до указу  Президента України від 12 вересня 1995 року № 832/95 "Про головні форми змінення вищої освіти в Україні", указом Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року № 526 "Про удосконалення мережі вищих та професійно-технічних учбових установ" та указу МОН України від 20 червня 1997 року № 218 "Про змінення системи вищих учбових установ" на основі Київського вечірнього індустріального технікуму, що закривається, на його основі збудовано Київський технікум КНЕУ, який ввійшов до складу Київського національного економічного університету як підрозділ з персональними можливостями фінансово-господарської роботи.

У 2004 році, застосовуючи зміни в Закон України "Про вищу освіту", МОН України було сформовано розпорядження від 12 липня 2004 року № 614 "Про перетворення Київського технікуму КНЕУ". Перереформовано Київський технікум КНЕУ в Економічний коледж КНЕУ.

У 2005 році, згідно з установою МОН України від 17 листопада 2005 року № 658 "Про надання Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана" коледж був перереєстрований в Економічний коледж Державного ВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана".

Економічний коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ЕК КНЕУ

Установа створена та зазначена МОН України, за кваліфікацією вищого учбового закладу першого рівня кваліфікації.

Педколектив коледжу приєднався до проекту Темпус та запроваджує в учбові плани навчальної установи освітні положення ЄС.

Темпус (Транс-європейський проект мобільності для навчання в університетах та коледжах) - це проект зовнішньої підтримки Європейського Союзу, створений з ціллю сприяння осучасненню структури вищої освіти в державах-сусідах ЄС через посилення товаришування між ВНЗ держав ЄС і держав-партнерів.

На даний момент програма Темпус здійснена для вищих учбових установ та інших організацій, які функціонують у галузі вищої освіти, з 27 держав-членів ЄС, 16 держав Європейської політики добросусідства (сюди належить і Україна), 5 держав Центральної Азії, 6 держав Західних Балкан. У проекті також можуть приймати участь на базі самозабезпечення ВНЗ з Туреччини, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Швейцарії та Хорватії.

Проект Темпус, утворений в 1990 p., пройшов багато сходинок у своєму становленні. На даний час здійснюється четвертий етап проекту, який охоплює 2007-2013 pp. Сьогоднішній стан Темпус IV є структурною частиною визначених цілей ЄС та у цій якості спрямований на здійснення Лісабонської  мети стратегії та затверження питань Болонського процесу.

У проекті Темпус IV сформовано три головних напрями становлення в сфері вищої освіти, які ототожнюються з цілями учбового проекту ЄС «Навчання протягом життя» (Lifelong Learning) та погоджуються з Лісабонською стратегією і питаннями Болонського процесу.

Економічний коледж Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Еразмус - це новий проект ЄС в системі освіти, навчання молоді та спорту в межах періоду 2014-2020 рр. Вона надаватиме деякі перспективи для студентів, науковців, педпрацівників вищих учбових установ та об’єднань з цілого світу. Усі ці перспективи фінансуються Європейським Союзом.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!