Роздрукувати сторінку

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, ДУІКТ

« Назад

05.04.2015 05:55

Вже багато зіткнулися з ситуацією, що головне сьогодні не просто вступити до ВУЗУ, а поступити в престижний навчальний заклад, диплом якого буде користуватися популярністю при працевлаштуванні. Якщо ви вирішили вступати в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, то можете бути впевнені, що ваша освіта в надійних руках. Пропонована система навчання базується на знаннях досвідчених і кваліфікованих викладачів, які регулярно підтверджують свій рівень кваліфікації, а також відвідують курси її підвищення. Незалежно від обраної вами спеціальності в ДУІКТ ви зможете отримати гідну базу знань. Всі студенти неодноразово проходять практику на підприємствах, фірмах і в компаніях. Важливо, що після закінчення Вузу їм значно легше підібрати добре оплачувану роботу. Це ще пов'язано і з тим, що в університеті працює багато практикуючих викладачів.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, ДУІКТ

Вступити в Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій не складно. Для абітурієнтів спеціально відведений час для подачі документів, складено графік здачі вступних іспитів (тестів). Якщо у вас щось не вийшло, ви можете перейти на контрактну та заочну форму навчання. Незалежно від обраної форми навчання в ДУІКТ ви завжди можете розраховувати на відмінну освіту, яка обов'язково допоможе вам у кар'єрному зростанні.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій розташований за адресою р. Київ, вул. Солом'янська, 7.

Щорічно університет технологій проводить День відкритих дверей, на яких можна ознайомитися з університетським кампусом, станом аудиторій та їх комплектацією, дізнатися про освітньому процесі та проблеми при виникненні «хвостів», задати свої питання.

ДУІКТ є університетом IV рівня акредитації, готує фахівців з вищою професійною освітою з широкого спектру напрямків. По гуманітарних науках навчання проводиться українською мовою, по інженерним наукам - українською та російською мовами. ВУЗ має сучасну матеріально-технічну базу, до складу якої центр дистанційного навчання, цифрові АТС, комп'ютерний центр вивчення іноземних мов, центр мереж і систем мобільного зв'язку, електронна бібліотека, комп'ютерні класи, оснащені сучасними ПЕОМ з доступом до мережі Інтернет, лабораторії з сучасною телекомунікаційною технікою, центр культури і мистецтва, стадіон, спортивні класи.

ДУІКТ

Іногороднім студентам надається гуртожиток для проживання.

Студенти можуть пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації. Навчання у ВНЗ здійснюється на денній, заочній, дистанційній формі та екстернаті з оплатою за рахунок бюджету та на контрактній основі за багаторівневою системою.

У складі університету такі інститути: Інститут телекомунікації та інформатизації, Інститут захисту інформації, Інститут гуманітарних технологій, інститут Заочного та дистанційного навчання, інститут Післядипломної освіти і ряд факультетів. Основні напрями в навчанні: радіотехніка, телекомунікації, комп'ютерна інженерія, соціологія, менеджмент, управління інформаційною безпекою та ін.

Випускники університету по закінченні навчання отримують дипломи державного зразка.

Напрям навчання:

- Інформатика і комп'ютерні технології;

- Радіоелектроніка і зв'язок;

- Соціологія;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Державний університет телекомунікацій: вища освіта третього тисячоліття.

Державний університет телекомунікацій (ДУТ) - провідний багатопрофільний вищий навчальний заклад, заснований у 1957 році на базі КПІ, що надає освітні послуги у сфері зв'язку та інформатизації.

Навчальний заклад європейського рівня.

ДУТ:

• володіє IV рівнем акредитації,

• здійснює підготовку фахівців технічних та інших спеціальностей за освітніми програмами всіх рівнів,

• проводить наукові дослідження,

• має надійну матеріально-технічну базу та розвинену інфраструктуру підрозділів та установ.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, ДУІКТ

Крім того, ДУТ спеціалізується на:

• підготовці висококваліфікованих науково-педагогічних і наукових кадрів;

• атестації науково-педагогічних і наукових кадрів, присвоєння наукових звань;

• перепідготовці та підвищенні кваліфікації працівників;

• підготовки та перепідготовки іноземних громадян.

Міжнародно-видавнича діяльність

ДУТ співпрацює з українськими та зарубіжними вузами, науковими центрами, міжнародними фондами та організаціями:

• Вищою технічною школою Deutsche Telecom (Німеччина),

• Інститутом зв'язку і управління, Національним інститутом телекомунікацій, фірмою WINFOR Sp.Z o.o. (Польща),

• Малагським державним університетом (Іспанія),

• Московським технічним університетом зв'язку та інформатики, Санкт-Петербурзьким державним університетом телекомунікацій, Університетом дружби народів (Росія),

• Ташкентським університетом інформаційних технологій (Узбекистан).

На базі ДУТ проводяться конференції, семінари, симпозіуми, круглі столи, здійснюються спільні програми та проекти.

У видавництві ДУТ випускаються підручники, методичні посібники з дисциплін, що викладаються у ВНЗ, а також монографії та наукові збірники.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Інститути та факультети

На базі ДУТ функціонують наступні науково-навчальні інститути:

• заочного і дистанційного навчання;

• телекомунікацій та інформатизації;

• післядипломної освіти;

• гуманітарних технологій;

• захисту інформації;

• науково-дослідний інститут телекомунікацій.

Студенти здобувають вищу освіту на наступних факультетах:

• інформаційної безпеки;

• менеджменту;

• телекомунікацій;

• інформаційних технологій.

Навчально-виховною діяльністю в університеті керує висококваліфікований і досвідчений професорсько-викладацький колектив. В освітньому процесі використовуються новітні методи і технології, які значно підвищують рівень навчання молодих фахівців. Сьогодні в структуру університету входять наступні факультети: Факультет соціології; Факультет менеджменту; Факультет радіотехніки; Факультет комп'ютерної інженерії; Факультет інформаційної безпеки; Факультет телекомунікації. Випускники університету інформаційно-комунікаційних технологій, по закінченні курсу навчання отримують кваліфікацію бакалавра, фахівця або магістра. В даний час в університеті діють денна, заочна, дистанційна форми навчання, екстернат. Велика увага в закладі приділяється не тільки навчальної діяльності вихованців, але також їх внеурочному проведенню часу. Регулярно влаштовуються цікаві заходи, різноманітні конкурси і концерти студентами і для студентів.

При університеті було створено Навчально-науковий інститут.

Навчально-науковий інститут Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, скорочено званий УНІ ДУІКТ, був створений 25 вересня 2003 року шляхом реорганізації Науково-дослідного інституту автоматизації управління і виробництва.

В даний час він є провідним інститутом в галузі проектування та будівництва автоматизованих систем управління, телекомунікаційних мереж і окремих ліній зв'язку з державним стандартам України і одночасно з широким застосуванням сучасних методів та інноваційних технологій.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, ДУІКТ

УНІ ДУІКТ також спеціалізується на розробці програмного забезпечення: «Електронна черга», платіж-пропускних систем, системи CRM і ERP-систем, АТС, Call-центрів і т. д, а також створює веб-сайту на різних платформах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!