Роздрукувати сторінку

Коломийський політехнічний коледж Національного університету Львівська політехніка, КПК НУ ЛП

« Назад

КПК НУ ЛП - це структура, у якій сформовані всі умови для навчання, дозвілля та формування таланту.

КПК-НУ-ЛП

Становлення Коломийського політехнічного коледжу

Коломийський політехнічний коледж НУ ЛП - модерний вищий учбовий заклад, один з найдревніших установ освіти на Прикарпатті.

КПК НУ ЛП розпочинає своє існування від 90-их років минулого віку, від періоду, коли в Коломиї були покладені основи школи деревної сфери. Австрійський парламент своїм розпорядженням від 15 листопада 1894 р. надав їй офіційне ім’я “Цісарсько-королівська фахова школа деревного промислу”. Освітній заклад, що положив в основу своєї програми широкі традиції гуцульської деревної творчості, мав 4 фахові підрозділи.

Розпочинаючи з 1939 р. школа була переміщена в розряд фабрично-професійних і навчала здебільшого працівників з механічної обробки деревини, столярів і опоряджувальників.

В 1941 р. установі надано її минулий ранг, а в 1942 р. створено ще 7 нових підрозділів: будівельний, стельмаський, шевський, слюсарний, бляхарський, електромонтажний і годинникарський. В цей період реміснича школа одержала ім’я «Державна реміснича школа з українською мовою навчання в Коломиї». В ній було створено відділення Львівської технічно-фахової школи – будівельний ліцей, який формував фахівців з архітектури та внутрішнього оздоблення споруд.

26 січня 1945 р. указом Міністерства освіти УРСР № 89 від на основі ремісничої школи був утворений Коломийський технікум механічної обробки деревини.

Відповідно до указу МОН України від 17.05.2000 р. №139 Коломийський механіко-технологічний коледж змінено в Коломийський політехнічний коледж, беручи до уваги те, що проводячи формування спеціалістів з різноманітних напрямків і кваліфікацій, назва механіко-технологічний коледж вже не окреслювала реальних напрямків формування спеціалістів.

Згідно з указом МОН України від 22.01.2010 р. № 33 утворено окреме функціональне відділення Коломийський політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка».

Коломийський-політехнічний-коледж-Національного-університету-Львівська-політехніка

Матеріально-технічне оснащення КПК НУ ЛП

До можливостей студентів:

- комфортні приміщення в центрі міста;

- інноваційні методики і технології навчання;

- бібліотека, книжковий фонд якої нараховує більше 100000 тис. екземплярів;

- читальний зал;

- відмінна матеріально-технічне обладнання, що відповідає держстандартам;

- нові методичні програми;

- чудове спортивне оснащення;

- актовий зал;

- поліграфічно-методичний центр;

- учбово-виробничі майстерні;

- їдальня;

 - студентський гуртожиток.

Коломийський-політехнічний-коледж-Національного-університету-Львівська-політехніка

Виховна робота в Коломийському політехнічному коледжі

В закладі досить широко налагоджена виховна робота. Студенти мають змогу займатися у різноманітних гуртках та секціях. Постійно відбуваються виховні заходи та години, приурочені визначним датам пам’яті.

Досить вдало налагоджена спортивно-масова діяльність.

Приїхавши на Прикарпаття, до чарівного м. Коломия, зі своїми традиціями та звичаями маєте змогу почути про один з древніх освітянських установ в Україні – Коломийський політехнічний коледж НУ «Львівська політехніка».

Керівник закладу Білейчук В. С. – КМС з гандболу, удостоєний нагрудною відзнакою «За вдалі досягнення в середній спеціальній освіті».

Коломийський політехнічний коледж багаторазовий переможець Загальноукраїнського огляду-конкурсу на найкращий стан фізичної культури та спорту поміж ВНЗ I-II рангів кваліфікації.

Коломийський-політехнічний-коледж-Національного-університету-Львівська-політехніка КПК-НУ-ЛП

Студентський гуртожиток Коломийського політехнічного коледжу

Побутує вислів: „ Щоб почувати себе дійсним студентом, необхідно жити в студентському гуртожитку”. Саме в гуртожитку студент стає дорослим, персонально приймає головні рішення, розв’язує свої проблеми.

КПК НУ ЛП забезпечує своїх студентів гуртожитком, який розташований по вул. Лисенка, 8-а. Це п’ятиповерхове приміщення з окремим входом для дівчат та хлопців, в якій може мешкати 150 осіб.

Гуртожиток назначений для проживання на час навчання не місцевих студентів, а також студентів заочної форми навчання на момент здійснення екзаменаційної сесії.

Поселення студентів в гуртожиток відбувається з 28 серпня по 1 вересня за указом керівника закладу та домовленістю з органами студентського самоврядування на основі заяв студентів. При поселенні закладається договір на проживання, в якому студент повинен дотримуватись правил розпорядку гуртожитку, правил техніки безпеки та одночасно оплачувати за проживання. Вартість місця проживання в гуртожитку формується з вартості його утримання та плати за побутові послуги, що пропонуються студентам. Плата за житло відбувається що семестру (за 5 місяців). Діти-сироти та діти, залишені батьківського піклування не оплачують за проживання в гуртожитку.

Для проживання в гуртожитку сформовані всі умови для освіти та дозвілля: студенти мають змогу жити в двох та трьох-містких кімнатах, кожен поверх має кухню з газовими плитами та гарячим водопостачанням, два санвузли та умивальники, кабінети для заочників, побутова кімната, кімната гігієни, де студенти гуртожитку мають змогу прийняти душ, біде.

Для навчання та здійснення дозвілля в гуртожитку проведено Інтернет, є кабінет самопідготовки та кімната дозвілля, в якій відбуваються виховні заходи, вечори дозвілля, дискотеки, а також студенти мають змогу передивитися захоплюючі телепередачі.

В лавах гуртожитку Ви відчуєте шану, повагу та допомогу зі сторони адміністрації, вихователів та співробітників гуртожитку.

Коломийський-політехнічний-коледж-Національного-університету-Львівська-політехніка, КПК-НУ-ЛП

Отже, КПК НУ ЛП - це структура, у якій сформовані всі умови для навчання, дозвілля та формування таланту.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!