Роздрукувати сторінку

Івано-Франківський національний медичний університет, ІФНМУ

« Назад

Івано-Франківський національний медичний університет – це модерний учбовий заклад міжнародного типу, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними фахівцями.

Івано-Франківський-національний-медичний-університет, ІФНМУ

Історія заснування Івано-Франківського національного медичного університету

Відкриття ІФНМУ лікувальним факультетом, трохи пізніше був створений стоматологічний підрозділ. З 1994 р., після вдалого проходження сертифікації та акредитування інститут був перейменований в Івано-Франківську державну медичну академію, а з 2005 р. - Івано-Франківський державний медичний університет. У 2008 р. Президент Віктор Ющенко надав Івано-Франківському державному медичному університету почесний ранг національного.

На даний період Івано-Франківський національний медичний університет - це модерний вищий учбовий заклад державної форми власності, ліцензований IV ступенем кваліфікації.

Івано-Франківський-національний-медичний-університет ІФНМУ

Контакти ІФНМУ

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 2.

Телефон: 8 (0342) 22-42-95, 75-03-25.

URL-адреса: http://www.ifdma.if.ua.

Навчання в ІФНМУ

На даний період навчання в закладі проводиться на очній та заочній формах навчання на наступних відділеннях:

Медичне відділення:

Кваліфікації:

- «Лікувальна робота»;

- «Педіатрія»;

- «Сестринська робота».

Стоматологічне відділення:

Кваліфікації:

- «Стоматологія ортопедична»;

- «Стоматологія».

Фармацевтичний факультет:

Спеціальність:

- «Фармація».

Ректором вузу сьогодні є академік Академії медичних наук України, докт. медичних наук, професор Є. М. Нейко.

Іногороднім студентам надаються місця у гуртожитку.

Івано-Франківський-національний-медичний-університет

Бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету

Бібліотека ІФНМУ здійснила свою роботу у 1945 році як бібліотека Станіславського медичного інституту. Назва бібліотеки видозмінювалась згідно зі змінами імені установи.

Книжковий фонд бібліотеки широкопрофільний і налічує приблизно 400 тис. екземплярів літератури. З них приблизно 180 тис. — наукової літератури, 200 тис. — учбової літератури та приблизно 800 позицій періодичних видань. В бібліотеці 6439 читачів, кожного року її відвідують 200 тис. користувачів, книговидача — приблизно 500 тис. екземплярів.

Головним функціональним відділенням установи ІФНМУ є підрозділ обслуговування студентів. У його структуру входить 8 відділень. Література надається безоплатно. Щодня послугами відділу користується біля 800 читачів.

Довідково-бібліографічний підрозділ — інформаційний осередок, де знаходиться довідково-бібліографічний апарат бібліотеки (каталоги, картотеки, бібліографія), що надають повне уявлення про фонд бібліотеки і дає змогу читачам вибрати і замовити необхідну інформацію. Довідковий фонд підрозділу налічує до 20 тис. екземплярів.

На даний період в бібліотеці ІФНМУ 23 комп'ютери, 2 принтера. З них: 16 комп'ютерів для студентів в центральному читальному залі, а 7 комп'ютерів — у підрозділах бібліотеки. Впроваджено програмне забезпечення «УФД/Бібліотека», установлена комп'ютерна сітка, яка надає можливість доступу в Інтернет, здійснюється праця по утворенню електронного каталогу.

ІФНМУ

Факультет підготовки іноземних жителів в Івано-Франківському національному медичному університеті

Освіта закордонних жителів в Івано-Франківському національному медичному університеті здійснюється з 1992 р. До того часу в закладі навчалися студенти з Росії, Румунії, Пакистану, Камеруну. Протягом 10 років загальна чисельність іноземних студентів кожного року не перевищувала двох десятків. Це пояснюється об'єктивними причинами: в період Радянського Союзу Івано-Франківська обл. була закрита для вільного відвідування закордонними жителями і Україна, як юна самостійна країна, не була популярна на міжнародному ринку навчальних послуг. Завдяки намаганням правління закладу з 2002 кількість студентів із-за кордону прогресивно збільшувалася, а в 2010/2011 учбовому році на відділенні здобуває освіту 857 іноземних жителів з 44 держав земного шару.

На сьогоднішній день Івано-Франківський державний медичний університет включений у шістку вищих медичних учбових закладів України, дипломи яких мають успіх в Йорданії, Палестинській автономії та інших державах Близького Сходу. На черзі — визнання університету в Королівстві Малайзія.

З 2003 р. створено підготовчий підрозділ з сертифікованим обсягом прийому 300 чоловік, де здійснюється навчання за двома напрямками: медико-біологічним та інженерно-технічним.

Закордонні жителі в Івано-Франківському національному медичному університеті здобувають освіту у три етапи: довузівське навчання (опанування мови та основних предметів) — додипломне навчання за головними кваліфікаціями (лікувальна діяльність, педіатрія, стоматологія, фармація, сестринська діяльність, стоматологія ортопедична) — післядипломне навчання(навчання в магістратурі, клінічній ординатурі, аспірантурі).

Беручи до уваги євроінтеграційні процеси, що існують в країні, в тому числі — і в сфері освіти, з 2004 р. в Івано-Франківському національному медичному університеті здійснюється навчання також і англійською мовою.

Головним елементом освітнього процесу є культурне дозвілля. Керівником ІФНМУ сформовані відмінні умови для уроків спортом (кожного року проводяться чемпіонати з футболу на першість факультету) та художньою творчістю (творчі вечори національних колективів).

До можливостей закордонних студентів ІФНМУ модерні навчальні аудиторії та кабінети, бібліотека, комп'ютерні класи з виходом в Інтернет, тренажерні та спортивні зали, басейн, центр відпочинку, бази дозвілля в Карпатах та на березі Чорного моря. Закордонним студентам гарантуються права і свободи згідно з діючим Законодавством України та Положення про роботу університету.

Отже, Івано-Франківський національний медичний університет – це модерний учбовий заклад міжнародного типу, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними фахівцями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!