Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 6. Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, КЕП ІФНТУНГ

Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, КЕП ІФНТУНГ

« Назад

Коледж електронних приладів ІФНТУНГу – це модерний учбовий заклад, де сформовано всі умови для освіти молодшого фахівця, який спроможний витримати конкурентні позиції на ринку праці.

Коледж-електронних-приладів-Івано-Франківського-національного-технічного-університету-нафти-і-газу КЕП-ІФНТУНГ

Історія КЕП ІФНТУНГ

26 серпня 1981 р. утворено «Івано-Франківський вечірній технікум електронних приладів». В 1988 р. розпорядженням Міністерства електронної промисловості СРСР № 921 від 8 грудня заклад було перейменований в стаціонарний «Івано-Франківський технікум електронних приладів».

29 листопада 1991 р. постановою Міністерства вищої освіти України № 231 технікум перейшов у підданство Міністерства вищої освіти України.

КЕП ІФНТУНГ сформовано Наказом КабМіну України № 526 від 29 травня 1997 р. та постановою МОН України № 218 від 20.06.1997 р. на базі Івано-Франківського технікуму електронних приладів, який було знищено.

В 2000 р. Коледж електронних приладів ІФНТУНГу акредитовано Державною сертифікаційною комісією. З ціллю управління спільної роботи освітніх закладів на виконання законів України про освіту, про вищу освіту, запровадження системи ступеневого формування спеціалістів для вимог регіону коледж здійснює свою роботу в учбово-науково виробничій структурі ІФНТУНГу, підтримує контакти із НУ “Львівська політехніка”, Прикарпатським університетом ім. В. Стефаника, Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича.

В рамках структури створюються складові галузевого стандарту освіти, долучаються визначні фахівці основних ВНЗ-ів ІІІ-ІV рангів спеціалізації до діяльності ДКК, студенти коледжу продовжують освіту в закладах з суміжних кваліфікацій за зменшеними програмами навчання.

КЕП-ІФНТУНГ

Структура Коледжу електронних приладів

Головними функціональними відділеннями Коледжу електронних приладів є підрозділи:

- комп'ютеризованих структур і програмування;

- телекомунікацій та комп'ютерної інженерії;

- електроніки та економіки;

- заочної форми освіти;

- загальноосвітнього навчання.

Функціональні відділення коледжу діють згідно з положеннями, які сформовані згідно з діючим законодавством.

Коледж-електронних-приладів-Івано-Франківського-національного-технічного-університету-нафти-і-газу

Навчання спеціалістів в КЕП ІФНТУНГ

Молодший фахівець, напрям навчання за кваліфікаціями:

- «Бухгалтерський облік»;

- «Економіка організацій»;

- «Спорудження, виготовлення і технічне обслуговування виробів електронних засобів»;

- «Монтаж, технічне обслуговування і ремонт устаткування радіозв’язку, радіомовлення та телебачення»;

- «Обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих і робототехнічних структур»;

- «Створення програмного забезпечення»;

- «Спорудження, виготовлення і технічне обслуговування радіотехнічних засобів»;

- «Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем та структур».

Бакалавр, напрям навчання:

- «Системна інженерія»;

- «Електронні засоби та системи»;

- «Телекомунікації».

Учбово-виховний процес в закладі проводять 117 педагогів, з них 101 штатних, 1 докт. технічних наук, професор,15 канд. наук, доцентів, 10 педагогів-методистів.

Склад, спеціалізація, професійна освіта педагогів та управлінського персоналу відповідає потребам освітніх планів і штатному розпису.

Коледж електронних приладів у своїй праці керується діючим законодавством України, указами МОН України, положенням ІФНТУНГу, статутом про коледж та умовами внутрішнього розпорядку, розпорядженнями керівника університету.

Зміст учбових планів та програм, освітньо-матеріальна структура, якісний склад педагогів, які проводять професійну освіту студентів, забезпечує регіональні потреби модерної промисловості в молодших фахівцях.

Учбово-лабораторна структура, яка кожного разу покращується, відповідає потребам освітніх планів та програм, забезпечує модерний рівень формування фахівців, містить у своєму складі 46 учбових класи та аудиторій, 103 дисплейних місця.

Коледж електронних приладів володіє відмінною славою поміж студентів, їхніх батьків та громадськості.

Коледж-електронних-приладів-Івано-Франківського-національного-технічного-університету-нафти-і-газу, КЕП-ІФНТУНГ

Інфраструктура Коледжу електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

- 46 учбових класи;

- слюсарно-механічна та радіомонтажна аудиторія;

- комп'ютерна аудиторія;

- бібліотека.

Коледж публікує студентську газету «Свічадо».

В закладі функціонують секції художньої творчості: колектив хлопців, колектив дівчат, танцювальний колектив, вокальна секція та гурток «Скриня отчого дому». Їх учасники багато разів ставали призерами різних конкурсів та фестивалів.

Отже, викладацький склад учбової установи усвідомлює ціль і завдання освіти в Україні на зламі тисячоліть, досліджує високоефективні шляхи поновлення учбово-виховного процесу і з надією дивиться у майбутнє.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!