Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 40. Юридичний коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, ЮК ПНУ ім. В. Стефаника

Юридичний коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, ЮК ПНУ ім. В. Стефаника

« Назад

ЮК ПНУ ім. В. Стефаника – це сучасний заклад, який надає відмінні знання своїм студентам, забезпечуючи їх у подальшому цікавою і високооплачуваною роботою.

Юридичний-коледж-Прикарпатського-національного-університету-імені-Василя-Стефаника ЮК-ПНУ-ім.-В.-Стефаника

Історія становлення ЮК ПНУ ім. В. Стефаника

ЮК ДВНЗ «ПНУ ім. В. Стефаника» був утворений згідно з постановою МОН України № 39 від 5 лютого 1998 р. з ціллю формування спеціалістів-юристів навчально-спеціалізованого рангу «молодший фахівець» для вимог органів державної влади і місцевого самоврядування, суду, правоохоронних структур, організацій, установ, закладів Івано-Франківської області та Прикарпатського регіону.

20 червня 2002 р. згідно з розпорядженням МОН України № 365 та керівника ПНУ ім. В. Стефаника № 160-а від 3 вересня 2002 р. був утворений Юридичний інститут ПНУ ім. В. Стефаника у структурі юридичного підрозділу університету та Юридичного коледжу методом їх перетворення.

В липні 2003 р. ПНУ ім. В. Стефаника надано сертифікат на проведення учбової роботи, пов’язаної з наданням вищої освіти на рівні навчально-спеціалізованих потреб до „молодшого фахівця” з напряму “Право” кваліфікації “Правознавство” з сертифікованою чисельністю 100 чоловік (Сертифікат - номер АБ № 298897 від 09.03.2006 р.), в тому числі за держзамовленням – 20 чоловік.

Заклад відповідно до рішення ДАК від 22 червня 2004 р., протокол № 51 визнано сертифікованим за I (першим) рангом (Сертифікат про кваліфікацію – номер НД-I № 092639 від 09.03.2006 р.).

У квітні 2009 р. коледж здійснив повторну атестацію і згідно з постановою ДАК від 4 червня 2009 р. його окреслено сертифікованим за I (першим) рангом (Ліцензія про спеціалізацію – номер НД-I № 098031 від 23.09.2009 р.).

Цією ж постановою ДАК закладу надана Ліцензія (номер АВ № 482872 від 23.09.2009 р.) щодо надання навчальних послуг, зв'язаних з одержанням вищої освіти на рівні спеціалізованих вимог до молодшого фахівця. Сертифікований обсяг нараховує 40 чоловік очної форми навчання та 20 чоловік заочної форми.

У лютому 2014 р. Юридичний коледж здійснив чергову атестацію.

З часу становлення закладу формування молодших фахівців здійснювалась на базі повної загальної середньої освіти. Розпочинаючи з 2007 р. беруться абітурієнти на базі загальної середньої освіти (Ліцензія про акредитацію – номер ЗД III № 090684 від 04.07.2008 р.).

Згідно з постановою МОН України № 590 від 14 травня 2014 р. на основі Юридичного коледжу було створено юридичний підрозділ Івано-Франківського коледжу ПНУ ім. В. Стефаника.

Юридичний-коледж-Прикарпатського-національного-університету-імені-Василя-Стефаника

Освіта у Юридичному коледжі

Для проведення та здійснення освітньо-методичної діяльності в закладі утворені циклові комісії:

- загальноосвітнього формування;

- гуманітарного та соціально-економічного формування;

- фундаментального та спеціального формування;

- професійного та практичного навчання.

Учбовий процес на даний час проводять: 1 доктор та 19 канд. наук, 26 педагогів вищої кваліфікації.

Співпраця Юридичного коледжу з ВНЗ вищих рангів кваліфікації

За період становлення закладу вивчено приблизно 800 спеціалістів-юристів навчально-спеціалізованого рангу "молодший фахівець". Вони діють замісниками канцелярій судів, секретарями судових засідань, державними виконавцями, замісниками архівами, інспекторами підрозділів кадрів, помічниками слідчих та на інших місцях. Переважна більшість з них здобувають освіту в Юридичному інституті ПНУ ім. В. Стефаника, отримуючи навчально-спеціалізовані ранги "бакалавра", "спеціаліста" та "магістра".

ЮК ПНУ ім. В. Стефаника здійснює формування молодших фахівців за такими спеціальностями:

- Право.

Отже, ЮК ПНУ ім. В. Стефаника – це сучасний заклад, який надає відмінні знання своїм студентам, забезпечуючи їх у подальшому цікавою і високооплачуваною роботою.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!