Роздрукувати сторінку

Коледж Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, КІФУП ім. Д. Галицького

« Назад

Коледж ІФУП ім. Д. Галицького функціональне відділення Університету. Студенти в закладі здобувають освіту 3 роки. Зарахування на І курс відбувається при існуванні базової загальної середньої освіти. Після закінчення навчання їм надається навчально-спеціалізований ранг молодший фахівець і вони одержують дипломи державного значення.

Коледж-Івано-Франківського-університету-права-імені-Короля-Данила-Галицького КІФУП-ім.-Д.-Галицького

Загальна інформація про КІФУП ім. Д. Галицького

Здійснення навчальної роботи у КІФУП ім. Д. Галицького в 2015 р. відбувається згідно з сертифікатом МОН, молоді та спорту України (номер АД № 034980, дата одержання – 06.06.2012 р.).

Студенти Коледжу мають змогу здобувати освіту в Університеті за спеціалізованою кваліфікацією для отримання навчально-кваліфікаційних рангів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр». Для здобуття освіти студенти Коледжу персонально подають на ім’я керівника університету заяву та документи згідно до переліку окресленого приймальною комісією. Зарахування відбувається на ІІІ-й курс закладу за рейтинговою системою.

КІФУП-ім.-Д.-Галицького

Матеріально-технічна структура КІФУП ім. Д. Галицького

Матеріально-технічна структура Коледжу відповідає модерним державним потребам вищої освіти в Україні. В період навчання студенти одержують професійну комп’ютерну, міцну математичну, серйозну соціально-економічну та гуманітарну освіту, а протягом першого курсу оволодівають низку загальноосвітніх учбових предметів.

Освітній процес у КІФУП ім. Д. Галицького

Для забезпечення учбового процесу в Коледжі створено достатній фонд учбової та довідкової літератури, інструктивно-методичних матеріалів. Професорсько-педагогічний колектив коледжу – це педагогічні та науково-педагогічні співробітники коледжу, певних підрозділів та загальних кафедр університету, вони спеціалісти вищої кваліфікації зі значним досвідом діяльності, що забезпечують кращі умови для отримання студентами навчально-спеціалізованого рангу молодший фахівець.

Коледж-Івано-Франківського-університету-права-імені-Короля-Данила-Галицького, КІФУП-ім.-Д.-Галицького

Виховна діяльність КІФУП ім. Д. Галицького

Надається багато уваги виховним годинам студентів, здійснюють інструктажі з самоформування студентів до занять, звертається увага на уміння створити культуру розумової праці, правильно визначити порядок діяльності, раціонально застосовувати час, наголошується на умінні підтримувати увагу на протязі заняття, педагоги навчають взаємоповазі, взаємоконтролю і самооцінці.

Студенти Коледжу ІФУП ім. Д. Галицького також беруть творчу участь у науковому, духовному, спортивному та управлінському студентському житті Університету.

Для вступників Коледжу ІФУП ім. Д. Галицького

У Коледжі Івано-Франківського університету права ім. Короля Д. Галицького проводиться формування за навчально-спеціалізованим рангом молодшого фахівця за такими кваліфікаціями:

- право;

- фінанси і кредит;

- створення програмного забезпечення;

- архітектурне проектування та внутрішній інтер'єр;

- спорудження та експлуатація приміщень і споруд;

- дизайн.

Коледж-Івано-Франківського-університету-права-імені-Короля-Данила-Галицького

Плата за освіту посильна для всіх верств населення і залежить від вибраної кваліфікації та форми навчання, відбувається що семестру.

Студенти-відмінники володіють знижками в оплаті за навчання.

Отже, Коледж Івано-Франківського університету права ім. Короля Д. Галицького – новітній сучасний заклад, який радо кожного року розкриває свої двері для нових студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!