Роздрукувати сторінку

Коледж бізнесу та інформатики Галицької академії, КБІ ГА

« Назад

Коледж бізнесу та інформатики – функціональне відділення ПВНЗ «Галицька академія». Він дає можливість заздалегідь фахово спрямовувати молодих людей, надати їм початкову вищу освіту за освітньо-спеціалізованим рангом молодшого фахівця у сфері економіки, туризму та комп’ютерних наук.

Коледж-бізнесу-та-інформатики-Галицької-академії, КБІ-ГА

Загальна інформація про КБІ ГА

Студентам учбового закладу створено послідовне й безперервне отримання повної вищої освіти. Вдале навчання у Коледжі пропонує змогу здобувати освіту в Галицькій академії з III курсу за фаховою кваліфікацією.

Педагоги КБІ ГА – спеціалісти вищої кваліфікації з великим досвідом діяльності. Вони формують більш комфортні умови для отримання минулими учнями модерної освіти у галузі туризму, комп’ютерної науки, економічної освіти. Усі викладачі відносяться до студентів закладу як до дорослих і, разом з тим постають для них у якості друзів, гарних порадників.

На старших курсах учбовий процес досить гнучкий, ще більш інформаційно переповнений, з поглибленим оволодінням іноземних мов та комп’ютерних систем. Задля забезпечення здійснення студентами своїх обов’язків та захисту їхніх прав у закладі утворено студентське самоврядування: утверджене Конституцію студентської республіки, Кодекс честі студента, функціонує механізм взаємодії парламенту з управлінням ВНЗ. Це дає змогу гармонійному становленню особистості, формуванню фахових вмінь для подальшої роботи, навчає повазі, толерантності, взаємопідтримці, демократизму у відношеннях, оцінці роботи кожного за реальними підсумками. Майбутні молоді фахівці мають можливість проконтролювати свої лідерські особливості, здійснити загартування студентством.

У КБІ ГА утворено гарний мікроклімат не лише для навчання, а й для активного дозвілля студентів-підлітків, які із задоволенням ходять у різні секції, спортивні організації, здійснюють захоплюючі літературні вечірки, проводять різноманітні турніри, екскурсії.

Коледж-бізнесу-та-інформатики-Галицької-академії

Виховна діяльність Коледжу бізнесу та інформатики

Виховна діяльність Коледжу бізнесу та інформатики ґрунтується на головних положеннях Конституції України, Національній доктрині розвитку освіти, ЗУ “Про освіту ”, “Про вищу освіту ” та інших державних документах.

Виховна діяльність в закладі є національно – демократичною.

Це значить, що:

1) виховання є національним, тобто направленим на формування національного самоусвідомлення і місіям української нації і країни, нашій виховній традиції та ментальності;

2) іншою переважаючою тенденцією виховного процесу стає демократизація особистості і пристосування її до життя в умовах свободи.

Впровадження мети та завдань виховної діяльності у Коледжі бізнесу та інформатики створює потребу додержання наукового підходу до проведення виховного процесу. Конкретно – історичний підхід надає допомогу окреслити і сформувати більш важливі на певному етапі становлення українського суспільства завдання виховання.

Важливою закономірністю гуманістичного виховного процесу в закладі є спрямованість на формування особистості.

Виховна діяльність в Коледжі бізнесу та інформатики має на меті реалізацію індивідуально – креативного підходу у виховному процесі.

Загальні закономірності гуманістичного виховання окреслюються засадами за якими відбувається виховна діяльність в закладі.

Коледж-бізнесу-та-інформатики-Галицької-академії КБІ-ГА

В першу чергу, це:

- принцип безперервного загального становлення особистості, який передбачає спрямованість на “зону ближчого формування”;

- принцип культуро-відповідності окреслює взаємовідношення між вихованням і культурою як середовищем, у якому формується студентська молодь: принцип потребує органічного поєднання виховання з важливими напрямами культури;

- принцип приєднання особистості до роботи має на меті реальне приєднання студентів у роботу з ціллю високоефективного опанування загальнолюдськими, загальнонаціональними цінностями культури;

- принцип комплексності має на меті установлення у виховній діяльності плідної взаємодії і об’єднання учбового та виховного процесів, сил різноманітних інституцій – сім’ї, вузу, громадських та релігійних товариств, молодіжних утворень, усіх причетних до виховання та самовиховання.

КБІ-ГА

Студентське дозвілля у КБІ ГА

Коледж бізнесу та інформатики формує високоосвічених спеціалістів, утворює комфортні умови для становлення креативних умінь кожного студента та формує дійсних особистостей. Студентам сформовано умови для самостійного удосконалення знань у період дозвілля, формуванню їх захоплень, усі охочі можуть зайнятися громадською роботою, проявити себе у різних гуртках, секціях, клубах за захопленнями.

Вільний час студентської молоді вельми відрізняється від вільного часу інших вікових груп, бо, крім відпочинку та розваги, вони також прагнуть до самопізнання, самоформування, самоудосконалення і самореалізації.

Більш розповсюдженими формами проведення дозвілля в Коледжі бізнесу та інформатики, є: різноманітні концерти і дискотеки, турпоходи та молодіжні розважальні програми, драматичні вистави, літературні вечори та ін.

Постійними в учбовому закладі вже стали такі святкування: «День Знань», «Посвята в туристи», «День студента», «Міс та Містер», «День науки» та ін.

Кожного року в КБІ ГА здійснюють тижні циклових комісій, в межах яких також створюють різні розважальні заходи, такі як: «Брейн-ринг», «Найкращий фінансист», фототурнір «Це мій рідний край», «Конкурс бардівської пісні», турнір «CounterStrike» і т. д.

Захоплюючими також є тематичні студентські фестивалі: «Кольоровий бардак», «Модні штучки і заучки», «Helloween Party», «Mafia Party», «Вечорниці на Андрея», «st.Valentines Party» й багато інших.

Так само, крім зазначених варіантів проведення часу, є багато інших, наприклад спортивні гуртки, різні організації (мови, вокал тощо), молодіжні утворення та рухи, проекти, які призначені в першу чергу для участі студентів, і це далеко не цілий список.

Отже, студентське життя в Коледжі бізнесу та інформатики – це незабутні періоди, які карбують на все життя свій слід у серці кожного студента. Тож не загуби цей час, отримуй насолоду від кожної хвилини, адже ці роки пройдуть, як одна мить.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!