Роздрукувати сторінку

Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С. Граната, ІФФККК ім. С. Граната

« Назад

ІФФККК ім. С. Граната - вищий учбовий заклад I-II рангу кваліфікації, який надає своїм студентам ґрунтовні знання, роблячи їх конкурентоздатними фахівцями.

Івано-Франківський-фінансово-комерційний-кооперативний-коледж-імені-С.-Граната, ІФФККК-ім.-С.-Граната

Контакти Івано-Франківського коледжу

Телефон: (0342) 55-91-76.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. С. Бандери, 79.

Сайт: http://www.finkol.if.ua.

Пошта: granat@utel.net.ua.

Івано-Франківський-фінансово-комерційний-кооперативний-коледж-імені-С.-Граната ІФФККК-ім.-С.-Граната

Історія ІФФККК ім. С. Граната

Становлення закладу розпочинає свій початок в першій пол. ХХ ст., коли на землях регіону у 1944 створився новий освітній заклад. У 1945 утворена Станіславська торгово–кооперативна школа, яка формувала спеціалістів для споживчого товариства області: продавців, бухгалтерів, ревізорів.

В 1978 р. було сформовано Івано-Франківський кооперативний технікум та Івано-франківське ПТУ. У 1989 р. на основі закладу утворено музей споживчого товариства регіону. На даний момент – це один з найкращих вузівських музеїв системи споживчого товариства України.

У вересні 1991 кооперативний технікум та ПТУ були перейменовані в Івано-Франківський комерційний коледж. Він у 2002 р. перейменований у вищий учбовий заклад - ІФФККК ім. С. Граната.

Першим керівником установи був В.П. Скробач. Поступово закладом керували Е.Є. Щербина та Г.Т. Панчук. З 1998 р. керівником коледжу став канд. юридичних наук, доцент В.М. Кофлан.

З 2007 р. заклад починає підтримувати плідні зв’язки з Львівською комерційною академією. Її студентами стають 100 студентів коледжу.

У 2008 р. за плідну інноваційну педагогічну роботу у модернізації освіти України МОН України та АПН України надали коледжу почесний ранг «Лідер модерної освіти», а в 2012 р. - за активне запровадження здобутків педагогічної науки в навчальну практику удостоєний Почесним дипломом. Варто зауважити, що за період свого становлення заклад одержав десятки інших призів, нагород і відзнак. Проте головним здобутком для установи є пропозиції роботодавців та повага студентів, які приводять для здобуття освіти своїх друзів, родичів та знайомих.

Івано-Франківський-фінансово-комерційний-кооперативний-коледж-імені-С.-Граната

Загальна інформація про ІФФККК ім. С. Граната

ІФФККК ім. С. Граната відкриває свої двері для кожного, хто прагне стати спеціалістом в омріяній діяльності, весело та неповторно провести кращі роки студентства.

В ІФФККК ім. С. Граната утворено всі умови для становлення особистості, що усвідомлює свою відповідальність за персональне майбутнє.

ІФФККК ім. С. Граната - це модерний вищий учбовий заклад міжнародного значення. За багатовікову інтерактивну педагогічну роботу в осучасненні освіти України МОН України та Академія педагогічних наук України надали Коледжу Граната визначний ранг "Лідер сучасної освіти".

Про те, що це високопрофільний і популярний учбовий заклад з персональною ефективною моделлю освіти, говорять відгуки роботодавців.

Студенти, які здобувають освіту в закладі, пропонують своїм друзям і знайомим вступати до цього вищого учбового закладу.

ІФФККК-ім.-С.-Граната

Кваліфікації ІФФККК ім. С. Граната

ІФФККК ім. С. Граната формує спеціалістів на основі 9 та 11 класів за напрямками:

- фінанси і кредит;

- банківська робота;

- бухгалтерський облік;

- створення програмного забезпечення;

- товарознавство та комерційна робота;

- товарознавство в митній галузі;

- ресторанна сфера;

- маркетингова робота.

Заочна форма освіти на основі 11 класів за кваліфікаціями:

- товарознавство та комерційна робота;

- товарознавство в митній сфері;

- ресторанна галузь.

Отже, ІФФККК ім. С. Граната - вищий учбовий заклад I-II рангу кваліфікації, який надає своїм студентам ґрунтовні знання, роблячи їх конкурентоздатними фахівцями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!