Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 34. Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету Одеська юридична академія, ІФЮК НУ ОЮА

Івано-Франківський юридичний коледж Національного університету Одеська юридична академія, ІФЮК НУ ОЮА

« Назад

Івано-Франківський юридичний коледж – є сучасним закладом інноваційного типу, який протягом століть примножує свою славу не тільки на теренах області, але й всієї України.

Івано-Франківський-юридичний-коледж-Національного-університету-Одеська-юридична-академія, ІФЮК-НУ-ОЮА

Історія ІФЮК НУ ОЮА

Івано-Франківський юридичний коледж НУ «ОЮА» утворений на основі розпорядження МОН України від 01.07.2011 р. № 734 та указу керівника Національного університету «Одеська юридична академія» від 01.07.2011 р. № 1355-5 з ціллю освіти спеціалістів навчально-спеціалізованого рангу молодший фахівець («молодший бакалавр») на очній та заочній формах навчання. Форма власності закладу – державна.

Керівником Івано-Франківського юридичного коледжу НУ «ОЮА» є Кисляк Л. Н.

Контакти ІФЮК НУ ОЮА

Адреса: 76007, м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 13.

Телефон/факс: (0342) 72-07-51, (0342) 72-07-33.

E-mail: vstup_if@onua.edu.ua.

Івано-Франківський-юридичний-коледж-Національного-університету-Одеська-юридична-академія ІФЮК-НУ-ОЮА

Викладацький колектив ІФЮК НУ ОЮА

Фаховий рівень управлінського та педагогічного колективу Івано-Франківського юридичного коледжу НУ «ОЮА» відповідає напрямку предметів та курсів, які вони вивчають. До навчання фахово-спрямованих предметів в закладі залучені педагоги Прикарпатського юридичного інституту, 90% з яких мають науковий ранг кандидата наук.

Склад викладацького колективу ІФЮК НУ ОЮА постійний, велика кількість педагогів має педагогічний стаж 10-20 років. У штаті закладу 32 педагогічних співробітники, з них: канд. наук, доцентів – 14, фахівців вищої спеціалізованої кваліфікації – 10, фахівців першої спеціалізованої категорії – 7, педагогів-методистів – 1.

Учбовий процес циклу загальноосвітнього навчання забезпечують 13 педагогів, поміж яких: 6 – фахівців вищої спеціалізованої кваліфікації (46,0%), 3 – фахівці першої спеціалізованої кваліфікації (23,0%) та 3 фахівці другої спеціалізованої кваліфікації (23,0%). Чільне місце в роботі коледжу посідає організація системного навчання педагогічних співробітників. Діють постійно утворені семінари, школа молодого педагога. Також педагоги покращують професійну творчість на базі Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Івано-Франківський-юридичний-коледж-Національного-університету-Одеська-юридична-академія

Матеріально-технічна структура ІФЮК НУ ОЮА

Івано-Франківський юридичний коледж розташовується в учбових приміщеннях НУ «ОЮА» по вул. Максимовича, 13, які охоплюють 4 лекційні кабінети на 140-150 чол. кожна та 2 лекційні класи на 100 чол. кожна. В учбовому процесі також застосовуються 23 аудиторії для здійснення семінарських та практичних занять.

Усі учбові класи ІФЮК НУ ОЮА укомплектовані модерним оснащенням, обладнанням, технічними засобами, які потрібні для здійснення учбових планів і програм. Учбово-методичні аудиторії мають цілий комплекс методичного забезпечення предметів: наочні засоби, законодавчі документи, підручники, завдання для здійснення практичних і лабораторних робіт тощо. Учбово-методичне забезпечення дисциплін кожного разу покращується і поповнюється новітніми методичними здобутками.

Діє бібліотека з читальним залом на 80 чоловік, яка кожного разу поновлюється та обіймає увесь цикл як юридичних, так і загальноосвітніх предметів, має доступ до електронної бази інформації (електронного каталогу) наукової бібліотеки НУ «ОЮА».

В ІФЮК НУ ОЮА постійно відбувається аналіз якості формування студентів як циклу загальноосвітніх, так і циклу професійно-орієнтованих предметів. З ціллю збільшення якості учбово-виховного процесу, увага зосереджується не тільки на рівні знань студентів, але й на методі здійснення учбових дій. Для цього студенти ознайомлюються про те, які саме знання, вміння й здібності складають підґрунтя оволодіння дисципліни в аспекті державних потреб до рівня їх загальноосвітнього та професійного навчання. Педагогами коледжу використовуються інноваційні підходи у методиці та практиці навчання освітніх предметів.

Студенти ІФЮК НУ ОЮА приймають участь та є багаторазовими переможцями предметних олімпіад з математики, української мови, фізики, хімії, що відбуваються поміж студентів вищих учбових закладів I-II рангів кваліфікації області.

З ціллю самоорганізації студентського колективу, в закладі функціонує студентська рада. Її діяльність направлена на становлення у студентів національної свідомості, готовності до трудової роботи, активної громадянської позиції, відповідального відношення до навчання, на формування організаторських умінь студентів. Діяльність студентської ради закладу відбувається спільно із студентською радою Прикарпатського інституту НУ «ОЮА» та обласними студентськими органами самоврядування, громадськими утвореннями.

Студенти ІФЮК НУ ОЮА мають змогу здобувати освіту та отримати навчально-спеціалізований ранг бакалавра, спеціаліста та магістра в Прикарпатському юридичному інституті НУ «ОЮА» без вступних екзаменів або в інших учбових закладах юридичного напрямку ІІІ-ІV рангів кваліфікації.

Виховна діяльність в Івано-Франківському юридичному коледжі

Студенти закладу приймають участь та є багаторазовими переможцями предметних олімпіад, що відбуваються поміж студентів вищих учбових закладів I–II рангів кваліфікації області, плідну участь у культурно-масових і спортивних заходах міста, регіону, держави. Зокрема, в їх числі переможці та конкурсанти обласних, загальноукраїнських і світових турнірів з боксу, баскетболу, футболу, тенісу й інших видів спорту.

В основу виховної діяльності покладено системний індивідуальний підхід до студентів, беруться до уваги їх вікові та індивідуальні особливості.

Головне направлення ІФЮК НУ "ОЮА" — формування грамотних і упевнених у своїх уміннях спеціалістів юридичної галузі, які завдяки здобутій в період освіти професійній підготовці, спроможні працювати на благо становлення правової держави України.

Отже, Івано-Франківський юридичний коледж – є сучасним закладом інноваційного типу, який протягом століть примножує свою славу не тільки на теренах області, але й всієї України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!