Роздрукувати сторінку

Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського, ІФМУ ім. Д. Січинського

« Назад

Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського крокує у ногу з часом і тому звертаючи увагу на модерні тенденції в інформатизації в освіті та й у суспільстві загалом управлінням закладу було ухвалене рішення створити сайт установи.

Івано-Франківське-музичне-училище-імені-Дениса-Січинського, ІФМУ-ім.-Д.-Січинського

Історія ІФМУ ім. Д. Січинського

Свою роботу заклад здійснив 17 січня 1940 на основі міських учбових установ — підрозділу Львівського музичного інституту ім. М. Лисенка та Станіславської консерваторії ім. С. Монюшка.

У 1965 внаслідок 100-річчя від дня народження популярного українського культурного та громадського діяча, диригента, композитора Дениса Січинського розпорядженням Уряду УРСР закладу надано ім'я відомого композитора.

У 1985 на будівлі головного приміщення було споруджено постамент композитора та меморіальну плиту, а 1989 року в установі створено музей Д. Січинського, де розташовані його персональні речі, експонати та архівні матеріли, які згадують про життєвий шлях і діяльність композитора.

Художні колективи закладу є постійними учасниками обласних конкурсів, святкувань до визначних дат в житті України, ювілеїв популярних діячів музичної творчості. В репертуарі колективів — монументальні симфонічні твори, оперні та хорові сцени, оркестрові мініатюри, обробки народних пісень, твори української й закордонної класики, сьогоднішніх композиторів.

Щорічно в ІФМУ ім. Д. Січинського здійснюється захід “День відкритих дверей”. Запрошуються учні музичних шкіл, шкіл творчості та шкіл естетичного виховання, учні випускних класів, які завершують 9 або 11 класи загальноосвітніх шкіл, педагоги, батьки.

Івано-Франківське-музичне-училище-імені-Дениса-Січинського ІФМУ-ім.-Д.-Січинського

Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського у соцмережах

Якщо Ви є студентом музичного училища ім. Д. Січинського, є його випускником чи просто маєте персональну думку про цю установу тоді Вам потрібно затрати трішки свого часу і залишити відгук про училище на офіційному сайту Google+.

Спілкуйтеся з улюбленим закладом також у Facebook та стежте за відео на Youtube.

ІФМУ-ім.-Д.-Січинського

Визначні викладачі та педагоги ІФМУ ім. Д. Січинського

Поміж викладачів в закладі були М. Білан, Ю. Новодворський, А. Ставничий, Л. Яросевич.

Вокальне мистецтво вчили Божена Андріївна Антоневич — учениця Соломії Крушельницької.

Пошаною закладу є його студенти, поміж яких:

- народні артисти України М. Гринишин, Х. Фіцалович, П. Терпелюк, М. Князевич;

- керівник Львівської державної музичної академії імені М. Лисенка проф. І. Пилатюк;

- заслужені діячі мистецтв України Р. Дорожівський, М. Головащенко.

Велика кількість керівників та педагогічних робітників початкових спеціалізованих музичних установ області складають студенти музичного училища.

Івано-Франківське-музичне-училище-імені-Дениса-Січинського

Отже, установа крокує у ногу з часом і тому звертаючи увагу на модерні тенденції в інформатизації в освіті та й у суспільстві загалом управлінням закладу було ухвалене рішення створити сайт установи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!