Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 28. Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ККЕПІТ ІФНТУНГ

Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ККЕПІТ ІФНТУНГ

« Назад

Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій було засновано в 2011 році. Дата видачі ліцензії у якості ККЕПІТ ІФНТУНГ 08.07.2014 р. (рішення від 11.06.2014 р.).

Калуський-коледж-економіки-права-та-інформаційних-технологій-Івано-Франківського-національного-технічного-університету-нафти-і-газу, ККЕПІТ-ІФНТУНГ

Загальна інформація про ККЕПІТ ІФНТУНГ

Головною ціллю роботи закладу є забезпечення формування високоосвічених спеціалістів для задоволення вимог місцевого ринку праці, культурного та духовного становлення особистості, виховання у молоді наукового світогляду і мислення.

Важливим завданням ККЕПІТ ІФНТУНГ є проведення навчальної роботи з сертифікованих кваліфікацій, що забезпечать формування спеціалістів за навчально-спеціалізованим рангом "молодший фахівець", спроможних бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Формування спеціалістів в закладі відбувається за такими кваліфікаціями:

- "Правознавство" (сфера знань "Право");

- "Фінанси і кредит" (сфера знань "Економіка та підприємництво");

- "Організація виробництва" (сфера знань "Менеджмент і адміністрування");

- "Обслуговування комп’ютерних структур і мереж" (сфера знань "Інформатика та обчислювальна техніка").

ККЕПІТ-ІФНТУНГ

Співпраця ККЕПІТ ІФНТУНГ з ВНЗ вищих рангів спеціалізації

Випускники Калуського коледжу матимуть змогу здобувати освіту на факультетах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу суміжних кваліфікаціях для одержання повної вищої освіти, а також в інших визначних вищих освітніх закладах регіону.

Забезпечення учбового процесу у Калуському коледжі

ККЕПІТ ІФНТУНГ має високий рівень професійного та матеріально-технічного оснащення.

Всі науково-педагогічні робітники, які приєднані до праці в закладі, мають певну фахову освіту та здійснюють високий науково-теоретичний і методичний рівень учіння учбових предметів. Ряд науково-педагогічних співробітників має наукові ранги та учені ступені.

В учбовому процесі застосовуються просторі учбові аудиторії, комп’ютерна аудиторія, конференц-зал, бібліотека, фонд якої утворено згідно з вимогами освітнього процесу, що забезпечує систематичне та якісне інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів та педагогів, діє студентська їдальня.

До можливостей студентів і педагогів ККЕПІТ ІФНТУНГ є також читальний зал на 50 чоловік, абонемент та копіювальна техніка. Є змога доступу до сітки Інтернет як джерела інформації.

У закладі сформовані потрібні умови для збільшення якості формування спеціалістів методом постійного вдосконалення учбово-методичного забезпечення, впровадження в учбовий процес інноваційних інформаційних технологій.

Використання модерних інформаційних технологій дає можливість студентам ККЕПІТ ІФНТУНГ доступ до широкого кола наукових джерел, збільшує ефективність індивідуальної роботи та розгортає перед ними нові перспективи для творчості, здобуття і закріплення знань.

Отже, головними завданнями виховної роботи в Калуському коледжі є становлення всебічнорозвиненої, духовно багатої особистості, яка володіє глибокою відповідальністю, спроможна до самоудосконалення та самореалізації, яка з гідністю відноситься до національних, історичних, культурних надбань України.

Калуський-коледж-економіки-права-та-інформаційних-технологій-Івано-Франківського-національного-технічного-університету-нафти-і-газу

Напрямки навчання у Калуському коледжі

Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Економіка та підприємництво;

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Менеджмент і адміністрування;

- Право.

Калуський-коледж-економіки-права-та-інформаційних-технологій-Івано-Франківського-національного-технічного-університету-нафти-і-газу ККЕПІТ-ІФНТУНГ

Отже, Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій – це сучасний заклад освіти, який пропонує своїм студентам міцні знання.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!