Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 27. Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, ІФТРСіТ НУХТ

Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, ІФТРСіТ НУХТ

« Назад

ІФТРСіТ НУХТ – це сучасний заклад, який радо чекає на нових студентів, забезпечуючи їх усім, що потрібно для навчання та виховання підростаючого покоління.

Івано-Франківський-технікум-ресторанного-сервісу-і-туризму-Національного-університету-харчових-технологій, ІФТРСіТ-НУХТ

Історія ІФТРСіТ НУХТ

1944 р. – утворена Станіславська школа торгово – кулінарного учнівства, Керівником школи назначений Фатуров М.І.

1951 р. – керівником назначений Паляничка П.В.

1957 р. – школа переміщена в м. Коломию.

1964 р. – Коломийська школа реорганізована в Івано – Франківське торгово – кулінарне училище, яке переміщене в будівлю Івано – Франківського технікуму радянської торгівлі, де розташовується до 1978 р. Керівником закладу назначено Паляничку П.В.

1978 р. – створено нове приміщення закладу по вул. Гастелло, 43.

1981 р. – указом №148 від 10.08.1981р. Паляничка П.В. звільнений від здійснення обов’язків керівника закладу у зв’язку із виходом на пенсію, керівником назначено Іванова Т.І.

1984 р. – указом обласного управління торгівлі №8 – від 01.02.84р. керівником закладу назначено Кузнецова В. І.

1997 р. – учбовий заклад стає учасником програми «Трансформ», що функціонує в рамках спільного товариства між Урядом України та Урядом Німеччини.

Указом МОН України від 06.11.1997р. №398 СПТУ №18 перейменовано у вище професійне училище №18 м. Івано – Франківська. Заклад переходить на ступеневе навчання.

2003 р. – указом МОН України №659 від 26.09.2003 р. вище професійне училище №18 змінено в Івано – Франківське вище професійне училище готельного сервісу і туризму.

2004 р. на основі закладу сформовано освітньо–практичний центр з практичного навчання, перепідготовки та збільшення спеціалізації спеціалістів для галузі торгівлі, громадського харчування та туризму.

2012 р. – згідно з розпорядженням №800 від 10.07.2012 р. Івано-Франківське вище професійне училище готельного сервісу і туризму змінено (долучено) до НУХТ як окреме функціональне відділення – ІФТРСіТ НУХТ.

18 липня 2012 р. керівник НУХТ Іванов С. В. разом з проректором з учбово-виробничої роботи та розвитку О. С. Бесараб та замісник ректора В. Г. Вовк познайомилися з матеріально-технічною структурою закладу та здійсненням освітнього процесу.

Важливим етапом стала зустріч з трудовим колективом, в ході якої були намічені головні завдання, які потрібно впровадити для якісного формування фахівців галузі ресторанного сервісу і туризму.

Івано-Франківський-технікум-ресторанного-сервісу-і-туризму-Національного-університету-харчових-технологій ІФТРСіТ-НУХТ

Матеріально-технічна структура Івано-Франківського технікуму

Матеріальна структура закладу дає можливість забезпечити високоефективне здійснення учбового процесу і відповідає установленим потребам. Матеріально-технічна структура закладу – це приміщення, загальною територією 5530 м2, в яких розташовано 26 учбових класи, 3 аудиторії, 7 учбово-виробничих майстерень, 3 комп'ютерні кабінети, в яких знаходиться 42 ПК, з них 22 модерних моделей: бібліотека з читальною залою, актова зала, спортивна зала.

На одного студента розраховано 9,36 м2 території.

Для проведення програми професійно-практичного навчання в закладі утворена учбово-тренувальна фірма «Смерічка», де студенти опановують програми практик на віртуальних робочих місцях в офісах, організація діяльності яких відповідає виробничим.

В учбовому процесі ІФТРСіТ НУХТ застосовується 91 комп’ютер, 12 мультимедіа-проекторів, модерні телевізори, аудіо-відеотехніка, мультимедійна дошка.

За час навчання студенти мають змогу користуватися ПЕОМ в середньому 3 год. на день.

Івано-Франківський технікум володіє Інтернет-сайтом http://iftrsit.if.ua/, внутрішньою локальною мережею з під’єднанням до Інтернету; Інтернет-центр, модерну конференцзалу.

Соціальна галузь: ІФТРСіТ НУХТ винаймає в оренду місця в гуртожитку Івано-Франківського ППЛ (відповідно договору), необхідність в гуртожитку задовольняється, так як велика кількість студентів живе в навколишніх регіонах та в м. Івано-Франківськ.

Для культурно-масової діяльності сформовані та відповідно обладнані: актова зала, бібліотека, читальна зала, конференц-зал, діє медпункт, профілактично-оздоровчий центр, гардероб, кафетерій, ресторан.

Для занять спортом є спортивна зала (320м2) та спортивний майданчик (5750м2). Згідно з указом МОН України №1008 від 06.11.08р. «Про невідкладні заходи щодо зміцнення здоров’я студентів під час здійснення занять з фізичного виховання, захисту Батьківщини та позакласних спортивно-масових заходів» опубліковано розпорядження керівника №591 від 26.11.08р. на основі якого відбувається низка заходів для запобігання трагічних випадків втрати здоров’я студентами.

Учбові класи мають паспорт, облаштовані модерними видами устаткуваннями, ТНЗ, методично-забезпечені в т. ч. джерелами інформації в електронному варіанті – сформовані кейси для педагогів та студентів.

ІФТРСіТ-НУХТ

Методична робота ІФТРСіТ НУХТ

Методична робота Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму направлена на становлення фахової спеціалізації, збереження та виховання креативного потенціалу усього колективу, створення інноваційного стилю роботи, навчання педагогів, майстрів виробничого навчання до дослідницької роботи, роботу в нових умовах.

На основі методичного кабінету ІФТРСіТ НУХТ здійснюються конференції, школи педагогічної адаптації викладача, школи педагогічної творчості, конференції-практикуми класних керівників, лекції, індивідуальні, групові консультації.

В методичному кабінеті Івано-Франківського технікуму здійснюються педагогічні читання і науково-практичні семінари. Є постійно існуючі виставки, зразки плануючої документації, методичні розробки педагогів і майстрів в/н, куточок атестації для педагогічних робітників, інновації науково-методичної літератури, досвід колег, потрібна періодична, освітня, методична література.

Перед атестацією відбуваються творчі звіти педагогічних робітників. Звітуючи, педагог ділиться своїми здобутками, методичними напрацюваннями, знайомить інших педагогів з технологією персонального досвіду.

Івано-Франківський-технікум-ресторанного-сервісу-і-туризму-Національного-університету-харчових-технологій

Отже, ІФТРСіТ НУХТ – це сучасний заклад, який радо чекає на нових студентів, забезпечуючи їх усім, що потрібно для навчання та виховання підростаючого покоління.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!