Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 25. Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, БТЕК КНТЕУ

Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, БТЕК КНТЕУ

« Назад

Бурштинський торговельно-економічний коледж гарантує високе професійне навчання. Саме у цьому закладі Ви маєте змогу отримати модерну освіту, набути престижну спеціальність.

Бурштинський-торговельно-економічний-коледж-Київського-національного-торговельно-економічного-університету БТЕК-КНТЕУ

Історія Бурштинського торговельно-економічного коледжу

Місто Бурштин є осередком енергетичної промисловості Прикарпаття. Саме тут на основі підрозділу робітничого постачання Бурштинської ТЕС Міністерства енергетики і електрифікації України 01 жовтня 1972 р. було утворено учбово-курсовий комбінат, який заклав початок Бурштинському торговельно-економічному коледжу Київського НТЕУ. На той період в комбінаті відбувалося формування працівників з двох спеціальностей «Кухар» і «Продавець».

Розпорядженням Міністерства енергетики і електрифікації України № 34 від 13 лютого 1974 р. учбово-курсовий комбінат було реорганізовано в професійне торгово-кулінарне училище. З цього періоду збільшується спектр спеціальностей. Проводиться набір подальших кондитерів та офіціантів.

З 1993 р. заклад перебуває у підданстві Івано-Франківського обласного управління професійно-технічної освіти, у 1998 р. реорганізовано у ПТУ № 20, а у 2004 р. отримало ранг вищого професійного училища торгівлі та ресторанного сервісу.

2012 р. Бурштинське вище професійне училище торгівлі та ресторанного сервісу методом його перейменувань - долучене до КНТЕУ як окреме функціональне відділення - Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ.

БТЕК-КНТЕУ

Загальна інформація про Бурштинський коледж

Одне із головних завдань закладу – становлення високоосвіченого спеціаліста: фахового і мобільного, самостійного і висококомпетентного, найвищої духовної культури, працьовитого, який прагне до високої якості праці.

Модерний світ вимагає від людини міцних знань, широкої ерудиції, спроможності до швидких змін та самоудосконалення. Саме від старанності, працьовитості, цілеспрямованості викладачів залежить не лише успіх студентів закладу, ай їхня доля.

Дії професійного колективу педагогів направлені на те, щоб кожен з студентів віднайшов своє місце в житті, проявив себе в умовах ринкової економіки і здійснив гідну професійну кар’єру. Заклад підтримує контакти з великою кількістю державних, комерційних структурами, що сприяє пошуку роботи студентів. Заклад проводить зворотний зв'язок з студентами учбового закладу, відстежує їх професійне становлення. Студенти мають змогу здобувати освіту у КНТЕУ з ціллю отримання навчально-спеціалізованих рангів «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр».

Від початку утворення учбовий заклад не міняв напряму формування спеціалістів. Саме тому володіє потрібною модерною матеріально-технічною структурою та високоякісним кадровим забезпеченням.

У БТЕК КНТЕУ утворено всі умови для проведення навчання за навчально-спеціалізованим рангом «молодший спеціаліст» за модерними популярними кваліфікаціями:

- Туристичне обслуговування;

- Ресторанна сфера;

- Товарознавство та комерційна робота;

- Виготовлення харчової продукції.

Учбовий заклад формує високоосвічених фахівців для торгівлі, готельних та туристичних структур, організацій ресторанної сфери.

БТЕК КНТЕУ продовжує формування освічених спеціалістів за напрямками: кухар, кондитер, офіціант, електромеханік торговельного та холодильного обладнання, продавець продтоварів та ін.

Учні та студенти Бурштинського коледжу приймають активну участь у світових і загальноукраїнських семінарах, турнірах, де здобувають переможні місця. Студенти та учні закладу мають змогу здійснювати практику в організаціях та підприємствах міста Бурштина та регіону, а також за кордоном.

Бурштинський-торговельно-економічний-коледж-Київського-національного-торговельно-економічного-університету, БТЕК-КНТЕУ

Педагогічний склад БТЕК КНТЕУ

Основна роль педагога Бурштинського коледжу на даний період – не тільки надати певну суму знань учневі, а й навчити його навчатися, індивідуально отримувати знання, використовувати їх на практиці, тобто виховувати компетентність як загальну спроможність, що ґрунтується на знаннях, досвіді та цінності особистості.

Педагог БТЕК КНТЕУ мусить бути готовим до впровадження інноваційних технологій освітньої роботи. Тому основним напрямом роботи є залучення педагогів до інноваційної, дослідницької праці, розвитку творчої ініціативи педагогів, виявлення і розповсюдження найбільш високоефективних форм та методів їхньої діяльності, впровадження інноваційних технологій на уроках.

Бурштинський-торговельно-економічний-коледж-Київського-національного-торговельно-економічного-університету

Досягнення успіху через вибір спеціальності у БТЕК КНТЕУ

За період становлення учбовий заклад сформував понад 15 тис. спеціалістів торгівлі та громадського харчування, які діють в різноманітних регіонах України.

Від початку утворення учбовий заклад не міняв напряму формування спеціалістів, саме тому має потрібну учбово-матеріальну структуру та високоякісне кадрове забезпечення. У закладі сформовано усі умови для проведення формування молодших фахівців та освічених співробітників.

Одним із важливих напрямів роботи КНТЕУ, функціональним відділенням якого є Бурштинський торговельно-економічний коледж, є становлення світових контактів із співробітництва. В рамках угод про товаришування з вищими учбовими закладами Франції, Німеччини, Польщі, Греції, Китаю та інших держав реалізуються програми обміну педагогами та студентами. Сила КНТЕУ – у постійному удосконаленні, дослідження інтерактивних рішень задля забезпечення міжнародного рівня освіти.

Згідно з Меморандумом між КНТЕУ і Технологічним Освітнім Інститутом Центральної Македонії м. Серрес (Греція), двостороннього договору про партнерство між КНТЕУ і навчально-тренінговою агенцією Job Trust (м. Салоніки, Греція) студенти закладу Петращук А. та Леськів Л. здійснювали виробничу практику в організаціях готельної сфери Греції.

Саме ці студенти коледжу, вийшовши на світовий ринок співпраці, проявили відмінний рівень професійних умінь та навичок.

В студентів БТЕК КНТЕУ формуються креативні уміння, стимулюється упевненість в собі та ініціатива, поглиблюються міжособові зв’язки, реалізується потрібність у спілкуванні.

Отже, Бурштинський торговельно-економічний коледж гарантує високе професійне навчання. Саме у цьому закладі Ви маєте змогу отримати модерну освіту, набути престижну спеціальність.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!