Роздрукувати сторінку

Коломийський індустріально-педагогічний технікум, КІПТ

« Назад

Коломийський індустріально-педагогічний технікум - вищий учбовий заклад І рангу кваліфікації.

Коломийський-індустріально-педагогічний-технікум КІПТ

Загальна інформація про КІПТ

КІПТ створений в 1996 р., на основі ПТУ № 10. Студентів – 572, педагогів – 86 (в т. ч. – 15 майстрів виробничого навчання).

Підрозділ робітничих спеціальностей: столяр, будівельний паркетник, штукатур, професійне навчання за напрямком формування будівництв та використання будівель і споруджень.

У жовтні 1966 р. в м. Коломиї було утворено міське професійно-технічне училище №10 будівельного напрямку.

З січня 1996 р. СПТУ№10 Указом МОН України №252 зруйноване і на його основі сформований КІПТ як вищий учбовий заклад І-ІІ рангу кваліфікації для формування педагогічних кадрів загальноосвітніх шкіл і профтехосвіти Західного регіону України.

В закладі здобуває освіту на очній і заочній формі 810 студентів. Матеріальна структура учбово-виховного процесу КІПТ нараховує:

- 26 класи;

- 5 аудиторій;

- 8 майстерень;

- бібліотека з читальним залом (фонд учбової літератури більше 50тис. екземплярів);

- 2 спортзали (територією 670 м2);

- їдальня на 200 чоловік;

- актовий зал (територією 610 м2).

Коломийський-індустріально-педагогічний-технікум, КІПТ

Система виховної діяльності у Коломийському індустріально-педагогічному технікумі

Система виховної діяльності у КІПТ побудована з врахуванням модерних навчальних технологій. Усе, що здійснюється в процесі навчання і виховання – це є повноцінне життя учня, студента. Завдання кожного викладача – надати допомогу в усвідомленні цінності життя, створити персональну життєву стратегію, виконати положення "пізнаючи світ, пізнавай перед усім себе самого".

Будь-який викладач має допомагати креативному потенціалу кожної дитини, прояву її умінь і талантів, тому повинен бути насамперед людяним, милостивим, вірити у креативні навички кожної дитини. Проявляти терпимість, інтелігентність, високу культуру і цього ж навчати кожного підопічного. Виходячи з цього проблемним питанням виховної діяльності, над яким діє педагогічний колектив КІПТ є – утворення гуманної демократичної атмосфери в учбових колективах та атмосфери поваги викладачів та учнів до унікальності і своєрідності кожної людини.

Коломийський-індустріально-педагогічний-технікум

Методична діяльність КІПТ

Методична діяльність в установі відбувається на основі створених річного плану, учбових планів, планів роботи методичних комісій.

Активно діє методична рада, до складу якої включені заступники керівника, методист та голови методичних комісій. Всього в закладі діє 9 методичних комісій.

Робота методкабінету направлена на збільшення ефективності застосування комп’ютерних технологій навчання, оптимізацію учбового процесу через застосування семінарських та лекційних форм навчання, збільшення методичних матеріалів, державних документів, що стосуються освіти, здійснення масових форм науково-технічної та педагогічної пропаганди.

У методичному класі зібрана досить велика чисельність матеріалів, які окреслюють роботу педагогічних робітників закладу. Вони погруповані за розділами і дають можливість збільшенню педагогічної майстерності, особливо для молодих педагогів і майстрів виробничого навчання, яким потрібно здобути певного досвіду, збільшити свою спеціалізацію. Цьому сприяють створення, здійснення та обговорення відкритих уроків більш освічених педагогів та майстрів виробничого навчання, а також взаємовідвідуванння уроків.

Тривала діяльність "Школи педагогічної майстерності" у рамках якої опановувався передовий досвід колег, матеріали фахових періодичних видань, запроваджено обмін досвідом серед членів методичних комісій. Відповідно до планів діяльності методичних комісій було здійснено заплановані відкриті уроки.

Отже, Коломийський індустріально-педагогічний технікум запрошує талановитих, креативних студентів у свої лави для здобуття освіти.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!