Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області \ ЗВО (ВНЗ) Івано-Франківської області та їх рейтинг \ 11. Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету, КЕПК КНТЕУ

Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету, КЕПК КНТЕУ

« Назад

Коломийський економіко-правовий коледж – вищий державний учбовий заклад І-ІІ рангу кваліфікації, функціональне відділення Київського національного торговельно-економічного університету, який утворено за розпорядженням Міністерства освіти і науки України № 214 від 19 червня 1996 р. У закладі проводиться формування фахівців за держзамовленням, угодами з юридичними та фізичними особами для виробничих організацій та підприємств і області послуг.

Коломийський-економіко-правовий-коледж-Київського-національного-торговельно-економічного-університету КЕПК-КНТЕУ

Контакти КЕПК КНТЕУ

Адреса Коломийського економіко-правового коледжу в Івано-Франківській області: 78200 Україна, Івано-Франківська обл., м. Коломия, вул. Б. Хмельницького, 2.

Телефони: (03433) 2-15-86.

Факс: (03433) 7-27-10.

Ел. пошта: kepk@kepk.km.if.ua.

КЕПК-КНТЕУ

Підготовчі курси у КЕПК КНТЕУ

Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ веде прийом на підготовче навчання для школярів - випускників 9 - 11 класів за кваліфікаціями:

- «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік»;

- «Правознавство»;

- «Здійснення обслуговування в готелях»;

- «Здійснення обслуговування в установах ресторанної сфери і торгівлі»;

- «Товарознавство та комерційна робота»;

- «Інформаційна робота підприємства».

По закінченні курсів слухачі здають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання.

Після завершення закладу студенти мають змогу здобувати освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті, Чернівецькому торговельно-економічному інституті та інших учбових установах, з якими підтримує контакти коледж, або в коледжі при освітньо-консультаційному центрі КНТЕУ для отримання навчально-спеціалізованого рангу «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

Коломийський-економіко-правовий-коледж-Київського-національного-торговельно-економічного-університету

Матеріально-технічна структура Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ

Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ має будівлю, загальною територією 9600 м. кв., в тому числі учбова площа 6440 м. кв. Освітній процес відбувається в 46 учбових кабінетах, у тому числі 3 класи для комп'ютерного навчання, 6 комп'ютеризованих аудиторій для практичної освіти. В закладі діє бібліотека, що нараховує більше 40 тис. екземплярів літератури, в тому числі 23 тис. посібників, учбових підручників, наукових видань.

Щорічно виписується 100 найменувань періодики. Бібліотечний фонд кожного разу збільшується новою літературою. Сформована стратегічна програма формування та підвищення якісного рівня педагогічного колективу. Створюється навчально-методичне укомплектування всіх дисциплін, передбачених освітніх планом. Окреслені перспективи науково-видавничої роботи.

У 2009 році закладом було куплено тестову програму "Колоквіум+", яка назначалася для здійснення тестування з різноманітних дисциплін і є рекомендована МОН України.

Коломийський-економіко-правовий-коледж-Київського-національного-торговельно-економічного-університету, КЕПК-КНТЕУ

Навчально-виховний процес в Коломийському економіко-правовому коледжі

Постановою МОН України від 11.09.2000 р. утворено Коломийський навчально-консультативний центр, який надає право отримувати вищу освіту на основі коледжу. Крім того, студенти учбового закладу на конкурсній основі здобувають освіту в інших закладах України. Поглиблюються зв’язки з установами, організаціями-замовниками з ціллю формування для них молодих фахівців. Укладено довгострокову угоду про формування фахівців з вищою освітою між КНТЕУ та Пенсійним фондом України на 2002-2010 р., що надає змогу закладу здійснювати держзамовлення на навчання фахівців для Пенсійного фонду.

За минулі роки КЕПК КНТЕУ взято курс на створення інтерактивних комплексів, утворення електронних посібників та застосування модерних ТЗН, що надає можливість посиленню навчання студентів, пристосування до оцінки здобутих знань відповідно до міжнародних потреб. Ще одним напрямком учбово-методичної роботи, сформованим на основі комп’ютерних технологій, є створення систем комп’ютерного контролю знань. З числа предметів створено комплекси різнорівневих тестів контролю вхідних, поточних і підсумкових знань.

Для встановлення зв’язків і плідної співпраці з організаціями та підприємствами в закладі сформований Центр розвитку кар’єри, ціллю роботи якого є допомога в працевлаштуванні студентів-випускників та їх пристосування у практичній роботі.

Освітньо-виховний процес в закладі проводить 74 педагоги: 63 – штатних педагоги, з них 4 канд. наук, 11 – сумісників, поміж яких 1 – канд. наук. Крім того, 5 педагогів є дослідниками.

Широко впроваджується студентське самоврядування. Воно відбувається на рівні академічної групи, підрозділів та коледжу.

Студенти КЕПК КНТЕУ є членами клубів інтелектуальних ігор, призерами регіональних і обласних турнірів між клубами „Що? Де? Коли?” поміж ВНЗ І-ІІ рангів кваліфікації; зусиллями членів клубу „Первоцвіт” утворено в закладі кабінет-музей українознавства; збірні команди коледжу з волейболу і баскетболу є переможцями міських та обласних турнірів, а ансамбль „Прикарпатські візерунки” – головний гість концертів та фестивалів не тільки на землях регіону, але й за кордоном.

Чисельність студентів на 01.10.2010р. нараховує 900 осіб з різноманітних куточків України: Чернівецької, Закарпатської, Вінницької, Хмельницької та ін. За держзамовлення здобуває освіту 43% чоловік.

Все вищесказане дає можливість зробити підсумок, що в Коломийському економіко-правовому коледжі КНТЕУ створені високі умови для створення якісного навчання студентів до вступу у вищі учбові установи.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!