Роздрукувати сторінку

Нетішинська філія Європейського університету, НФ ЄУ

« Назад

Нетішин – місто молодих та чудових людей, які знають, що сьогоднішній день диктує нові умови. Нетішинці переконані, що в основі гарного життя та вдалої кар’єри лежить освіта міжнародного значення.

Нетішинська філія Європейського університету, НФ ЄУ

“Вчись, працюючи” – девіз Європейського університету та зайнятих людей. Лише високопрофесійна еліта спроможна на індивідуальне мислення, креативний підхід в економіці, управлінні. Еліта, що не боїться реформ, – подальше країни, яке на даний час формується в лавах Європейського університету під впливом високоосвічених педагогів.

Освіта у Нетішинській філії ЄУ забезпечує постійний професійний розвиток, в свою чергу - конкурентоспроможність на ринку праці.

НФ ЄУ

Історія становлення Нетішинської філії

Період формування закладу припав на 2001 рік. У цей період формувалася матеріальна структура, облаштовувалися аудиторії, вибиралися педагоги, які б відповідали рівню Європейського університету.

З вересня 2002 року у закладі здійснено освіту студентів заочної форми за кваліфікацією “Економіка та підприємництво”; напрямки: “Економіка організацій” і “Облік та аудит”.

У 2011 році сертифіковано Бізнес-коледж Нетішинської філії. Здійснено набір студентів для освіти за навчально-спеціалізованим рангом «молодший фахівець» зі спеціалізацій «Економіка організацій» та «Бухгалтерський облік».

Очна та заочна форма навчання, післядипломне навчання у Нетішинській філії ЄУ надають можливість проводити професійну підготовку та перепідготовку, збільшувати свою спеціалізацію за модерними кваліфікаціями згідно з державними положеннями. Заклад гарантує якісну освіту як на стаціонарі, так і без відриву від головної роботи та місця проживання. По завершенні закладу видається державний диплом і диплом Європейського університету. Заклад включений до списку університетів ЮНЕСКО.

Учбовий процес здійснюють більше 20 освічених професійних педагогів, поміж яких кандидати наук, доценти. Науково-педагогічний колектив закладу запроваджує в життя інноваційні технології навчання, особистісний підхід до студента , що запроваджується з ціллю організації найбільш раціонального, ефективного оволодіння знань.

Концепція роботи Нетішинської філії закладу передбачає єдність 4-ох головних завдань:

• органічне об’єднання теорії та практики;

• міцне знання засад інноваційних технологій;

• вільне користування іноземною мовою;

• здійснення дипломної роботи на основі реальних економічних показників, даних та матеріалів.

Нетішинська філія Європейського університету, НФ ЄУ

Для можливостей студентів Нетішинської філії Європейського університету облаштовані широкі аудиторії, облаштована бібліотека. ЇЇ фонд нараховує понад 4500 екземплярів наукової, методичної та учбової літератури. До можливостей студентства також література на електронних носіях та доступ до сітки Інтернет.

Отже, Нетішинська філія Європейського університету – продовжує традиції одного з найбільших приватних університетів України і надає міцні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!