Роздрукувати сторінку

Кам`янець-Подільська філія Європейського університету, КПФ ЕУ

« Назад

Формування будь-якого бізнесу залежить від Вашого уміння економічно думати та діяти. А для цього вам необхідні особливості знання з економіки. Їх ви маєте змогу одержати, здобуваючи освіту у Кам’янець-Подільській філії Європейського університету.

Кам`янець-Подільська філія Європейського університету, КПФ ЕУ

Важливою характеристикою діяльності закладу є високий рівень сформованості, компетентності професорсько-педагогічного колективу, їх вимогливість до якості знань, толерантність та шана до студентів.

Кам’янець-Подільська філія ПВНЗ «Європейський університет» сформована відповідно 18 січня 2001 року на основі розпорядження № 8 вп ректора проф. Тимошенка І. І. та постановою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради № 151 від 19.02.2001 року.

На даний момент, Кам’янець-Подільська філія – модерний вищий учбовий заклад з гарною матеріально-технічною структурою, учбово-методичним та кадровим забезпеченням. У філії створений потрібний аудиторний фонд, 2 комп’ютерних кабінети з Інтернет мережею, читальний зал та цілком облаштована бібліотека модерною учбово-науковою літературою, студентське кафе, спортивна структура, оздоблено зали для дозвілля студентів під час перерв.

КПФ ЕУ

Історія заснування Кам`янець-Подільської філії Європейського університету

18 січня 2001 року, згідно з указом ректора № 8-вп було утворено філію Європейського університету фінансів, інформаційних структур, менеджменту і бізнесу у м. Кам’янці-Подільському, місті, що є історико-архітектурним заповідником, одним із найчудовіших регіонів нашої держави.

На той час філія була розміщена в будівлі закладу - колегіумі № 4, який розташовувався по вул. Івана Франка,10.

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради постановою від 19 лютого 2001 року за № 151 узгодив утворення філії у м. Кам’янці-Подільському. 1 вересня 2001 року філія здійснила свою роботу.

Справжнє формування філії можна віднести до 2007 року:

- за егіди керівника університету проф. Тимошенка І.І. філія купила персональну будівлю загальною територією 1760 кв. м і, вже з 2007 року, учбовий заклад має свою персональну будівлю;

- здійснено повний ремонт будівлі, поміняно всі вікна, облаштовано лекційні кабінети, класи, бібліотеку, читальний зал 2 комп’ютерні аудиторії, студентський кафетерій, медпункт, рекреації, спортивний зал, спортивний майданчик.

Здійснена діяльність за термін з 2003 по 2007 роки надала змогу філії якісно провести кваліфікацію в 2008 році з усіх спеціалізацій та напрямків формування спеціалістів. З вересня 2007 року філія вже діяла як установа, що відповідає усім законодавчим потребам МОН України.

На даний період у закладі проводиться формування спеціалістів за такими кваліфікаціями та напрямками згідно з навчально-спеціалізованими рангами та сертифікаційними наборами:

- економіка та підприємництво:

а) «Фінанси і кредит», сертифікований набір 20 чоловік;

б) «Фінанси і кредит», 15 чоловік заочна форма;

- менеджмент і адміністрування:

а) «Організація виробництва», сертифікований набір 30 чоловік.

Кам`янець-Подільська філія Європейського університету, КПФ ЕУ

Матеріально-технічна структура Кам`янець-Подільської філії Європейського університету

За термін з 2001 року по 2014 роки в закладі сформовано потрібну матеріально-технічну структуру. В установі діють: бібліотека та читальний зал на 30 чоловік, 2 комп’ютерних кабінети в чисельності 26 ПК, що поєднані в мережу та під’єднані до структури Internet, освітні аудиторії, кафе, медичний пункт.

Усі учбові аудиторії, комп’ютерні кабінети та лабораторії забезпечені в цілковитому об’ємі устаткуванням, потрібним для створення та здійснення учбового процесу.

В гарному стані у філії спортивна структура: спортивний майданчик територією 2240 кв. м. та спортивний зал територією 155 кв. м. Спортивна структура закладу, за активної діяльності педагога фізичного виховання Лабатюка А. А. забезпечена всім потрібним устаткуванням та кожного разу застосовується при здійсненні учбових занять, різних спортивних турнірів, естафет. Студенти із захопленням відвідують спортивні гуртки. На даний час студенти філії – призери області та України з кікбоксінгу.

Педагогічний колектив КПФ ЄУ

Для проведення навчальної роботи по формуванні спеціалістів у Кам’янець-Подільській філії Європейського університету є потрібне кадрове забезпечення. В установі діє 24 педагогічних та науково-педагогічних співробітники. З них:

- науково-педагогічні робітники, що діють за основним місцем праці – 12 чоловік;

- науково-педагогічні співробітники, що діють на місцях сумісництва – 12 чоловік.

Учбові заняття з усіх предметів на І-V курсах відбуваються за кредитно-трансферною системою. Для поліпшення ефективності контролю знань педагогами закладу створили тести для поточного та підсумкового контролю умінь студентів. Тести є на електронних та паперових носіях. У викладанні предметів викладачами закладу застосовуються модерні форми і засоби та технології навчання з застосуванням технічних засобів.

В 2005 році, згідно з девізом Європейського університету «Вчись, працюючи!» та з ціллю забезпечення здійснення студентами учбової, виробничої практики, створення курсових, дипломних робіт їх подальшого працевлаштування, заклад уклав договори про працю з управліннями виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, закладами, організаціями, банками міста. Поміж них: управління охорони здоров’я, підрозділами банків у Кам’янець-Подільську.

Здійснена діяльність дала позитивні підсумками. На даний період випускники філії є робітниками всіх перечисленних вище організацій, установ, банків.

А в 2008 році філія уклала договір про працю із загальноосвітніми учбовими установами: Гімназією № 14 (керівник Кірик Микола Михайлович) та з НВК № 13 (керівник Кішко Валерій Петрович).

Здійснена діяльність надала змогу рекламувати Кам’янець-Подільську філію серед міських загальноосвітніх учбових закладів.

В складі закладу гідне місце посідає учбова частина, яка забезпечує документальний супровід студентів очної та заочної форм освіти.

Наявний обсяг учбових матеріалів цілком відповідає сертифікаційним вимогам і надає змогу студентам отримувати якісну освіту.

Отже, Кам’янець-Подільська філія Європейського університету – це сучасний заклад, який завжди користується популярністю у студентів.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!