Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 30. Кам`янець-Подільська філія Національного університету державної податкової служби України, КПФ НУДПСУ

Кам`янець-Подільська філія Національного університету державної податкової служби України, КПФ НУДПСУ

« Назад

Кам’янець–Подільська філія Національного університету державної податкової служби України існує з 2003 року і проводить формування бакалаврів і спеціалістів для податкових структур, фінансових управлінь обл- та райдержадміністрацій, митних служб Західного регіону країни за заочною формою навчання на комерційній основі.

Кам`янець-Подільська філія Національного університету державної податкової служби України, КПФ НУДПСУ

Контакти КПФ НУДПСУ

Адрес: вул. Микити Годованця, 1, м. Кам’янець – Подільський, Хмельницька обл., Україна, 32300.

Філія має два навчальні корпуси з сучасними аудиторіями, 4 комп’ютерних кабінети, методкабінет, бібліотеку, їдальню, медпункт. Комп’ютерні аудиторії об’єднані локальною мережею і мають реальне програмне забезпечення, що дає змогу здійснювати практичну підготовку студентів.

У Філії налічується 97 комп’ютерів, з них 80 застосовується в учбовому процесі. Студенти мають змогу виходу в Інтернет, використання в навчальній та дослідній роботі електронних посібників, конспектів лекцій, матеріалів дистанційної освіти, відеофільмів та ін.

Учбово-виховний процес у підрозділі забезпечують 44 науково-педагогічних співробітників з яких:

- докт. економічних наук, 2 професори;

- канд. економічних наук, 10 доценти;

- канд. історичних наук, 2 доценти;

- канд. педагогічних наук, 2 доценти;

- канд. фізико-математичних 2 наук, доценти;

- канд. юридичних наук, 1 доцент;

- Заслужений юрист 1 України;

- доцент з проблем безпеки 1 життєдіяльності;

- старші викладачі, практичні;

- працівники фіскальної служби, фінансових установ, суду і прокуратури Кам’янця-Подільського.

За роки становлення філія підготувала 1115 бакалаврів 970 спеціалістів з оподаткування, обліку і аудиту, фінансів та правознавства.

КПФ НУДПСУ

Керівництво Кам`янець-Подільської філії Національного університету державної податкової служби України

З моменту заснування Кам’янець – Подільську філію очолює директор, доц. кафедри техногенно - екологічної безпеки НУДПСУ Савчук Анатолій Миколайович, автор багатьох підручників, навчальних посібників України з проблем охорони праці, цивільного захисту населення з грифом МОН України.

Кам`янець-Подільська філія Національного університету державної податкової служби України, КПФ НУДПСУ

Напрями підготовки Кам`янець-Подільська філія НУДПСУ

Згідно ліцензії серії АЕ № 527452 МОН України від 25.11.2014 р. Кам’янець-Подільська філія НУДПСУ має право на підготовку бакалаврів і спеціалістів сфери знань 0305 «Економіка та підприємництво».

У 2015 році право поступати до Кам’янець–Подільської філії НУДПСУ мають жителі, які отримали повну загальну середню освіту і здійснили тести ЗНО саме у цьому році. Які саме сертифікати має подати абітурієнт у відбіркову комісію підрозділу? На дві кваліфікації «Фінанси і кредит», «Облік і аудит» вони суміжні:

• українська мова та література (базовий);

• математика (базовий), профільний;

 • історія України.

Вступники на основі молодшого спеціаліста традиційно зараховуються на третій курс навчання з обов’язковими фаховими тестовими випробуваннями.

Кам`янець-Подільська філія Національного університету державної податкової служби України

Зміст діяльності Кам’янець-Подільської філії

За період діяльності філія перетворилась в брендовий навчальний заклад Кам’янеччини, конкурентоспроможний опорний пункт НУДПСУ в Західному регіоні держави. Сформувався колектив однодумців, які в змозі виконати будь-які навчальні та наукові завдання центрального офісу

Філія разом з кафедрами Національного університету ДПС України, Науково - дослідним центром з питань оподаткування, Науково – дослідним інститутом фінансового права, працівниками контролюючих органів ДФС України організовує та проводить конференції, семінари, круглі столи для бухгалтерів, платників податків з ціллю ознайомлення з новаціями податкового законодавства.

Працівники і адміністрація Філії проводять активну профорієнтаційну діяльність серед випускників шкіл, населення західних областей України, зокрема відвідують школи, разом із студентами коледжу на ярмарках професій.

Гарною традицією Філії є підтримка та допомога дитячому будинку «Малятко» та інтернату для людей похилого віку «Надія».

Якщо хочете отримати якісну вищу економічну та юридичну освіту – звертайтесь у Кам’янець-Подільську Філію!

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!