Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 29. Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, ХКК ХКТЕІ

Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, ХКК ХКТЕІ

« Назад

Хмельницький кооперативний коледж ХКТЕІ проводить формування молодших фахівців за 6-ма кваліфікаціями.

Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, ХКК ХКТЕІ

Контакти ХКК ХКТЕІ

Номер: (022) 79-55-68, 65-65-82.

Адрес: м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 3.

Сайт: http://www.xktei.km.ua/koledzh.

E-mail: info@xktei.km.ua.

ХКК ХКТЕІ

Спеціальності Хмельницького кооперативного коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

- Бухгалтерський облік

Бухгалтер - одна з найпопулярніших спеціальностей. Він високоосвічений знавець юридичних актів, економіст-аналітик з проблем матеріальних, фінансових ресурсів, зарплати, ціноутворення, тонкий психолог, дипломат. Студент закладу з дипломом бухгалтера діє в установах, організаціях торгівлі, ресторанного господарства, заготівель, транспорту.

Займає місця бухгалтера, головного бухгалтера, аудитора, банкіра, податкового інспектора, інспектора-ревізора. Оволодіння комп'ютерною технікою та інформаційними системами і технологіями обліку надає перспективу майбутнім спеціалістам проводити бухгалтерський облік в умовах автоматизованої обробки інформації.

- Товарознавство та комерційна робота

Кваліфікація: Товарознавство в митній галузі.

Товарознавець-комерсант - центральна фігура торговельного бізнесу. Включення України в СОТ, прихід на внутрішній ринок закордонних і світових торговельних корпорацій, які створюють на ньому свої відділення, підрозділи, створюють супермаркети та інші організації роздрібної та гуртової торгівлі, створили потребу у формуванні напрямку: Товарознавство в митній галузі.

За масштабами працевлаштування галузь торгівлі поступається тільки промисловості, а на певних територіях перевищує. Студенти мають змогу займати місця товарознавця, торговельного директора, торговельного агента, митного брокера, декларанта, агента з передачі вантажів на прикордонній станції, торговельного брокера на організаціях гуртової та роздрібної торгівлі, в області посередницьких послуг, в закладах торгівлі, які проводять зовнішньоекономічну роботу, на митниці.

- Здійснення обслуговування в установах ресторанного господарства і торгівлі

Здійснення обслуговування населення - це дії, функції, пов'язані з задоволенням вимог та необхідностей людей на засадах модерного менеджменту.

Опанування інформаційних технологій у менеджменті, психології та етики ділової комунікації, маркетингу, фінансів, бухгалтерського обліку, здійсненні обслуговування відвідувачів в організаціях торгівлі і ресторанного господарства надає змогу студентам бути конкурентноздатними на ринку праці.

Здобути репутацію спеціаліста нададуть допомогу посади менеджера відділення в гуртовій та роздрібній торгівлі, інспектора з контролю якості товарів, адміністратора, метрдотеля, інженера з кадрів, агента з постачання, організатора бізнесу та реклами.

- Маркетингова робота

Серед понять, що стали характеристикою модерного бізнесу, плідне місце посідає маркетинг. Велика кількість людей вважає, що маркетинг - це продаж та реклама, насправді це не так. Маркетинг (від англ.) - ринок.

Орієнтир сьогоднішнього ринку - споживач, а досконале знання його необхідностей щодо виготовлення та постачання товарів - єдина змога забезпечити прибуткову роботу організацій.

Тільки спеціалісти таких визначних в наш період спеціалізацій, як маркетолог, франчайзер, мерчандайзер, промоутер, дадуть можливість покупцям зовсім по-іншому відчувати себе при виборі товарів, змінивши цей процес на захоплююче заняття. Той, хто досконало і всесторонньо володіє маркетингом, має великі позитиви у бізнесі.

Області місця роботи - в закладах торгівлі, виробничих організаціях, ресторанної сфери, банківській, страховій і біржовій галузі, на ринку цінних паперів, у світових фірмах, в установах побутового обслуговування, торгово-промисловій палаті.

- Фінанси і кредит

Фінансист - одна з більш визначних та елітних спеціалізацій у світі. Він управляє рухом грошових потоків, розглядає фінансову звітність в організації, володіє валютним законодавством.

Студенти кваліфікації "Фінанси і кредит" одержують міцні знання в сфері економіки організацій, бухгалтерського обліку, менеджменту, що дає можливість їм вирішувати обґрунтовані проблеми в галузі грошового обігу.

Мають змогу діяти у фінансових та податкових структурах, страхових закладах, в організаціях різноманітних форм власності на таких місцях: фінансиста, брокера з цінних паперів, інспектора з експорту, кредитного інспектора, митного інспектора.

Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, ХКК ХКТЕІ

Співпраця Хмельницький кооперативний коледж ХКТЕІ з установами вищих рангів кваліфікації

Випускники Хмельницького кооперативного коледжу ХКТЕІ зможуть здобувати освіту за зменшеною тривалістю у ХКТЕІ до освітньо-спеціалізованого рангу бакалавр, спеціаліст.

ХКК ХКТЕІ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Економіка та підприємництво;

- Менеджмент і адміністрування;

- Сфера обслуговування.

Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

Отже, ХКК ХКТЕІ – це сучасний заклад освіти, який завжди радо вітає все нових і нових студентів у своїх лавах.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!