Роздрукувати сторінку

Фінансово-економічний коледж Хмельницького економічного університету, ФЕК ХЕУ

« Назад

Фінансово-економічний коледж є важливим відділенням Хмельницького економічного університету, ціллю якого є формування спеціалістів нової генерації з міцними знаннями економіки і твердими практичними здібностями.

Фінансово-економічний коледж Хмельницького економічного університету, ФЕК ХЕУ

Згуртований педагогічний колектив закладу направляє свої сили на плідну діяльність в модерному колі наукової та навчальної роботи, піклується про формування високоосвічених спеціалістів економічних кваліфікацій, забезпечує міжнародний рівень знань та культуру становлення молодих людей.

Контакти Фінансово-економічного коледжу

Адреса: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 17.

Телефон: (0382) 664-787.

Сайт: fec.km.ua.

ФЕК ХЕУ

Історія Фінансово-економічного коледжу Хмельницького економічного університету

Фінансово-економічний коледж створено керівником Хмельницького економічного університету Смоленюком П. С. у 2003 р. (розпорядження № 70-к від 18 березня 2003 р.) як функціональне відділення університету.

Першим керівником закладу стала людина, яка приклала багато зусиль для його формування – Терещенко О. І. Економіст за спеціальністю та організатор за покликанням, Олександр Іванович за невеликий проміжок часу зумів згуртувати навколо себе дійсних професіоналів та прихильників своєї праці. І вже 1 вересня 2003 року до навчання приступило 40 студентів Фінансово-економічного коледжу, які здобували освіту за чотирма кваліфікаціями:

• фінанси;

• бухгалтерський облік;

• економіка організації;

• комерційна робота.

На той період учбовий процес відбувався на основі професійно-технічного училища № 11, де отримували повну загальну освіту І курс, а також за кошти аудиторного фонду університету, де здобували освіту ІІ та ІІІ курси коледжу.

Не беручи до уваги тяжку економічну ситуацію у державі вже у 2006 році Петру Степановичу важкими силами вдалося спорудити окреме приміщення для фінансово-економічного коледжу. 1 вересня 2007 року здійснилося святкове відкриття нової будівля за адресою вул. Сковороди, 17. За нові учбові парти сіли 100 студентів закладу.

У 2006 р. Фінансово-економічний коледж вдало здійснює першу свою кваліфікацію і вітає із одержанням диплому перших своїх студентів.

У 2009 р. заклад сертифікує ще одну спеціалізацію „Маркетингова робота”, а у 2010 р. після чергового вдалого сертифікування ще три нові та досить поширені кваліфікації „Інформаційна робота організації”, „Оціночна робота”, „Організація виробництва”.

Також в подальшому завдяки плідній праці співробітників коледжу та університету була створена нова кваліфікація "Туристичне обслуговування".

Продовжує славні традиції своїх попередників та надихає заклад новітніми ідеями теперішній керівник канд. економічних наук перспективний молодий діяч Смоленюк А. П.

Фінансово-економічний коледж Хмельницького економічного університету, ФЕК ХЕУ

Перелік спеціальностей Фінансово-економічного коледжу ХЕУ:

- економіка організацій;

- маркетингова робота;

- комерційна робота;

- фінанси і кредит;

- оціночна робота;

- бухгалтерський облік;

- туристичне обслуговування.

Форма освіти ФЕК ХЕУ:

- очна форма навчання;

- заочна форма навчання.

Фінансово-економічний коледж Хмельницького економічного університету

«Туристичне обслуговування» в ФЕК ХЕУ

Найбільш затребуваною кваліфікацією серед студентів є «Туристичне обслуговування.

Галузь туризму підтримує до 50 подібних сфер та утворює додаткові робочі місця. На даний час від туризму певною мірою залежить економіка більше 125 держав. Прибутки від туризму в деяких державах обраховуються мільярдами доларів.

Існування туристичної сфери в умовах збільшення розвитку глобалізаційних процесів і перспектив інтеграції вітчизняного туризму у міжнародну систему туристичної галузі вимагає від учбових закладів, які формують спеціалістів для цієї галузі, запровадження в учбовий процес та виробниче навчання і практику інноваційних методичних підходів та інтерактивних технологій. Саме вони спроможні досягнути позитивного підсумку в теоретичному навчанні і збільшити ефективність професійної підготовки майбутніх співробітників туристичної галузі.

Отримані знання і уміння створять перед студентами Фінансово-економічного коледжу двері туристичних організацій, комплексів, бюро подорожей та екскурсій.

Отже, ФЕК ХЕУ – це сучасний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!