Роздрукувати сторінку

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв, КПККМ

« Назад

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв - вищий учбовий заклад I рівня акредитації.

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв, КПККМ

Контакти КПККМ

Номер: (03849) 2-39-16.

Адрес: Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Зарванська, 3.

Сайт: http://kpkkim.km.ua.

E-mail: kp_uk@ukr.net.

Загальна інформація про Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв

На даний час Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв є осередком культури, оберегом модерної духовності, живою криницею наснаги для великої кількості поколінь. В учбовому закладі царить атмосфера креативності, в якій кожен почуває себе унікальним, вагомим, а його творчість втілюється в музику, пісню, полотно, танець, слово.

Новий ранг закладу, який він з недавніх пір одержав, стимулює колектив до ще більш напруженої діяльності, яка неможлива без органічного поєднання традицій минулого з планами на подальше.

Всі здобутки та успіхи - підсумок плідної і креативної співпраці педагогічного та студентського колективів. Заклад пишається своєю історією і з оптимізмом вдивляється в майбутнє. Сподівається і упевнений, що їм вистачить життєвої мудрості, наснаги, професійності, витримки та здоров'я.

КПККМ

Історія заснування КПККМ

80 років творчих пошуків — а за ними — далеко не прості роки, повні плідної роботи, окреслені постатями конкретних людей, хто, в першу чергу, сформував і покращує на даний час імідж учбового закладу.

Так розпочиналася історія. Витоками учбового закладу стала Кам'янець-Подільська музпрофшкола, яка в 1930 році була перейменована в школу формування спеціалістів для політосвітніх установ та загальноосвітніх шкіл, згодом в технікум політосвіти.

Друге народження. Технікум знову розпочав свою діяльність відповідно з урядовим розпорядженням від 01.08.1944 року. Навчання відбувалося на підрозділах бібліотечної та клубної роботи.

Зміна офіційних назв КПККМ:

• Технікум політосвіти (1930-1947 рр.);

• Технікум підготовки культурно-освітніх робітників (1947-1961 рр.);

• Культурно-освітнє училище (1961-1990 рр.);

• Училищі культури (1990-2009 рр.);

• Коледж культури і мистецтв (Грудень 2009 р.).

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв, КПККМ

Керівники Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв

Славну сторінку в історію коледжу вписали директора: Коминек З. Р., талановитий скрипаль, педагог; Фещук М. Р., Ткачук А. Р., Легкобит П. А., яким випало керувати учбовим закладом в період його становлення і відновлення матеріально-технічної структури; Юрчишин В. С., понад 20 років очолював колектив, толерантний керівник, високопрофесійний викладач; Обельчак А. Р., заслужений діяч культури України, музикант-професіонал, завдяки його організаторським якостям зросла інструментальна та матеріально-технічна структура учбового закладу; Станішевська Е. К., заслужений співробітник культури України, досвідчений педагог і керівник, випускниця учбового закладу, з її ініціативи були відкриті нові спеціальності, створена матеріально-технічна структура, зріс рівень науково-методичного забезпечення освітнього процесу.

Сьогодні коледж очолює Нелюбов Р. М., відмінник освіти України, студент учбового закладу. Його широкопрофільна діяльність, високий професіоналізм, викладацький талант, порядність і доброзичливість є зразком для педколективу. Йому належать ініціативи, втілення в життя яких і поставили заклад в ряд кращих учбових установ культурно-мистецької сфери України.

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв

Педагогічний колектив КПККМ

Коледж на даний час — це модерний учбовий заклад, який має високий креативний кадровий потенціал — 93 викладача, в тому числі 1 канд. філологічних наук, 1 заслужений діяч культури України, 1 заслужений науковець мистецтв України, 12 відмінників освіти України, 24 педагога-методиста, 7 старших педагогів та 15 педагогів вищої кваліфікації. У структурі педагогічного колективу — високоосвічені педагоги, кожен з них — це неординарна постать зі своїм розумовим потенціалом, високим рівнем професійної компетентності, музичними, організаторськими і педагогічними уміннями. Працюють неординарно, креативно і всіх їх поєднує любов до своїх студентів, високе почуття обов'язку, вміння об’єднати студентський колектив навколо захоплюючих креативних справ, сприяти одержанню студентами високих професійних знань.

Педагоги закладу залучалися до створення стандартів освіти та учбових планів — В. Червінська, С. Никитюк; виступали експертами учбової роботи інших освітніх закладів — Р. Нелюбов, І. Червінська, О. Павлюк, Н. Латюк, Ст. Чорнобиль, С. Луць, С. Никитюк; приймали участь в атестації співробітників міста та регіону — І. Червінська, О. Павлюк, Ст. Корчук, Т. Ляшук.

В колективі коледжу працюють 42 випускника: Р. Нелюбов, керівник коледжу; О. Павлюк, заступник керівника з учбово-виховної діяльності; Ст. Корчук, завідувач виробничим навчанням; викладачі — О. Боднар, В. Бойко, М. Вареницька, С. Гах, Н. Городиська, Л. Горна, С. Грек, Л. Григоркова, Н. Жданюк, Л. Казимірчук, Л. Климчук, В. Корчук, В. Красилич, О. Красилич, Т. Ляшук, Т. Манькевич, О. Новицька, Л. Остапюк, Л. Пилипчук, С. Пшинешнюк, М. Свідерський, В. Семенків, Т. Столаба, Р. Тимчук, Н. Яворницька; працівники бібліотеки — Л. Владико, Л. Осадчук, Т. Філіпчук; секретарі, лаборанти, працівники бухгалтерії — А. Абич, В. Блащук, М Желіховська, С. Коваль, О. Костецька, С. Костюк, Т. Матвіцька, Л. Матієшина, Р. Матієшин, В. Форкун.

За період становлення заклад сформував більше 8 тис. спеціалістів у сфері культури і мистецтва. Серед них — студенти, які обіймають високі державні посади, керують розвитком культури в регіоні та за її межами, удостоєні високими рангами і призами, мають значні здобутки у науковій роботі та виконавській майстерності, очолюють відомі художні колективи.

Отже, КПККМ – це сучасний заклад, який сьогодні готує високопрофесійних робітників.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!