Роздрукувати сторінку

Університет економіки і підприємництва, УЕП

« Назад

Університет економіки і підприємництва є сучасним і одним з перших комерційних вищих учбових закладів України. Університет діє з 1993 року, коли був відкритий Хмельницький економічний філіал Одеського інституту підприємництва і права. Сьогодні УЕП ліцензований III-IV рівнем акредитації, згідно з яким проводить формування високоосвічених спеціалістів за напрямом «Економіка та управління виробництвом».

Університет економіки і підприємництва, УЕП

В даний період в УЕП отримують освіту 2 тисячі студентів на 6-ти факультетах (факультети вищої математики та інформатики, фінансів, обліку і аудиту, економіки організацій, суспільних наук та мовної підготовки, менеджменту організацій). Діє військовий підрозділ. Навчання в очній і заочній формах. Хмельницький інститут економіки і підприємництва отримав державну акредитацію 4-го ступеня у 2010 році.

УЕП здійснює формування магістрів (економіка організацій, фінанси і кредит, менеджмент і адміністрування), фахівців (економіка організацій, фінанси і кредит, бухгалтерський облік і аудит, менеджмент та адміністрування), бакалаврів (економіка організацій, фінанси і кредит, бухгалтерський облік і аудит, менеджмент). Крім того, в 2000 році утворений Економічний коледж як структурний підрозділ університету. Одним з пріоритетних напрямків освітньої роботи закладу є навчання фахівців-практиків середньої ланки зі ступенем «молодший спеціаліст». Вступити до коледжу можна після 9-го та 11-го класів. Форма навчання – денна. Випускники коледжу за бажанням можуть одержати вищу освіту, вже маючи на руках спеціальність, продовживши навчання на 3-му курсі УЕП.

Напрями навчання в УЕП:

- Математика;

- Економіка, менеджмент, маркетинг.

Контакти Університету економіки і підприємництва

Адреса: м. Хмельницький, Львівське шосе, 51/2.

Телефон: 8 (0382) 22-51-33, 72-82-50.

УЕП

Загальна інформація про Хмельницький університет економіки і підприємництва (УЕП)

Хмельницький університет економіки і підприємництва, організований в 1993 році, є собою сучасний освітній заклад, що здійснює підготовку за найбільш затребуваними спеціальностями на ринку праці. Установа знаходиться у приватній формі власності і пропонує навчання на платній основі. В університеті організована військова кафедра, іногороднім студентам надається житло. Для освоєння ключових особливостей майбутньої професії існує підготовче відділення, по закінченні якого абітурієнт без праці може стиснути вступне тестування до ВНЗ. Сьогодні на студентських лавах університету числяться 2000 осіб, що одержують підготовку на денній та заочній формах навчання. На даний період установа є володарем найвищого рівня акредитації.

Університет економіки і підприємництва, УЕП

Міжнародна співпраця УЕП

УЕП славиться тісним міжнародним співробітництвом з багатьма профільними організаціями та навчальними закладами Європи та США. У їх числі Вища школа бізнесу в Польщі, Університет Станіслаус в США, Український вільний університет у Німеччині.

Все це буде сприяти тому, що протягом навчання студенти будуть мати можливості для стажування, навчання та здійснення практики за кордоном. Вони зможуть приймати участь у програмах обмінів з вузами-партнерами.

Крім того, УЕП встановлює зв'язки з українсько-американським гуманітарним інститутом "Вісконський міжнародний Університет (США) в Україні", який розробляє проблеми гуманітарної підготовки фахівців. Університет є колективним членом Міжнародної Кадрової Академії, акредитованої при Європейський центр вищої освіти ЮНЕСКО та Ради Європи. Таким чином, міжнародні зв'язки, що розширюються і зміцнюються, сприяють поліпшенню підготовки спеціалістів і підвищення рівня науково-дослідної діяльності педагогів і студентів університету.

Налагоджено співпрацю з Міжнародною Кадровою Академією. Базуючись на взаємовигідній співпраці, такі зв'язки дозволяють підвищувати рівень науково-дослідної діяльності та кваліфікації викладацького складу.

Сьогодні університет пропонує абітурієнтам навчання за такими кваліфікаціями:

- економіка підприємства;

- облік і аудит;

- фінанси і кредит;

- менеджмент.

В структуру Університету економіки і підприємництва сьогодні входять наступні компоненти:

- коледж;

- Навчальний відділ;

- Заочний підрозділ;

- Кафедра економіки підприємництва;

- Кафедра менеджменту організації;

- Кафедра обліку, аудиту і фінансів;

- Кафедра суспільних наук та мовної підготовки;

- Кафедра вищої математики та інформатики;

- Військова кафедра.

На сьогоднішньому етапі в УЕП трудяться 10 професорів, докт. наук, 44 доцента, канд. наук, 34 старших викладача. Навчання у вузі на денному та заочному відділеннях проходять більше 2000 студентів, чисельність яких з кожним роком збільшується.

У розпорядженні ВНЗ є хороша матеріально-технічна та учбово-методична база, багата бібліотека. Створені всі потрібні умови для проведення учбового процесу на відповідному рівні.

Університет економіки і підприємництва

Науково-дослідна робота студентів Хмельницького університету економіки і підприємництва

Початковою школою наукового зростання майбутнього спеціаліста є прищеплення зацікавлення до наукової праці. Тому в УЕП на даний період діють студентські наукові секції з різноманітних напрямків наукової роботи, де студенти навчаються аналізувати наукові джерела, створювати наукові доповіді, виступати перед аудиторією. На старших курсах студенти приєднуються до здійснення наукових тематик кафедр, під час виконання бакалаврської та магістерської роботи, контактують з науковцями, ознайомлюються із модерними напрямками науки, а різноманітні конференції, конкурси та олімпіади, як в університеті, так і за його кордонами підбивають результати такої креативної діяльності. На загальноукраїнських та регіональних конкурсах студентських наукових робіт, а також олімпіадах творча та наукова діяльність студентів університету кожного року оцінюється на високому рівні.

Отже, Університет економіки та підприємництва – це сучасний заклад, який надає міцні знання своїм студентам, роблячи їх конкурентоздатними на ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!