Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 21. Шепетівський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, Шепетівський технікум ПДАТУ

Шепетівський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, Шепетівський технікум ПДАТУ

« Назад

Шепетівський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету - вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації.

Шепетівський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, Шепетівський технікум ПДАТУ

Історія про Шепетівський технікум ПДАТУ

Шепетівський технікум ПДАТУ розміщений в центрі міста корчагінської слави Шепетівки.

Шепетівський технікум був створений у 1938 році в с. Гнатівці Меджибізького р-ну Хмельницької обл. У той період колгоспи і радгоспи вдало здійснювали завдання комуністичної партії і уряду із виготовлення аграрної продукції, але довершено здійсненого обліку в господарствах ще не було через брак потрібної чисельності високоосвічених бухгалтерів. В с. Гнатівці учбове приміщення закладу розташовувався в одноповерховому будинку, де здобували освіту чотири групи загальною чисельністю 120 учнів. При закладі були будівлі для життя учнів, їдальня, клуб, баня, але всі ці будівлі були не пристосовані, крім того їх було мало для здійснення учбово-виховного процесу.

Кожного року чисельність студентів підвищувалася. Класних кабінетів для здійснення занять стало бракувати, навчання відбувалося у дві зміни. Ось чому у 1940 році заклад був переміщений з с. Гнатівці в с. Кривовілля Теофіпольського р-ну, де умови були дещо кращими. Учбове приміщення, гуртожиток, їдальня, квартири для педагогів були розміщені в чарівному парку. Одразу було сформовано кабінети: фізики, української мови і літератури, біології і кабінет соціалістичного обліку. Класи швидко збагачувалися наочними підручниками, збільшувався бібліотечний фонд, було куплено меблі.

Історія закладу нараховує приблизно 60 років, 50 років, з яких установа діє в м. Шепетівка.

В м. Шепетівці технікум був розміщений в частині будівлі районної Ради, де було сформовано 11 класних кімнат, зал для спортивних уроків та художньої творчості студентів.

Робота заочного підрозділу веде початок з 1953 року.

За роки становлення заочного підрозділу у закладі отримали освіту приблизно 9000 чоловік.

Відповідно до постанови Міністерства аграрного господарства СРСР №259 від 27.06.1955 року і розпорядженням Міністерства аграрного господарства УРСР №385 від 09.07.1955 року установу реорганізовано в Шепетівський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку. Керував учбовою установою на той період Василюк М.Д. (1955 – 1957 рр.).

За невеликий проміжок часу було створено 5 аудиторій, понад 10 учбових кабінетів, збудовано і обладнано спортивний зал і спортивну територію. Розпочала роботу бібліотека з читальним залом.

За розпорядженням Міністерства сільськогосподарської політики України №597 від 02.11.2005 року «Про формування відокремлених функціональних відділів ПДАТУ» учбовий заклад перейменовано у окреме функціональне відділення з назвою Шепетівський технікум ПДАТУ.

За період становлення заклад сформував більше 14 тис. спеціалістів аграрного виробництва, які вдало діють в усіх регіонах України, а також держав СНД.

Багато з них на даний період посідають відповідальні посади в апаратах державних організацій і установ, стали директорами і визначними фахівцями підприємств, установ, органів влади.

Шепетівський технікум ПДАТУ

Загальна інформація про Шепетівський технікум ПДАТУ

Шепетівський технікум формує спеціалістів за навчально-спеціалізованим рангом "молодший фахівець" за кваліфікаціями:

- "Бухгалтерський облік";

- "Фінанси і кредит".

Головними функціональними відділеннями Шепетівського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету є:

- підрозділи очної форми навчання - "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит";

- заочний підрозділ за кваліфікацією "Бухгалтерський облік";

- відділення для формування учбово-виховного процесу та соціально-побутових умов: бібліотека, спортивно-оздоровча структура, гуртожитки, господарський комплекс.

Технікум з його функціональними відділеннями діє як єдиний учбово-виробничий комплекс.

Шепетівський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, Шепетівський технікум ПДАТУ

Матеріально-технічна структура Шепетівського технікуму ПДАТУ

- Навчання студентів відбувається в 18 спеціалізованих класах. До можливостей студентів два комп'ютерні кабінети (з виходом в Інтернет).

- Студентська бібліотека з читальним залом облаштована великим фондом учбової, наукової, художньої літератури та періодичними виданнями.

- Учбове приміщення.

- 2 гуртожитки на 400 чоловік (100% забезпечення студентів).

- Буфет, бібліотека, тренажерний зал.

- Допоміжні будівлі.

Шепетівський технікум ПДАТУ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Економіка підприємництво.

Технікум створений на державній формі власності і перебуває у підданстві Міністерству сільськогосподарської політики та продовольства України. Рівень кваліфікації - перший.

Молодь має широкі умови для занять фізкультурою і спортом. При класі фізвиховання діють волейбольна, баскетбольна, футбольна та інші гуртки, якими управляють освічені педагоги-тренери.

В закладі на двох підрозділах за кваліфікаціями здобуває освіту понад 600 студентів.

Учбовий заклад надає освітні послуги для одержання робітничої спеціалізації «Оператор комп’ютерного набору».

Для отримання ступеневої освіти за розпорядженням Міністерства сільськогосподарської політики України №257 від 01.08.2003 року на основі закладу сформовано учбово-консультаційний пункт ПДАТУ, де студенти закладу мають змогу продовжити здобувати освіту за ОКР «бакалавр» та «спеціаліст» за кваліфікаціями «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» та «Менеджмент організацій».

Шепетівський технікум Подільського державного аграрно-технічного університету

Студенти закладу різноманітних періодів з великою шаною і теплотою згадують педагогів, які зробили плідний вклад у формування технікуму і підготовку спеціалістів для сільськогосподарського комплексу.

Отже, Шепетівський технікум ПДАТУ – це сучасний заклад, який формує високоосвічених спеціалістів для ринку праці України.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!