Роздрукувати сторінку

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат, КППЕТІ

« Назад

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат - вищий освітній заклад I-II рангів кваліфікації.

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат, КППЕТІ

Контакти КППЕТІ

Номер: (03849) 3-26-51, 3-26-72.

Адрес: Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Годованця, 13.

Сайт: http://peti.km.ua.

E-mail: technicum@kp.rel.com.ua.

Історія Кам'янець-Подільського планово-економічного технікум-інтерната

У кожній демократичній державі світу забезпечення доступу осіб з певними хибами до одержання повноцінної вищої освіти являється одним із головних положень суспільства і країни.

Професійна освіта молодих людей з певними фізичними здібностями - найбільш ефективний засіб збільшення їх соціального рангу і захищеності, для суспільства - це зменшення напруги на ринку праці, збільшення суспільної продуктивності, вирішення соціальних питань інвалідів.

40 років нас відокремлюють від того періоду, коли розпорядженням Міністерства соціального забезпечення РРФСР № 56 від 04.06. 1971 р. під егідою двічі героя Радянського Союзу, керівника Чернігівсько-Волинського партизанського об’єднання, в той час міністра соціального забезпечення УРСР О. Федорова, створено Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат для інвалідів. Було затверджено постанову - учбовий заклад має проводити формування молодших фахівців економічного напрямку для народного господарства України з кількості молодих людей з певними хибами.

У вересні 1971 року в учбовий заклад зачислено 60 студентів на кваліфікацію "Економіка і організація аграрного виробництва" і 60 студентів на кваліфікацію "Економіка і організація побутового обслуговування". З чисельності студентів створено 4 академічні групи.

Першим керівником закладу в 1971 році призначений В. Іустінова. У вересні 1971 року створено перший педколектив. До того часу він нараховував 12 викладачів. У 1974 році учбовий заклад надав путівку у самостійне життя першим 104 студентам.

У період з 1980 року по грудень 1986 р. керував педколективом технікуму-інтернату І. Слободян.

З 1986 року складом співробітників технікуму-інтернату керує В.Г. Цопа, Заслужений діяч освіти України, людина неабияких організаторських умінь, високоосвічений з сформованим почуттям нового. У листопаді 2008 року керівник учбового закладу Цопа В. Р. удостоєний відзнакою "За заслуги" III ступеня, в грудні 2009 року - нагородою Кам'янець-Подільської міської ради "Честь і слава".

У 1981 році заклад змінив специфіку навчання спеціалістів і провів набір студентів на кваліфікацію "Економіка і планування в сферах народного господарства (структура АПК)" і "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської роботи (структури АПК)".

З 2002 року заклад проводить формування молодших фахівців за фахом "Соціальна діяльність". При цьому учбовий заклад незмінно формує фахівців для економіки України - бухгалтерів і економістів.

КППЕТІ

Загальна інформація про КППЕТІ

За 40 років роботи учбовий заклад реорганізувався зі спеціалізованого освітнього закладу для дітей-інвалідів в модерний учбовий заклад з високою професійною репутацією і конкурентоспроможними студентами.

Історія установи насичена долями своїх студентів. За 40 років роботи учбовим закладом сформовано понад 4000 молодших фахівців для економічної сфери і близько 300 для соціальної. Заклад пишається своїми кращими студентами, які проявили себе і діють за покликанням у різноманітних сферах народного господарства України.

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат упевнено крокує і сміливо дивиться у подальшу долю.

Загальними силами викладачів, співробітників і студентів закладу продовжується творення своєї історії. Множаться досягнення, відповідально і цілеспрямовано виконуються поставленні завдання з навчання високоосвічених спеціалістів з чисельності молодих людей з певними вадами.

КППЕТІ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Соціальне забезпечення;

- Економіка та підприємництво.

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат, КППЕТІ

Структура виховної роботи Кам'янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату

Структура виховної роботи КППЕТІ – це система завдань, що розв’язує педколектив з ціллю виховання відповідальної, широкорозвиненої, національно спрямованої змінити своє життя на краще.

Роботу учбового закладу в цьому напрямі окреслюють Конституція України, Державна програма “Освіта” (Україна ХХІ віку), Закони України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, рекомендації Науково-методичного центру вищої совіти МОН України та інші законодавчі документи.

Педколектив діє над здобуттям головної цілі виховання студентської молоді – одержання молодим поколінням соціального досвіду, удосконалення духовних здобутків українського народу, здобутки високої культури, культури міжнародних відносин, становлення у молоді, не зважаючи на національну приналежність, персональних рис жителя Української держави, сформованої духовності, фізичної, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат

В учбовому закладі сформовані всі умови для становлення креативних умінь та творчостей студентів з певними вадами.

Отже, Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат – це заклад на сучасному ринку освіти, який формує висококваліфікованих фахівців з чисельності молодих людей з певними вадами.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!