Роздрукувати сторінку

Кам'янець-Подільське медичне училище, КПМУ

« Назад

Кам'янець-Подільське медичне училище було засновано понад 130 років назад. 28 грудня 1876 року Медична Рада Росії опублікувала розпорядження за яким «...в місті Кам'янці-Подільському Подільської губернії створили медичний заклад — повивальну школу на 12 учениць, тривалістю навчання 2 роки».

Кам'янець-Подільське медичне училище, КПМУ

За підсумками рейтингових досліджень 2010 року Президією Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління Кам'янець-Подільському медичному училищу присуджена почесна відзнака «Знак бездоганності» з врученням медалі і диплома, а також прийнято рішення нагородити директора училища Смольницьку Я. Д. вищою нагородою України Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці. Орден засновано на честь княжни Анни Ярославни для нагородження видатних жінок сучасної України і удостоюється за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, навчальній, культурній, благодійницькій та інших галузях суспільної роботи.

Кам'янець-Подільське медичне училище - вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації. Процес навчання в закладі відбувається відповідно до необхідностей модерного ринку праці. Колектив закладу з розумінням відноситься до існуючих у суспільстві проблем та піклується про те, щоб завжди був попит на фахівців, які були б забезпечені роботою і діяли в модерних лікувальних установах.

Випускники, які здобувають освіту за державні кошти, забезпечуються 100% роботою, діють на посадах, що відповідають сертифікованим вимогам. Простежується позитивна тенденція збільшення працевлаштування студентів.

Студенти є активними співучасниками учбового процесу.

Контакти КПМУ

Номер: (3849) 2-30-41.

Адрес: Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, 31.

Сайт: http://meduch22.ucoz.ru.

E-mail: meduch2@list.ru.

КПМУ

Навчання в Кам'янець-Подільському медичному училищі

Навчання в Кам'янець-Подільському медичному училищі — це не тільки оволодіння професією лаборанта, акушерки, фельдшера, але і формування особистості з високим рівнем моралі, загальної культури і почуття відповідальності за свою справу.

Випускники Кам'янець-Подільського медичного училища працюють у державних та комерційних лікувально-профілактичних установах України, навчаються в академіях і університетах.

Методичний кабінет закладу є осередком учбової, науково-методичної діяльності з педагогами та студентами. Зміст праці методичного кабінету закладу включає здійснення науково-практичних семінарів, панорам, методичних новинок, педагогічних турнірів за актуально-науковими темами, методичних вернісажів, засідань «Школи педагогічної творчості» із запрошенням науковців та медичних співробітників міста, фестивалів педагогічних ідей і знахідок за матеріалами передового, позитивного і перспективного досвіду діяльності педагогів.

За останні десятиліття у найстарішому навчальному закладі на Поділлі почалося нове життя, друга молодість училища. Завдяки старанням, наполегливій праці колективу викладачів і студентів реконструйовані та переобладнані майже всі кабінети і аудиторії училища, оновлені учбові кімнати на базах лікувально-профілактичних установ.

Кам'янець-Подільське медичне училище, КПМУ

Педагогічний колектив Кам'янець-Подільського медичного училища

Підготовку спеціалістів в училищі проводять високоосвічені викладачі. Серед них — педагоги-методисти, старші педагоги, фахівці вищої та першої спеціалізованої кваліфікації. Вони активно впроваджують в учбово-виховний процес інноваційні інформаційні технології, мультимедійні засоби, є авторами власних творчих лабораторій, навчальних посібників, міні-підручників, збірників. Викладачі нагороджені відзнаками «Відмінник народної освіти», «Відмінник охорони здоров'я», орденами і медалями.

На даний час в закладі здобуває освіту 660 студентів. Для них сформовані всі потрібні умови. Учбові кабінети і аудиторії відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, мають естетичне оформлення і сучасний дизайн. В лікувально-профілактичних установах міста та регіону для якісного здійснення практичних занять сформовано 9 навчальних кімнат.

До послуг студентів КПМУ:

- культурно-спортивний комплекс «Гіппократ», який об’єднує: ігровий, тренажерний зали, зали ЛФК та настільного тенісу, 2 спортивні майданчики, тир;

- гуртожиток на 280 місць;

- їдальня-кафе на 60 чоловік;

- сучасна бібліотека з читальним залом, 2 комп'ютерних класи з підключенням до мережі Інтернет;

- предметні гуртки та клуби за інтересами, гуртки художньої творчості, спортивні секції;

- курси масажу з отриманням диплома.

Викладачі та студенти навчального закладу ведуть різнобічну науково-дослідну роботу, проводять традиційні олімпіади «Люби і знай свою професію», «Кращий за професією», заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі Снідом.

Кам'янець-Подільське медичне училище

Виховна робота в Кам'янець-Подільському медичному училищі

Виховна робота в закладі має творчий, системний, комплексний характер. Важливим напрямком роботи серед студентів є підтримка органів самоврядування. Самоврядування в училищі відбувається через студентську раду, раду гуртожитку, студентський профком, старостат. Традиційними в училищі стали: День Знань, Свято останнього дзвоника, День студента, День медичного працівника, урочистості до Дня визволення міста від фашистських завойовників. День Перемоги, конкурс «Осінній дебют».

Стало доброю традицією щорічно проводити в училищі День донора. В цей день студенти училища дарують частку своєї крові, тепло свого серця заради життя інших людей. Кожного року в закладі проводяться конкурси "Базова навчальна група", "Краща методична циклова комісія", "Викладач року", "Куратор року". Багато випускників училища сьогодні працюють лікарями, очолюють відділення, продовжують свій шлях у науці.

Впевнено долаючи всі перешкоди і труднощі сьогодення, колектив училища бачить перед собою перспективи підготовки високоосвічених спеціалістів для системи охорони здоров'я.

Отже, Кам'янець-Подільське медичне училище – це сучасний заклад, який надає міцні ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!