Роздрукувати сторінку

Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, НТ ПДАТУ

« Назад

Новоушицький технікум ПДАТУ - вищий освітній заклад I-II рангів кваліфікації.

Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, НТ ПДАТУ

Контакти НТ ПДАТУ

Номер: (03847) 3-00-67.

Адрес: Хмельницька обл., смт. Нова Ушиця, вул. Подільська, 34.

Сайт: http://ntpu.org.ua.

E-mail: ntpu_@ukrpost.ua.

Загальна інформація про Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету

Новоушицький технікум ПДАТУ перебуває у підданстві Міністерства сільськогосподарської політики України.

Новоушицький технікум ПДАТУ розташовується в чарівному місці Поділля, на півдні Хмельницької області, смт. Нова Ушиця.

Історія закладу створювалася на початку 20-го віку. За 1904-1908 роки споруджено і створено на околиці Нової Ушиці ремісничий заклад, в якому учні з чисельності городян і селян здобували освіту слюсарній, токарній, ковальській, столярній справах. Пізніше, у 1918 році заклад реорганізовано на трирічну середню професійно-технічну школу, яка в 1930 році Радою Народних Комісарів була перейменована в Новоушицький технікум механізації аграрного господарства.

Така назва закладу існувала до 2005 року, коли відповідно до розпорядження Міністерства сільськогосподарської політики України заклад став окремим функціональним відділенням і одержав ім’я НТ ПДАТУ.

За свою понад 80-річну історію в закладі сформовано більше 14 тис. фахівців для виробництва.

Серед педагогів багато визначних майстрів своєї діяльності.

НТ ПДАТУ

Напрями навчання у Новоушицькому технікумі

НТ ПДАТУ здійснює формування молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Аграрне господарство і лісництво;

- Спорудження та архітектура;

- Техніка та енергетика аграрного виготовлення;

- Транспорт і транспортна структура;

- Енергетика та енергетичне машинобудування.

Студенти в лавах закладу мають змогу одержати робітничу спеціальність машиніста холодильних обладнань. Практичне навчання студентів відбувається в організаціях м’ясної і молочної галузі.

З 2002 року відбувається навчання за кваліфікацією "Монтаж встановлення обладнання і структур газопостачання". Студенти мають змогу діяти в установах, де застосовується природний або скраплений газ, а також в високоспеціалізованих організаціях з газифікації та газопостачання, майстрами з використання обладнання газових структур, керівниками котелень, техніками з використання та ремонту устаткування, відповідальним за газове господарство закладів.

В період освіти студенти мають змогу отримати робітничу кваліфікацію слюсаря з використання та ремонту газового обладнання. Практичне навчання відбувається на спеціалізованому учбовому полігоні закладу, визначних освітньо-практичних осередках та в спеціальних організаціях з газифікації та газопостачання.

На агрономічному підрозділі студенти одержують освіту за кваліфікаціями «Виготовлення і переробка продукції рослинництва» і «Лісове господарство».

Кваліфікація «Виготовлення і переробка продукції рослинництва» створена 1999 року. Студенти цієї кваліфікації опановують ефективно використовувати енергозберігаючі екологічні технології вирощування польових культур, використовувати раціональну структуру посівних територій, заходи сортової агротехніки, системи сівозмін, обробітку ґрунту, удобрення, меліорації, збереження і збільшення біологічної родючості ґрунтів.

Освіта міцно зв’язана з виробництвом: студенти здійснюють практику на учбових полях та в садах, в Подільській дослідній станції садівництва інституту садівництва УААН. Під час освіти студенти одержують робітничу тракспеціалізацію тракториста-машиніста.

З 2009 року відбувається навчання за кваліфікацією "Лісове господарство". Студенти діють в структурах зеленого будівництва житлових територій та лісового господарства України на місцях майстрів, техніків, керівників дільниць, помічників лісничих. Під час освіти студенти отримують професійну підготовку в сферах лісництва, техніки і технології лісовирощування, захисного лісорозведення, захисту і охорони лісу, лісової таксації і лісовпорядкування, технології лісокористування, економіки та організації лісового господарства.

Студенти кваліфікації "Лісове господарство" можуть працевлаштуватися на діяльність у державних лісових господарствах, спеціалізованих лісомисливських організаціях, в структурі екології та природних ресурсів. Під час освіти у закладі студенти отримують робітничу кваліфікацію – лісник.

Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету, НТ ПДАТУ

Виховна діяльність у Новоушицькому технікумі

Учбовий процес тісно пов'язаний з виховною діяльністю в закладі. Постійними є відкриті виховні заходи, які дають допомогу розвинути і сформувати дійсну особистість. При учбовому закладі діють секції художньої творчості та спортивні об’єднання. Проводяться екскурсії та поїздки визначними місцями нашої країни. Студенти приєднуються до краєзнавчої праці, опановують та досліджують історію учбового закладу. Студенти закладу обіймають переможні місця на фестивалях «Студент року» і «Софіївські зорі».

До можливостей студентів гуртожиток на 220 ліжко місць, розташований безпосередньо на території закладу, їдальня, в якій для створення страв застосовується продукція учбово-дослідного господарства.

Діє спортзал і комп’ютеризована бібліотека, 3 кабінети облаштовані модерною комп’ютерною технікою з виходом у мережу Інтернет.

Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету

Отже, з чудовим педколективом, креативними наставниками, доброзичливими і щирими студентами Новоушицький технікум робить усе для того, щоб досягати нових вершин, щоб студенти пишалися тим, що вони були студентами Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!