Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 12. Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій, КПКХП НУХТ

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій, КПКХП НУХТ

« Назад

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ є одним з визначних учбових закладів міста.

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій, КПКХП НУХТ

Контакти КПКХП НУХТ

Номер: (03849) 2-52-86, 2-32-96.

Адрес: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський, вул. Суворова, 2.

Сайт: http://www.cfi.kp.km.ua.

E-mail: kpkhp@i.ua.

Історія становлення Кам'янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій

У будівлі закладу з 1864 року перебувало жіноче училище духовного підрозділу для дочок священнослужителів, в якому здобувало освіту 200 учениць. Заклад формував педагогів для церковно-парафіяльних шкіл. Спочатку цю споруду відводили для монастиря, а пізніше воно було викуплено для училища. В 1885 - 1889 рр. спорудження було завершено, так що приміщення дещо збільшилося.

В 1928 році в приміщенні закладу було гуртожиток хімічного технікуму, а в 1930 році тут розташували на першому поверсі автодорожній заклад, а на другому поверсі — гуртожиток силікатного технікуму.

За розпорядженням Ради Міністрів УРСР від 14 вересня 1961 № 1335 Київський технікум харчової промисловості був переміщений в місто Кам'янець-Подільський. В закладі проводили формування студентів за кваліфікаціями: технологія консервування, технологія цукристих речовин, хлібопекарське і кондитерське виготовлення, бухгалтерський облік, механізація обліку й обчислювальних робіт.

У 1961 році приміщення віддали Кам'янець-Подільському технікуму харчової промисловості.

11 жовтня в закладі почалися заняття. Головний склад студентів був переведений з Києва.

У 1993 році заклад став коледжем і почав підготовку бакалаврів харчової сфери та інженерії.

У 2001 році в учбовому приміщенні закладу створено освітньо-консультаційний центр НУХТ (з 2007 року — Кам'янець-Подільський заочний підрозділ НУХТ). Студенти закладу, бакалаври та молодші фахівці, продовжують навчання на заочному підрозділі НУХТ.

У 2005 році заклад став функціональним відділенням Національного університету харчових технологій.

У 2007-2008 учбовому році в закладі здобуває освіту 777 студентів на очній формі навчання і 205 студентів на заочній з 9 кваліфікацій. Тут навчаються технологи та механіки, програмісти та бухгалтери, економісти і фінансисти для організацій харчової галузі України.

КПКХП НУХТ

Педагогічний склад Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ

Навчають студентів 84 викладачів, у т. ч.:

- 4 канд. наук;

- 16 педагогів-методистів;

- 38 педагогів вищої кваліфікації;

- 1 заслужений діяч освіти України;

- 1 удостоєні почесним рангом «Відмінник освіти України».

Прийом на навчання відбувається за кошти держбюджету та на комерційній основі. Колектив закладу продовжує діяльність з удосконалення учбово-виховного процесу, використовуючи нові методи і засоби навчання, які відповідають модерним потребам.

Матеріально-технічна структура КПКХП НУХТ

Класи і аудиторії збільшуються наочними примірниками та устаткуванням, яке виробляють студенти. Організація технічної творчості — це плідна праця педагогів, всього колективу закладу. Умілими руками студентів створюються моделі потокових ліній, агрегатів машин, використовуваних в учбовому процесі. Кожного разу здійснюються науково-практичні семінари, на яких студенти виступають з доповіддю про виконану дослідну та раціоналізаторську роботу на підприємствах.

Навчання студентів здійснюється у комфортних і світлих аудиторіях, із застосуванням інноваційних надбань. До можливостей студентів надано 21 кабінет, 21 аудиторія, 5 комп'ютерних класів, де облаштовано більше 130 комп'ютерів з виходом в глобальну мережу Internet. На території закладу знаходиться повноцінний стадіон з спортмайданчиками, будівля їдальні, майстерні.

Для проживання студентів з інших міст надається гуртожиток на 360 чоловік, розташований в новому будинку в 10 хвилинах від закладу. У будівлі гуртожитку розміщена бібліотека, у фондах якої перебуває понад 100 тис. екземплярів літератури.

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій, КПКХП НУХТ

Виховна робота Кам'янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій

Виховна діяльність в закладі відбувається на положеннях демократизму, застосування виховного потенціалу студентського самоврядування і направляється на забезпечення всебічного цілісного становлення особистості, спроможної до індивідуального мислення, суспільного вибору та життєдіяльності в персональному житті.

Через призму такого світосприйняття педколектив споруджує систему виховної діяльності, досліджує захоплюючі, змістові, неординарні форми і засоби.

З ціллю поєднання національно-патріотичного, морально-правового, розумово-духовного, трудового та професійного, естетичного, екологічного, фізичного виховання здійснюються тижні циклових комісій

Вільний час студентів сплановано так само детально, як і навчання, спортивні турніри, КВК та вечори художньої творчості - це постійне життя студентів закладу.

Серед майбутніх співробітників харчової галузі стали постійними бесіди і дебати, різні конкурси, зустрічі з захоплюючими людьми, турніри, тижні циклових комісій, тематичні вечори, вікторини, турніри на ранг найкращого фахівця.

Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій

З ціллю працевлаштування студентів в закладі сформовано відділення щодо надання роботи, проводиться постійна співпраця з міським, районним та обласним центрами зайнятості, установами та закладами, в яких відбувають виробничу практику студенти з майбутнім їх працевлаштуванням. Сформовано банк потенційних працедавців.

Отже, Кам'янець-Подільський коледж харчової промисловості має всі умови для формування високорозвинених фахівців.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!