Роздрукувати сторінку

Хмельницький політехнічний коледж, ХПК

« Назад

Хмельницький політехнічний коледж - вищий учбовий заклад I-II рангів кваліфікації.

Хмельницький політехнічний коледж, ХПК

Контакти ХПК

Номер: (038) 26-30-505.

Адрес: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 10.

Сайт: http://xpk.km.ua.

E-mail: hpk@ic.km.ua.

ХПК

Загальна інформація про Хмельницький політехнічний коледж

Хмельницький політехнічний коледж - вищий учбовий заклад першого рангу кваліфікації (сформований на основі бувшого Хмельницького електромеханічного технікуму), який формує спеціалістів для проведення практичної праці у галузі провадження професійної спрямованості кваліфікацій професійного рівня молодший спеціаліст. Заклад - один з найбільших не лише в обласному центрі, але й на Хмельниччині серед вищих учбових установ I-II рангів спеціалізації.

В закладі здобуває освіту 1200 студентів, з них понад 900 на очному підрозділі. Для формування високоосвічених спеціалістів сформована матеріальна структура з модерним обладнанням. У двох учбових приміщеннях - 47 класів і аудиторій. Надають допомогу студентам одержувати освіту на рівні сьогоднішніх потреб книжковий фонд бібліотеки закладу, який утворюється з більш ніж 100 тис. екземплярів освітньої літератури 9 комп'ютерних аудиторій, під’єднаних до мережі Internet. Три учбово-виробничі майстерні забезпечують здійснення усіх видів практики, сформована виробнича ділянка, на якій створюється необхідна продукція за договорами для установ і організацій міста.

В склад закладу включені підрозділи:

- "Інженерної механіки";

- "Комп'ютерних систем і мереж";

- "Програмування";

- "Економіки і менеджменту";

- "Заочний підрозділ".

Хмельницький політехнічний коледж, ХПК

Функціонують педагогічна і методична рада, 8 циклових комісій.

Освітньо-виховний процес створюють високоосвічені педагоги, поміж яких 33 педагога вищої кваліфікації, 12 педагогів мають ранг "Відмінник освіти України", 23 співробітника мають статус "Старший педагог", три педагоги-методисти, 5 педагогів навчаються в аспірантурі.

Більш ніж за 40 років роботи учбовий заклад сформував приблизно 10 тис. хлопців і дівчат, до речі, майже всі вони віднайшли своє місце в житті, діють за спеціальністю, обіймають управлінські місця, а деякі з них - навіть високі. Зокрема, В. О. Вікарчук - став керівником Красилівської районної держадміністрації, С. А. Василишин і В. Ф. Кацемір - докторами технічних наук, М. Е. Чайковський - керівником Хмельницького інституту соціальних технологій, С. М. Коліщак - директором громадської організації "Рідне місто".

Понад 20 випускників ХПК, отримавши вищу освіту, повернулися і діють в закладі педагогами та на інших місцях від заступника керівника до майстра виробничого навчання.

Хмельницький політехнічний коледж включений до структури учбово-науково-виробничих комплексів з Хмельницьким Національним університетом та Національним університетом "Львівська політехніка".

На основі закладу в 2003 р. сформовано учбово-методичний центр інституту дистанційної освіти Національного університету "Львівська політехніка", що дозволяє юнакам і дівчатам отримувати повну вищу освіту.

Хмельницький політехнічний коледж здійснює навчання молодших фахівців за такими кваліфікаціями:

- Інформатика та обчислювальна техніка;

- Машинобудування та матеріалообробка;

- Менеджмент і адміністрування;

- Транспорт і транспортна структура;

 - Економіка та підприємництво.

Хмельницький політехнічний коледж

Підготовчі курси ХПК

Хмельницький політехнічний коледж здійснює набір на підготовчі відділення для студентів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних учбових закладів.

Формування слухачів відбувається за такими предметами:

- українська мова та література;

- математика.

Термін навчання – 2,5 – 3 місяців.

На Підготовчих відділеннях Ви маєте змогу:

- отримати знання, які нададуть допомогу Вам бути студентом Хмельницького політехнічного коледжу;

- Збільшити оцінку з математики у школі;

- вдало скласти державну підсумкову атестацію з математики;

- ознайомитися з підрозділами і кваліфікаціями, для того щоб визначитися з вибором спеціальності;

- ознайомитися з педагогами та студентами, віднайти нових друзів.

Автомобільні курси у Хмельницькому політехнічному коледжі

Нарешті студенти та робітники закладу зможуть бути першокласними водіями! У лавах установи функціонує автошкола, де всі охочі не лише підготуються до складання екзамену в ДАІ, але і отримають уміння практичного водіння, потрібні для того, щоб упевнено відчувати себе на дорозі.

Класи автошколи обладнані модерною апаратурою: комп’ютерами, моделями автомобільних агрегатів, за допомогою яких кожен зможе не тільки почути, а й побачити на власні очі, як функціонує та чи інша система авто.

Характеристикою автошколи ХПК є персональний автодром, де кожен зможе відпрацювати водійські здібності.

Професіонали нададуть допомогу зрозуміти та вивчити правила дорожнього руху.

Найближчим часом у Хмельницькому політехнічному коледжі будуть створені курси по 1С Бухгалтерії.

Важливе завдання будь-яких курсів спеціальностей – надати змогу опанувати нову кваліфікацію або збільшити рівень знань по вже наявній спеціалізації. Також важливий час занять, в першу чергу для людей, які поважають свій час або мають щільний графік дня.

Отже, ХПК має всі умови для високоорганізованого навчання та становлення кожного професіонала.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!