Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 09. Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕК КНТЕУ

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕК КНТЕУ

« Назад

Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ - вищий освітній заклад I-II рангів кваліфікації.

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕК КНТЕУ

Контакти ХТЕК КНТЕУ

Номер: (038-22-2) 2-25-17, 2-22-04.

Адрес: м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 114.

Сайт: http://www.htek.km.ua.

E-mail: mail@ktek.km.ua.

ХТЕК КНТЕУ

Загальні характеристики Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ здійснив 46-ий учбовий рік, з них у складі Київського національного торговельно-економічного університету – 14-ий рік.

За період роботи сформовано більше 13 тис. спеціалістів для торгівлі, галузі ресторанного господарства, бюджетних організацій, установ і закладів різноманітних форм власності.

Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ - це модерний учбовий заклад з потужною матеріально-технічною структурою, висококваліфікованим викладацьким колективом, престижність якого збільшують його студенти.

Рейтинг учбового закладу за окресленням управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації - 3 місце поміж 15 учбових закладів регіону I рівня кваліфікації.

Беручи до уваги стратегічний курс Уряду України, колектив закладу направляє зусилля на майбутнє збільшення рівня якості навчання як засад забезпечення конкурентоспроможних студентів, становлення патріота, людини високої культури та активної життєвої позиції.

Головною проблемою, над якою діє педколектив закладу є здійснення триєдиного завдання по підготовці сьогоднішнього спеціаліста, а саме: оволодіння знаннями, навичками та придбання загальнолюдських особливостей методом запровадження інтерактивної моделі, розрахованої на застосування інноваційних учбових технологій, інформатизації, а також високу самоорганізацію учасників освітнього процесу.

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, ХТЕК КНТЕУ

Контакти Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ

З ціллю забезпечення зв'язків з установами, закладами та учбовими організаціями регіону, популяризації освітнього закладу та прозорості його роботи, затверджено угоду про товаришування з Хмельницьким культурно-просвітницьким центром "Просвіта"; Іванівським промислово-економічним коледжем (Росія); обласним управлінням з питань захисту прав споживачів у Хмельницькій області; Подільським культурно-просвітницьким центром Н. Реріха; КПК "Хмельницький обласний краєзнавчий музей"; взято участь у громадській акції "Флагмани освіти і науки України", і за підсумками її заклад удостоєний дипломом "За плідний вклад у формування іміджу освіти і науки України".

У регіональному рейтингу престижності у форматі турніру "Людина року" за результатами 2009 року в номінації "Вчений" призером стала керівник закладу, к. е. н. Трішкіна Н. В.

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Забезпечення учбового процесу в ХТЕК КНТЕУ

Якість педагогічного колективу є головним для формування конкурентоспроможних спеціалістів. За минулі роки підвищилася чисельність педагогів вищої кваліфікації, вчителів-методистів, дещо збільшилася чисельність магістрів і аспірантів.

В кадровій політиці, яка здійснюється керівництвом закладу продовжено акцент на якість діяльності педагога, збільшення його професійної творчості та приєднання до педагогічної праці в закладі молоді.

Якісний колектив педагогічних співробітників характеризується такими даними:

- канд. економічних наук - 1 чоловік (1,3%);

- спец. вищої кваліфікації - 39 осіб (45,9%) у тому числі педагогів-методистів - 19 чоловік (48,7%);

- спец. першої кваліфікації - 14 чоловік (16,5%);

- спец. другої кваліфікації – 12 осіб (14,1%);

- спеціаліст - 20 чоловік (23,5%).

Практичне навчання створюють 5 майстрів виробничого навчання, з них:

- вищої кваліфікації - 2 чоловіки;

- спеціаліст - 3 людини.

Всі педагоги діють за контрактом, що надає змогу збільшувати особисту відповідальність співробітників за якість педагогічної роботи.

Дослідження життєвих планів молоді, їхніх вподобань і пріоритетів є одним із засобів покращення організації профорієнтаційної діяльності в закладі та збільшення її ефективності.

Покращено та збільшено формування спеціалістів методом ступеневої освіти за інтегрованими планами з професійними ліцеями, училищами. Підвищився педагогічний експеримент щодо запровадження кредитно-трансферної системи організації учбового процесу, постійно відбуваються семінари з цієї проблеми.

Вдало здійснена у зазначені терміни акредитація кваліфікації "Виготовлення харчової продукції" (Технологія харчування). З врахуванням потреб на ринку праці обґрунтовано і створено підготовку за спеціалізаціями "Оператор комп'ютерного набору", "Продавець продовольчих товарів", "Продавець непродовольчих товарів".

Отже, першочергове завдання педагогічного колективу спрямована на організацію та здійснення ціленаправленої профорієнтаційної діяльності.

Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ здійснює навчання молодших фахівців за такими напрямами:

- Культура;

- Харчова галузь та переробка аграрної продукції;

- Економіка та підприємництво.

Отже, ХТЕК КНТЕУ – це модерний учбовий заклад, який завжди радо вітає у своїх лавах все нових студентів, забезпечуючи їх гідними знаннями та здібностями.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!