Роздрукувати сторінку

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж, КПІК

« Назад

ДВНЗ "Кам'янець-Подільський індустріальний коледж" - це модерний вищий учбовий заклад, популярний своїми студентами не лише на теренах України, але і за її кордонами.

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж, КПІК

Контакти КПІК

Номер: (03849) 2-33-83, 2-50-60.

Адрес: Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Суворова, 17.

Сайт: http://kpik.org.ua.

E-mail: industrial_k_p@ukrpost.ua.

КПІК

Історія заснування Кам'янець-Подільського індустріального коледжу

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж є спадкоємцем Кам'янець-Подільського індустріального технікуму, сформованого у 1945 р.

За розпорядженням МОН України від 7 листопада 2007р. заклад перейменований у державний вищий освітній заклад «Кам'янець-Подільський індустріальний коледж». Ціль роботи закладу лежить у високоякісному задоволенні необхідностей населення в навчальних послугах найвищого рівня, забезпеченні організацій, установ та закладів держави викокваліфікованими кадрами, всесторонньому формуванню молоді як особистості завдяки постійному застосуванню в учбово-виховному процесі новітніх навчальних технологій.

Кам'янець-Подільський індустріальний технікум був сформований розпорядженням Раднаркому СРСР і ЦК ВКП (б) в 1945 році.

Перша кваліфікація «Електроустаткування промислових організацій і установок» створена до нинішнього дня, і її студенти користуються великою популярністю на ринку праці. На потребу часу створилися нові кваліфікації: «Здійснена розробка родовищ корисних копалин», «Холодна обробка металів різанням», «Технологія в'яжучих матеріалів», «Геологія, дослідження та розвідка родовищ корисних копалин», «Гірнича електромеханіка», «Маркшейдерська діяльність» та інше.

На початку 90-х років минулого віку заклад, як і всі учбові установи України, терпіли важкі часи. Створювались питання з фінансуванням, працевлаштуванням студентів. Тому, беручи до уваги необхідності регіону і необхідності ринку, були відкриті нові кваліфікації: «Землевпорядкування», фахівці якого в даний час, дуже потрібні в народному господарстві, «Технологія обробки природного каменю», студенти якої стали першими в Україні високодипломованими фахівцями.

З початку 2000 року сформовано ще 4 нові спеціалізації: «Біржова робота», «Здійснення обслуговування в готелях і туристичних структурах», «Фінанси», «Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих структур».

Студенти — господарі свого закладу, вони полюбляють його, нагромаджують кращі традиції, дбають про покращення матеріально-технічної структури. До їх можливостей 83 кабінети і аудиторії, 3 майстерні, 3 спортивні зали, бібліотека з читальним залом, актовий зал, мінералогічний музей.

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж, КПІК

Матеріально-технічна структура КПІК

Вивчення інформатики та комп'ютерної техніки відбувається в 6 аудиторіях, обладнаних 79 комп'ютерами. Два гуртожитки цілком забезпечують необхідності студентів у житлі. Формування спеціалістів у закладі проводить високоосвічений, згуртований педколектив, в якому діє 115 педагогів. Працюючи в закладі, 4 педагоги захистили кандидатські дисертації, 10 — діють над дисертаціями, або є отримувачами при різноманітних ВНЗ III-IV рангів кваліфікації, 14 педагогів завершили магістратуру.

Творчим здобутком колективу педагогів є видання, програми, учбово-методичні посібники, статті методичного напрямку в педагогічних газетах і журналах. Для педколективу особливою є стабільність — багато педагогів, які завершили свого часу технікум, зараз працюють в коледжі.

Силами співробітників закладу написано колективну монографію «Літопис Кам'янець-Подільського індустріального технікуму». У закладі сформовано свій герб, створений прапор, гімн і видавничий засіб масової інформації — видання «Індустрія».

Міжнародна співпраця Кам'янець-Подільського індустріального коледжу

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж підтримує світові зв'язки. Студенти кваліфікації «Організація обслуговування в готелях і туристичних структурах» проходили стажування в Шотландії та Англії. Затверджено двосторонню угоду про товаришування з Ботошанським економічним коледжем (Румунія) і йде підготовка до укладення угоди про співтовариство з ліцеєм міста Бохня (Польща). 7 листопада 2007 технікум отримав ранг коледжу. Ця дата вкарбована в літописі «Індустрії» як початок новітньої історії славного і відомого в Україні учбового закладу.

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж

Виховна робота КПІК

Для студентів закладу в позанавчальний час сформовано багато цікавого. Для них безоплатно діють хореографічний гурток, секція вокального співу та клуби за захопленнями. На протязі минулих років значно збільшилася їх матеріальна структура. Свої здібності можна проявити під час різноманітних конкурсів. Щорічний турнір «Співучі голоси індустрії» відбувається в закладі щонайменше минулих 65 років. Це в один і той же час і концерт, і вистава. Протистояння між художніми колективами груп нового набору, а тепер збірними командами підрозділів, відбувається досить напружено. Стійкість, креативність та згуртованість команд удостоюється аплодисментами, призами та солодкими нагородами. Коли на вулиці морози, студентів гріє фестиваль «Кохання з першого погляду», а перше весняне шоу – «Міс Індустрія». Багаторічна практика показала, що найчарівніші дівчата здобувають освіту на економічному підрозділі. Для тих студенток, які гадають, що дівчину красить не тільки краса, але й інші характеристики, як то розум, кмітливість, розуміння закордонних мов, здійснюється турнір «Бізнес – леді». Представникам чоловічої статі більш до уподобання «Козацькі перегони». Це видовищні спортивні турніри між студентами відділень підрозділів перетягування каната.

Завдяки підтримці педагогів та художніх керівників, студенти закладу вдало виступають на різних міських конкурсах. Наприклад, Яворський І., Мартинюк А. стали найкращими студентами Хмельниччини в регіональному конкурсі.

Ініціатором і головним помічником в здійсненні виховних заходів є члени студентської ради. Студентське самоврядування в закладі має свої традиції та захоплюючий досвід праці. Голова студентської ради приходить на засідання методичної та педагогічної ради закладу, а також на засідання стипендіальної комісії. З 2003 року здійснилося запровадження громадської програми «Виховання студента – справа студентського колективу». Студентська рада закладу плідно товаришує з студентською радою гуртожитків. Кожного місяця відбуваються рейди з перевірки санітарного стану секцій та кімнат, де живуть студенти. Матеріали рейдів включаються в сатиричну стіннівку «Ганьба». Ця праця є першою сходинкою у становленні громадської та соціальної зрілості молоді. Студенти, які максимально виявляють і реалізовують спроможності лідера, запрошуються до співпраці у молодіжні громадські заклади міста.

Студенти-відмінники, які мають активну життєву позицію, нагороджуються іменними рангами, стипендією Верховної Ради України або званням «Кращий студент року». Пропозиції щодо удостоєння подаються членами студентської ради та завідувачами підрозділів, рішення про нагородження розглядається на засіданні педради.

Всі відомі події та креативні здобутки окреслюються у газеті «Індустрія». Вона публікується тиражем 500 екземплярові поширюється безкоштовно. Дописувачами газети є педагоги, робітники і студенти закладу.

Сьогоднішнє життя вимагає покращення і збільшення виховного процесу, тому колектив закладу кожного разу діє над становленням ефективної стратегії виховання, втілює в життя державні програми, заходи щодо їх використання. Педагоги мають велику надію, що випускники – завтрашні будівники економіки держави – одержують від «Alma-mater» безцінний дороговказ до істини.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!