Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області \ ЗВО (ВНЗ) Хмельницької області та їх рейтинг \ 06. Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, НАДПСУ

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, НАДПСУ

« Назад

Історія заснування Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, НАДПСУ

Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького — вищий державний учбовий заклад IV рангу кваліфікації. Розташований в м. Хмельницький.

У 1992 Розпорядженням Кабінету Міністрів України на основі Хмельницького вищого артилерійського командного училища ім. маршала артилерії М. Д. Яковлєва було сформовано Інститут Прикордонних військ України. У червні 1993 проведено перший випуск офіцерів-прикордонників, 90 офіцерів спрямовані в Прикордонні війська України. У липні того ж року проведено набір на перший курс інституту. 4 серпня 1995 Академії Прикордонних військ України надано ім'я Богдана Хмельницького.

1999 року заклад удостоєно рангу національного.

Заклад проводить формування спеціалістів — прикордонників для прикордонних структур України і ряду країн СНД: Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Таджикистану, Вірменії.

НАДПСУ

Контакти НАДПСУ

Адреса: місто Хмельницький, вул. Шевченка, 46.

Телефон: 8 (0382) 72-08-02, 69-02-00.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, НАДПСУ

Загальна інформація про Національну академію державної прикордонної служби України

На ринку навчальних послуг України НАДПСУ ім. Б. Хмельницького є престижним учбовим закладом, що проводить формування високоосвічених і затребуваних фахівців. НАДПСУ – ВНЗ державної форми власності, сертифікований IV рангом кваліфікації. Також в даний час на основі двосторонніх угод академія проводить підготовку спеціалістів для прикордонних структур держав СНД.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

В академії сьогодні проводиться навчання спеціалістів очної та заочної форми навчання таких учбово-спеціалізованих рангів: бакалавр, спеціаліст, магістр за кваліфікаціями:

- Військові науки;

- Охорона та захист державного кордону;

- Право;

- Філологія;

- Інженерна механіка.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, НАДПСУ

У структуру ВНЗ сьогодні входять управління, відділи та служби, 23 кафедри, 3 факультети, ад'юнктуру, докторантуру, центр формування і перепідготовки фахівців, відділення забезпечення учбового процесу.

За період становлення академії було підготовлено та випущено більше 5500 офіцерів, які вдало пройшли або проходять службу у відділеннях та частинах Державної прикордонної служби України, Внутрішніх військах Міністерства Внутрішніх справ, відділеннях Служби Безпеки України. Серед них 300 офіцерів було сформовано спеціально для прикордонних структур Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Таджикистану, Вірменії.

З 1994 до 2009 академія публікувала щоквартальний «Збірник наукових праць Національної академії Прикордонних військ України», з 2009 — «Вісник Національної академії державної прикордонної служби України».

НАДПСУ

Освітній процес НАДПСУ

Освітній в НАДПСУ ім. Б. Хмельницького здійснено згідно з потребами Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про Державну прикордонну службу України», «Про державний кордон України», Інструкції з створення, організації та здійснення учбового процесу в Національній академії Державної прикордонної служби України, інших законодавчих актів України з проблем вищої освіти.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького НАДПСУ

Свою роботу заклад проводить згідно з Державною програмою в галузі вищої освіти, яка спрямована на міжнародні стандарти. Окреслення головних напрямів становлення системи формування офіцерських кадрів з врахуванням перспективи становлення прикордонного відомства України та модерні специфіки оперативно-службової роботи органів охорони державного кордону є стратегічним резервом Державної прикордонної служби України та багатовимірним полем її включення до міжнародних прикордонних структур.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Матеріально-технічна структура Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Високоякісне здійснення навчання зі слухачами, курсантами та студентами формує модерна учбово-матеріальна структура академії.

НАДПСУ

Учбово-матеріальна структура охоплює:

- учбові кабінети, облаштовані АРМ керівників різноманітних ланок управління і технічними засобами охорони кордону;

- спеціалізовані кабінети для навчання офіцерів-аналітиків та комп'ютерні аудиторії;

- автоматизовану структуру управління академією;

- інформаційно-довідкові портали кафедр та визначних підрозділів;

- бібліотеку з читацьким і комп’ютерним залами;

- центр забезпечення навчального процесу з освітніми місцями: підрозділ прикордонної служби, пункт пропуску, автодром;

- два спортивних приміщення.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

При цьому здійснюється планова діяльність з її покращення, зокрема у 2015 році здійснено облаштування:

• 10 кабінетів самостійної підготовки, високоспеціалізованих кабінетів кримінального процесу та криміналістики, кабінетів зв’язку автоматизації та захисту інформації, класу кримінального права, класу тактики прикордонної служби;

• учбового приміщення факультету підготовки керівних кадрів;

• сформовано учбово-демонстраційну структуру «Музей криміналістики» підрозділу правоохоронної роботи та правознавства.

Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького НАДПСУ

На відділеннях та підрозділах облаштовано наочні інформаційні стенди з проблем запровадження Кримінального процесуального кодексу України, Концепції інтегрованого управління кордонами, відомчих стандартів культури прикордонної служби, головних напрямків роботи Державної прикордонної служби України.

Запроваджено сучасні методики навчання персоналу. Збільшенню професійного рівня педагогів, учнів і студентів сприяють гарні робочі стосунки з учбовими закладами багатьох держав світу, які налагодило та підтримує управління закладу.

НАДПСУ, Національна академія державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Отже, НАДПСУ – це сучасний заклад освіти, який надає ґрунтовні знання своїм студентам.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!