Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Херсонської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Херсонської області \ ЗВО (ВНЗ) Херсонської області та їх рейтинг \ 30. Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ХФ КНУКМ

Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ХФ КНУКМ

« Назад

Сьогодення Херсонського факультету Київського національного університету культури і мистецтв, ХФ КНУКМ

Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ХФ КНУКМ

Сьогодні на факультеті функціонує лабораторія інтерактивного навчання. Ця лабораторія надає студентам факультету якісно готуватися до захисту різноманітних дослідницьких робіт. Факультет кожного року бере активну участь у міжнародних виставках на різноманітну тематику.

Сьогодні цей заклад освіти впевнено розвивається. Співробітники факультету докладають досить багато зусиль аби вміло та вдало організувати навчально-методичну діяльність. Факультет є досить популярним серед абітурієнтів. До нього мріють вступити досить велика кількість людей.

Сьогодні факультет має досить міцну матеріальну та технічну бази навчання, які забезпечують студентів та викладачів необхідними матеріалами навчально-виховного процесу. Також навчальний процес забезпечений усім необхідним для навчання обладнанням та приладами. На факультеті також функціонує бібліотека з широким асортиментом навчальної та розвивальної літератури.

ХФ КНУКМ

Методична робота Херсонського факультету Київського національного університету культури і мистецтв, ХФ КНУКМ

У ХФ КНУКМ функціонує методичний кабінет, який займається вирішенням питань щодо організації науково-методичної роботи. Методичний кабінет тісно співпрацює з педагогічним колективом факультету, адже саме при узгодженій співпраці можна вдало організувати навчально-виховний процес факультету.

Методичний кабінет ХФ КНУКМ займається підвищенням рівня педагогічної майстерності викладачів та збільшенням рівня якості знань у студентів.

Основні напрямки роботи методичного кабінету факультету:

- поглиблення теоретичних знань студентів факультету та покращення технологій навчання,виховання та психології;

- забезпечення умов для здійснення навчального та виховного процесу;

- освоєння методик викладання основних предметів;

- вдосконалення методів використання підручників та посібників під час занять;

- заохочення викладачів до використання у своїй професійній діяльності досягнень психологів та методистів;

- інформатизація викладачів факультету про нові методичні вимоги до педагогічного процесу.

Члени педагогічного колективу є надзвичайно творчими та талановитими людьми, які працюють на покладаючи зусиль. Педагоги цього освітнього закладу володіють високим рівнем педагогічної майстерності, тому навчальний процес на факультеті приносять студентам тільки задоволення.

Викладачі факультету віддано працюють, завдяки чому і зберігається дуже високий рівень якості освіти у студентів. У своїй діяльності педагогічний колектив використовує попередні надбання колег, які допомагають якісно організувати навчально-виховний процес факультету.

Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ХФ КНУКМ

Виховна робота Херсонського факультету Київського національного університету культури і мистецтв

За роки існування навчального закладу у нього сформувалася своя система виховного процесу та свої х традицій. Заходи виховної діяльності на різних сходинках розвитку навчального закладу теж були різними. Виховна діяльність навчального закладу сьогодні має особистісно-орієнтаційний напрямок. Найперше, що намагається сформувати педагогічний колектив у студентів, це національну свідомість та відчуття патріотизму.

Не можна не сказати і про формування у студентів відчуття прекрасного та відчуття поваги та любові до рідної Землі та рідної країни.

Отже, цей навчальний заклад є дуже популярним серед абітурієнтів. Педагогічний колектив факультету створює усі необхідні умови для становлення соціально зрілої та гармонійно розвиненої особистості кожного студента.

Херсонський факультет Київського національного університету культури і мистецтв

Навчальний процес Херсонського факультету Київського національного університету культури і мистецтв

Освітня діяльність ХФ КНУКМ здійснюється завдяки наполегливій праці усіх співробітників факультету, які відрізняються своїм творчим підходом до навчального процесу на факультеті.

Пріоритетні завдання навчальної діяльності факультету:

- забезпечення проходження освітнього процесу, який складається із навчальної, виховної, наукової та методичної діяльності навчального закладу;

- забезпечення впровадження в навчальний процес пошуково-дослідницького методу навчання студентів;

- підвищення ефективного результату використання у навчальному процесі техніко-медичної бази навчання;

- сприяння використанню у навчальному процесі індивідуальні форми роботи студентів.

Співробітники навчального закладу докладають дуже багато зусиль на процес удосконалення навчальної та виховної роботи факультету. Також колектив факультету займається вирішенням проблеми удосконалення освітньої діяльності факультету. Адміністрація факультету дбає про підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів навчального закладу. Для цього на факультетіпроводяться спеціальні тижні майстерності.

Головним напрямком організації освітнього процесу на факультеті є гуманістичний тип навчальної діяльності, який побудований на головних засадах моралі та етичних принципів роботи педагогічних працівників. Педагоги факультету ставляться до студентів із повагою та поважають їх права. Саме особистісно-орієнтаційний напрямок навчання є основним принципом гуманності, якого дотримуються викладачі освітнього заклад. Кожного року працівники навчального закладу проводять відкритті заняття, завдяки яким можна покращити якість навчального процесу факультету.

З повагою ІЦ "KURSOVIKS"!